Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ОЛЬЦЯ ШИОШВІЛІ
Added 06 Jan 2025

ОЛЬЦЯ ШИОШВІЛІ

@o_shyoshvili
Number of subscribers: 3 488
Photos: 3,250
Videos: 1,330
Links: 2,040
Description:
@tasama_o_shyoshvili жінка, що винайшла ХАРМОФЕМІЗМ, дитячо-собачо-котяча прийомна мама https://choko.link/shyoshvili

👥 Number of subscribers

3 488
Average/Day:: -1
Average/Week:: -20
Average/Month:: -115

👁️ Average views per message

1 186
Average/Day:: 2,290
Average/Week:: 660
ERR: 34%

📊 Messages per Day

1.3
Last day: 0
Week average: 1.4
Average per day: 1.3

Logo change history

Name change history

ОЛЬЦЯ ШИОШВІЛІ 2026-05-18
О, ШИОШВІЛІ 2025-01-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,770 25-10-30 08:43
Нарешті🙄15 жовтня 2025 року FDA (Управління з контролю якості харчових продуктів і ліків США) опублікувало офіційне попередження про ризики радіочастотного мікроголкового ліфтингу.Причиною цього стало значне зростання кількості пацієнтів із ускладненнями після процедур, які позиціонуються як «безпечні» або «неінвазивні».Наприклад: • Опіки та пошкодження шкіри. • Рубці та пігментація, особливо у людей із смаглявим фототипом. • Втрата підшкірного жиру (ліпоатрофія) через що обличчя може буквально «сповзти». • Пошкодження нервів та деформації контурів обличчя.FDA зазначає, що деякі пристрої застосовувались не за призначенням, або в салонах без медичної ліцензії. Тож тепер наголос остаточно зроблено:RF-мікроголкові апарати – це медичні пристрої, а працювати з ними мають лише кваліфіковані медики. Оскільки тема RF-ліфтингу вже кілька років є «медійною бомбою» багато пацієнтів не розуміють, що навіть безопераційні методи мають глибокий вплив на тканини, а радіочастотна енергія може буквально руйнувати жировий шар.Тому тепер у США починають переглядати протоколи сертифікації та інструкції, а клініки обовʼязково повинні попереджати про можливі наслідки.
👁 1,830 25-10-17 17:50
Колись формальдегід був головним лиходієм косметики😣 але сьогодні в б’юті-індустрії є речовини, які страшніші бо не завдають шкоди миттєво, а змінюють нас повільно.🔬 1. Фталати (phthalates).Їх додають, щоб аромати грубо кажучи "добре трималися”. Проблема в тому, що фталати вміють прикидатися естрогенами і таким чином провокують гормональні збої у чоловіків та жінок. Найпідступніше: вони не завжди вказані у складі, а іноді ховаються під словом “Fragrance”.💀 2. Парабени (parabens).Колись взагалі майже в кожному косметичному засобі.Зараз набагато менше, зустрічаються під виглядом “ethylparaben”, “butylparaben” тощо. Вони теж імітують гормони і пов’язані з ризиком порушення циклу, фіброзів, навіть з раком молочної залози.🧫 3. Bisphenol A (BPA).Його ми знаємо з пластику, в косметику він часто потрапляє саме через упаковку. Він накопичується, змінює роботу щитовидної залози, впливає на овуляцію та вагітність.Іронія в тому, що усе це допустимо в межах норми, але напрочуд складно перевірити умовну норму при використанні десяти засобів на день або їх хаотичній взаємодії.Але панікувати не варто, варто уважно читати склад, обирати бренди які вказують зокрема повний список ароматичних компонентів. А я допоможу розібратись)
👁 1,700 25-08-08 07:04
У 2019 році американська журналістка й активістка Мелісса Блейк стала мішенню хвилі онлайн-булінгу. Ненависники заявляли, що вона «занадто негарна» аби викладати свої фото у соцмережі.Її зовнішність – наслідок синдрому Фрімена-Шелдона, рідкісної генетичної хвороби, що впливає на м’язи обличчя та кінцівок.Тож більшість на її місці видалили б акаунт, пішли б у тінь, замовкли. Але Мелісса зробила навпаки. Вона взяла телефон і почала викладати по одному селфі щодня. Цілий рік. Без винятків. Замість виправдовуватись, вона писала про ідентичність, щоденність, життя з інвалідністю, про те що значить бути помітною в світі, де тебе намагаються витіснити з поля зору.Ця ініціатива отримала назву #MyBestSelfie і швидко переросла в міжнародний рух. Із протесту однієї жінки виросло щось більше – підтримка для всіх, кого не бачать, не чують, не визнають. Для всіх, кого вчили мовчати, якщо ти не відповідаєш «нормі».Мелісса нагадала світові очевидну, але незручну правду:📌 не треба бути «ідеальною», щоб мати право бути тут📌 не потрібно фільтрів, щоб бути гідною поваги📌 не треба дозволу суспільства, щоб бути в полі зору Сьогодні Меліса впливова журналістка, символ сміливості та автентичності. А її щоденні селфі – як маленька онлайн-революція.
👁 1,770 25-08-02 10:50
З точністю до 97% я прогнозувала те саме ще два роки тому і навіть встигла посваритися з бойфрендом прийомної дочки, бо він наполягав на обранні професії, що пов'язана з обробкою даних 🫣 Професії, які найближчим часом крякнуть:1. Оператори кол-центрів — вас уже замінили боти, які не беруть відпусток і не ображаються на грубощі.2. Бухгалтери, які тільки "вводять цифри" — бо автоматизація вже не питає, чи ти після курсу чи з дипломом.3. Перекладачі загального профілю — бо ШІ вже майже не плутає "кораблі" з "вуликами".4. Юристи по шаблонним справам — якщо твій основний кейс шлюбний договір або аліменти, будь ласка, поступися ChatGPT.5. SMM-ники без аналітики — просто постити "картинки з цитатами" вже давно не стратегія.6. Касири, адміністратори, оператори ПК — автоматизація не втомлюється і не йде в декрет.7. Репетитори без унікальної методики — коли на YouTube є Гарвард, доведеться вигадувати щось більш авторське.8. Контент-менеджери, які просто копіюють чужий текст — hello, нейромережі вже давно швидші й креативніші.9. Маркетологи без критичного мислення — бо алгоритми бачать аудиторію краще за "інтуїцію за 300$".☠️ Професії вимирають не тому, що вони погані. А тому що їх легко автоматизувати, алгоритмізувати, масштабувати.А виживуть ті, хто вміє:🧠 мислити,❤️ відчувати,🌱 адаптуватися,🔥 надихати.
👁 1,460 25-08-01 06:21
Сонечки, ви ж пам'ятаєте, що одного разу мені вже вдалося об'єднати двох людей завдяки своїй інтуїції ?Колись я кинула клич про чоловіка із США, що шукає наречену саме в Україні, бо сам дитиною емігрував з Дніпра 🥹 і завдяки армії найцікавіших підписниць у світі стало на двох щасливих людей та одного щасливого лабрадора більше)Тому настав час зробити ще одну невеличку, але файну революцію в світі знайомств. Я запускаю стосункову агенцію для адекватних "З РУК В РУКИ" – таку, де чоловіки проходять головний відбір не по фото з яхти, не по зросту й навіть не по кількості прочитаних книг. А по рекомендації від колишньої. Так-так, саме вона – єдина, хто знає, чи цей чоловік був партнером, чи просто мімікрував 😏Бо гарними людьми не розкидаються. Їх передають далі. Як улюблену книжку, трохи зношену, але неймовірно цінну. Це буде місце без "рекламацій", без «ну він не такий поганий», без «та вони всі однакові». Лише ті, кого перевірили стосунками і після цього все ще рекомендують.👩‍💻 Зараз ми формуємо анкету для чоловіків і жінок. Хочеш спробувати себе в ролі амуру – став ❤️ та напиши мені в дірект, якщо вже знаєш такого чоловіка, якого гріх тримати в забутті 😉#зруквруки #стосунковаагенція #інтуїціяпрацює #дівочийрозвідвідділ #меншетіндерабільшеадеквату
👁 1,490 25-07-30 14:44
Сонечки, я останніми днями отримую ну просто величезну купу подяк за минулий челендж з підбору домашнього догляду – про те, як змінилася ваша шкіра та що виявляється адекватний догляд може бути недорогим, хтось за моїм проханням сходив таки до лікаря та підібрав антидепресанти, хтось нарешті почав пити воду тощо. Це дуже крутий вайб, коли ми один до одного відчуваємо вдячність. Ну і авжеж я працюю на цьому паливі, бо хочеться робити більше і більше. Це значить що попереду у нас новий челендж, ми підготуємо шкіру до тотального омолодження ретинолом аби восени спокійно розпочати курс та закінчити навесні гарним результатом.Тож хто не встиг здивуватися своїй новій шкірі минулого разу або раніше не стикався з ретиноїдами і не знає що до чого – пишіть одразу в приват слово "ЧЕЛЕНДЖ" і айда)) але, одразу скажу, що всі бренди які я вам рекомендуватиму, ви наврядчи десь знайдете дешевше аніж у мене, не забувайте скільки років я в навколокосметологічній тусовці😁 а ті людиськи, які хочуть моїх порад, але не готові змінити свою б'юті-рутину – мимо будьласочка, не витрачаємо час 🥰Зображення – це мене так бачить мій найкращий асистент евер)
👁 1,610 25-07-18 10:39
Короткий опис інфекційно-спадкової хвороби СОБАЧНИЦТВОСобачництво або володіння однією чи кількома собаками – це хронічне захворювання, що характеризується наявністю у хворого від однієї до кількох собак різних порід, до яких потерпілий ставиться ніжно й трепетно.Шляхи передачі хвороби:1. Поглядово-контактно-побутовий.2. Існують випадки прояву цієї хвороби як спадкової – трапляються цілі родини, які страждають від цього захворювання.3. Не можна виключати і статевий шлях передачі (нерідко потерпілий заражає і свого чоловіка чи дружину).Опис захворювання:Потерпілий заводить собаку, ніжно про неї дбає, годує, вигулює, слідкує за станом її здоров’я – коротше кажучи, перебуває у повній залежності. Люди, що страждають на цю хворобу, ведуть замкнутий спосіб життя, спілкуючись переважно в колі таких самих «хворих». Вони майже випадають з суспільного життя, рідко відвідують різні заходи, а якщо й відвідують, то переважно зі своїми собаками. При втраті собаки у хворого спостерігається стан від сильного неспокою до жорсткої «ломки».Встановлення діагнозу ґрунтується на:1. Наявності від однієї до кількох собак.2. Потерпілий, як правило, незалежно від статі одягається у гумові чоботи й штани (джинси).3. Навіть якщо хворий на собачництво намагається замаскуватися у повсякденному одязі, його видають здорова шкіра обличчя й рум’янець на обох щоках (від частих і регулярних прогулянок), здатність годинами розмовляти на теми бліх, щеплень, вітамінів тощо. Також шерсть на одягу. Влітку собаковода легко впізнати за накачаною мускулатурою верхніх кінцівок (це особливо яскраво виражено у власників собак великих порід).Ступені захворювання:1. Легка: заводиться одна собака середнього або маленького розміру.2. Середня: заводиться одна собака великої породи або кілька собак дрібних порід.3. Середньо-тяжка: потерпілий в’яже свою суку й вирощує цуценят.4. Тяжка: хворий в’яже свою суку кілька разів.5. Крайньо тяжка: хворий реєструє власний розплідник.Перебіг хвороби:Хронічний, іноді трапляються загострення. Саме в такі моменти хворий, як правило заводить другу собаку. Викликати загострення може тісне й активне спілкування з іншими «зараженими», відвідування виставок собак (що вказує на інфекційний характер захворювання).Лікування:На сьогодні медицина безсила. Іноді, щоправда, трапляються тривалі стадії ремісії (тимчасового поліпшення), і на якийсь час собаковод залишається без собаки через різні причини, але, як правило, стадія ремісії минає і хворий знову заводить собаку (порода при цьому може змінюватися).Прогноз:Крайне несприятливий. Зазвичай хвороба прогресує.Профілактика:Виключити з дитячого списку літератури твори таких письменників, як Д. Лондон, Е. Сетон-Томпсон, Дж. Даррелл, а також фільми "Хатіко", "101 далматинець" тощо.
👁 1,900 25-05-17 09:56
Здоров’я — це не тільки "нічого не болить", це про розуміння свого організму, регулярне самоспостереження та елементарну профілактику.Розкажу з чого почати в понеділок)1. Збираємо базу даних про себе: особливості в дитинстві, реакції організму на їжу, генетика (історія здоров’я батьків), поточні відчуття та сигнали тіла. Чим краще ви знаєте себе — тим точніше можете адаптувати будь-яку оздоровчу програму під свої особливості.2. Щоденні домашні вимірювання: фізична активність (наприклад скільки кроків), сон (тривалість та якість), вода (орієнтовно 30мл на 1кг ваги), рівень енергії (фіксувати підйоми та спади), харчування (поживність та калорійність раціону), стрес (рівень та реакція на нього). Це основа для відстеження свого стану та виявлення змін на ранніх етапах.3. Регулярні аналізи та обстеження, що дозволять побачити не тільки "симптоми", а й процеси в глибині організму. Основне: глюкоза, гемоглобін, тиск, холестерин, маркери щитоподібної залози, вітамін D, печінкові проби тощо.4. Самоспостереження і ведення щоденника. Цей пункт не про контроль, а про усвідомленість: що я зараз відчуваю, чого хоче моє тіло, як я реагую на стрес, як змінюється мій стан після сну, харчування, руху.5. Уникаємо крайнощів при цьому. Одержимість цифрами, аналізами або дієтами — теж не шлях до балансу. Сенс не в тому, щоб усе контролювати, а щоб вчасно помічати й дбайливо реагувати.Якщо цікавить детальний перелік аналізів або взагалі індивідуальний чек-ап – запитай в коментарях, а краще одразу в приват)
👁 1,500 25-05-13 05:29
Чвари щодо роботи сертифікованими та несертифікованими препаратами не вщухають ніколи. Ті з косметологів, хто обпеклися в критичній ситуації, працюють виключно сертифікованими, іншим адекватним необов'язково нервувати аби таким чином працювати, а ось адептів несертифікованого збіжжя звичайні логічні аргументи не цікавлять. Бо, по-перше, все стосовно сертифікації корупційно замазано, по-друге, тільки великі корпорації можуть собі дозволити подібні документи, та по-третє, авжеж все не так однозначно. Тож я нагадаю, чим можуть бути корисні сертифіковані препарати, а вирішувати що вводити собі або людям – тільки вам. Сертифікат підтверджує, що: препарат складається саме з тих речовин, які заявлені та саме у тій формі, що заявлена зафіксована безпечність препарату та, наприклад, ступінь його очистки існує офіційний перелік показань та протипоказань наявні докази ефективності та безпеки в клінічних дослідженняхНайбільш розповсюджене явище, коли спокійно вводяться підшкірно препарати для зовнішнього застосування, але ж до чого це може призвести – ніхто не вивчав, тому загроза ускладнення вища аніж на вивчений препарат. Основні в таких випадках небажані реакції на несертифіковані препарати для косметології: аутоімунні, інфекційні, відстрочені. Скажімо, вам ввели в губи препарат на основі нібито гіалуронової кислоти, спочатку все добре і як завжди після збільшення губ, але через кілька місяців виникає запалення та набряк губ, утворюються гранульоми (комки) і спеціаліст приймає рішення вивести препарат за допомогою антидота (гіалуронідази) та чомусь безрезультатно, бо антидот не працює. Філер вирізають хірургічним шляхом, проводять експертизу та знаходять в складі безліч домішок, в тому числі промисловий силікон та купу іншого незрозумілого, а для повного видалення знадобилося ще кілька операцій. Залишилося порахувати чи варта була економія на філері здоров'я.
👁 594 25-05-10 19:41
Я знову за своє. Хочу зробити для усіх бажаючих день безкоштовних консультацій в неділю. Чому я це роблю? Бо можу і хочу. Бо через такі речі зазвичай просочуються в життя учасників цього двіжу щирі відносини та почуття. Іноді це дає початок чомусь вагомому, бо я дійсно можу вас посунути своїм локомотивом, мені не шкода енергії, я із задоволенням ділюся нею.Що можна у мене спитати? 1. Будь-що стосовно б'юті-сфери, не тільки в Україні, майже в усьому світі.2. Будь-що стосовно собак.3. Будь-що стосовно прийомного батьківства.4. Будь-що стосовно бізнесу, маркетингу, просування, тенденцій, ідей тощо.5. Будь-що стосовно накопичувального пенсійного або медичного страхування.6. Будь-що стосовно косметики, її виробництва та підбору для особистого користування.7. Будь-що стосовно здорового харчування, налаштування сну, управління стресом, схуднення.8. Будь-що інше 😆 Можна тут домовитися або в будь-якому іншому месенджері +380992326922. Тільки будьласочка обмежимося неділею, бо з понеділка купа роботи, дякую за розуміння 🥹