🥳 Козловський з українізованою «Піна-Колада» повернувся, то і мені пора.Куди я пропала? - Нікуди, просто вигоріла і піймала стан «кому ото воно треба?». Будемо чесними, тут зіграло кілька факторів: ✏️ЧД 11 потрібна похвала в аспекті підтвердження корисності їх діяльності для людей.В травні-червні стільки всього класного відбулося, що я знову загорілась:- видала заміж клієнтку, для якої цей рік має пройти під гаслом «жити по-новому»💍- панянка з 6 ритмом року (кохання, задоволення і секс) нарешті возʼєдналась з чоловіком і тепер чекають карапуза🤰- постійні клієнти писали, замовляли розбори і прогнози навіть без публікацій😘.І я зрозуміла, що «цьому місту потрібен герой»🤭✏️Порожній сектор «енергія» + 333 - часто не вистачає енергії та запалу, щоб доводити почате до кінця, а ще ж і так багато всього навколо😜 Подруга порадила почитати книгу І.Мірошниченко «Ми знайдемо свого Марселя» - так пише, як ти свої історії про дитинство. (Читаю, мені «заходить»). Я зрозуміла, що цей канал дуже терапевтичний для мене, пишучи пости для вас, я розбираюся зі своїми думками.Маю попередити, що історій «як я з мамою у 45-тому…» буде менше, але точно буде ще більше корисного та цікавого. Дякую всім, хто не відписався, а дочекався повернення мого натхнення 🫣😘@numerologyway
У нас в місті активовано режим "ЛондОн" - хмарно і щодить уже більше 4 днів😞 Сил і настрою немає ні на що. Трошки рятували уроки іспанської (бо ну дуже мені подобається ця мова (кабеса, мочіла і уевос 😂) і з викладачкою повний метч), але сил на пости у стилі "дорогі мої підписники..." не було. Але після сталось дещо, після чого мене розпирає моє возмущеніє. І мені цим треба з вами поділитись.Отже ходила я індивідуальне заняття зі степ-аеробіки з однією панянкою. Щоразу вона запізнювалась на 10-21 хвилину, але це її особисті справи, адже на проведення заняття не впливало. Спортсмен я знатний (насправді, ніякий), тому на занятті мої думки лише про те, щоб не навернутись зі степа та не вмерти від пресу/присідань/планки (насправді, з кожним заняттям все більше отримую задоволення). І от сьогодні ця панянка вирішила покоментувати, що я неправильно роблю вправу і взагалі м'яч мені потрібен більший. На хвилинку! на занятті є тренерка, яка дивиться за технікою виконання і зауважень не було. Тому я сказала: "зі своїм м'ячем розберусь сама і її порад не потребую". Після заняття панянка навіть не попрощалась. Мене дуже тригерять люди,які:🖕 роздають непрохані поради: "логіка" пусто+9/пусто - людина не вміє відчувати межі дозволеного і часто порушує особисті кордони інших людей. При всій своїй добродушності, людина розуміє на свій лад те, що відбувається навколо. Часто таким грішать і люди з 88/888/8888 через бажання, щоб всім було добре🤯.🦄"білі та пухнасті": 8/пусто+99/999 - "открытая обидчивость" - людина не бачить своєї провини в конфліктних ситуаціях і перекладає всю провину на оточуючих. При цьому корисно навчитись аналізувати ситуацію з холодним розумом і переводити 99->5😉🐈⬛"бідні та нещасні": 3/пусто+2/пусто+8/пусто - бажають навісити свої проблеми на інших. Їм потрібна моральна та фізична допомога та підтримка, але можуть "заграватись" позиції нещасного і паразитувати.Така ж проблема у 3/пусто+2/пусто+7/77/777 - "от мені не щастить" , коли сама людина пливе за течією, нічого не змінюючи, щоб життя стало трошки краще.Розумію, що зазвичай в інших бісить те, що є в тобі самому, але я намагаюсь працювати над собою. І пам'ятайте, ваше оточення - Ваш вибір.@numerologyway
🤩По молодості я ще могла страждати подібною дурнею: я надую губки, буду мовчать, а він хай проаналізує свою поведінку і мучиться. Потім я зрозуміла, що в цій ситуації страждаєш лише ти, поки інша людина живе своє життя. Тому зараз я намагаюсь жити за принципом американського весілля, коли пастор чи церемонімейстр проголошує "Якщо в цій залі є хтось, хто проти цього союзу або знає причину, чому цей шлюб не може бути укладений, скажіть про це зараз, або замовкніть навіки!".Така поведінка часто характерна для людей з:22/222/2222+88/888 - через надмірну терпеливість, люди не бажають ділитись своїми переживаннями та почуттями з близькими та оточуючими, тримаючи це все в собі.2/пусто+88/888 - почуття переповнюють, але як їх виразити людина не розуміє і часто не вміє. До того ж тисне груз правил та суспільної думки.4/44/444+9/пусто+88/888+33/333 - людина шукає виправдання вчинкам інших, при цьому провину та нагрузку бере на себе, демонструє оточуючим, що швидко пробачив несправедливість, людина "їсть себе із середини".5/55/555+3/пусто+88/888 або "побут"2/3/4 - людина схильна аналізувати кожен крок та давати оцінку поведінці як своєї, так і інших людей. При цьому часто заграється в найрозумнішого і не готовий спуститись до простих смертних пояснюючи, що ж відбулось.Пам'ятайте, люди, на жаль або на щастя, не вміють читати ваших думок😉 А життя таке коротке, що не варто витрачати час на очікування, поки вашу загадку хтось розгадає.@numerologyway
Все більшої популярності в соціальних мережах набуває сім'я українського боксера, абсолютного чемпіона у важкій вазі Олександра Усика. Романтизується картинка ідеальності: він - непереможний боксер, вона - чарівна мама 4 дітей. Катерина присутня на кожному бої Олександра, говорять, що в ринзі він чує лише її голос. Перше кохання, яке переросло у 20 років стосунків. Але чи так все мило та безхмарно, як може здаватись на перший погляд? 📹Нещодавно Олександр та Катерина Усик дали велике інтерв'ю Славі Дьоміну. Яке черговий раз підтвердило, що за інстаграмною ідеальною картинкою стоїть велика робота з обох сторін, завдяки якій вирішуються непорозуміння, згладжуються сварки. Яка ж нумерологічна основа сім'ї Усик?111 і 111 - вони дуже добре розуміють одне одного і закривають потребу одне одного в емоційних гойдалках. При цьому дуже люблять себе (самолюбство притаманно обом). Саме через це на питання інтерв'юера "Чи вважаєш себе красивим/красивою?" обоє Усиків не лише відповіли "так", а й почали кокетувати). 33 і 33 - їм цікаво один з одним, вони створюють "хмару" позитиву там, де знаходяться. Але впевнена, що Катерина бере на себе роль "поганого" поліцейського, адже логіка 555 не дозволяє жити лише думкою "тут і зараз". До речі, про логіку, впевнена, що саме завдяки Катерині їх сім'ю чекає безбідне майбутнє і після завершення боксерської кар'єри Олександра. 555+"побут" 3 знає як і куди вкладати гроші з користю і продумувати ризики наперед.Жінка з 33+555 знає, що хоче і мотивує свого чоловіка на досягнення.777 у Олександра пояснюють його глибоку релігійність. При цьому Катерина щиро говорить, що віра важлива для цеї через те, що це важливо для її чоловіка (888 даються в знаки).Я щиро захоплююсь, як Катерина справляється з 888, щоб не задушити чоловіка турботою і залишатись сильною і незалежною: вона не потонула в рутині турботи та очікуванню чоловіка зі зборів, а сильна особистість, яка розвивається, з розумом використовуючи ресурси сім'ї. Думаю, лідерство ЧД 1 перемагає стурбованість іншими 888. Як на мене, дуже гармонійно-зріла пара, яка розуміє, що кожен вкладає в ці стосунки і що отримує за це.@numerologyway
🫣Моє дитинство пройшло в маленькому металугійному містечку в 90-ті, де не було ні театру, ні кіно, ні тим паче галерей. Мій перший похід в театр відбувся в університеті і я досі не люблю вистави типу "Кайдашева сім'я", "Наталка-Полтавка". Оперу для себе я відкрила після 20 років, коли поїхала з подругою у Львів (цей візит запам'ятався не лише першим відвідуванням Львівської Національної опери, а й травматології). З тих пір щоразу у Львові я обов'язково відвідую оперу та/або органний зал. І чесно кажучи, відчуваю себе трошки бидлом у питаннях культури: не розумію балет (хоч і захоплююсь фізичною складовою дійства), поняття не маю, що хотіли сказати своїми картинами великі художник (авангардизм - темний ліс для мене), але є люди, які захоплюють мене своїм відчуттям прекрасного:1️⃣Люди, народжені 3,21,30 числа або з Числом долі 3 - це істинні поціновувачі мистецтва. З одного боку вони самі обдаровані, з іншого - відкриті та зацікавлені в новому. Вони вміють швидко поглинати інформацію та передавати її іншим людям, тому саме вони можуть стати провідниками у світ культури.2️⃣Люди, народжені 6,15,24 числа або з Числом долі 6 - це естети, які вміють бачити красу в буденності, там, де її ніхто не бачить. Їх сила в точковій роботі, націленості на щось одне. Саме така людина підмітить найдрібніші деталі вашого образу. Їхня місія: створювати красу та розкіш для себе та навколо себе. Пам'ятайте, людина несе в світ лише те, чим наповнена. Тому наповнюйте себе красою🥰.P.S. Часто "жертвами" моїх постів стають люди з мого оточення. Не завжди їм це подобається, але "слово з 3 букв - УВИ"😂 Саня і Олька, цей пост про вас😘@numerologyway
Як ви зрозуміли, сьогодні хочу поговорити про гумор.Передісторія: три тижні одна моя подруга ізлівала мені душу сімейними мелодрамами (і маю визнати, що це дуже енергозатратно), а потім якось різко замовкла. Мені це здалось дивним, тому вирішила жартома спитати, чим там справи амурні закінчились:- А можна короткий переказ того, що відбувається в 23 серії серіалу "Дика роза" (роблячи відсилку до серіалу мого дитинства)?- Поняття не маю. Я не дивлюсь.___Занавіс____🤪І так я зрозуміла, що кожному підходить свій гумор:😁22/222/2222+5/55+33/333 - гарне почуття гумору: позитивно, тонко, по-доброму. Людині притаманна самоіронія: від легко може посміятись над собою; але так само легко і без образ підмічає щось в оточуючих.😵5/55/555+99/999/9999+4/44/444 - сарказм, чорний гумор. А ще ця людина точно пам'ятатиме історії 50-літньої давності, де хтось зганьбився.😬Особливо уважними з жартами потрібно бути людям з "логіка" пусто+9/пусто - адже через свою довірливість і розуміння ситуації на свій лад, часто складно відчувати доречність жартів.Всім веселих жартів; бережіть себе, бо надворі морозно і місцями слизько😘@numerologyway
На цьому тижні була на навчанні в Києві. Цілий день активний, наповнений новими знайомствами та цікавою інформацією. Тому мамі лише встигла написати "у тебе все норм?". Отримавши відповідь "так, все добре", я була спокійна і мчала на зустріч з подругою, але через деякий час приходить наступне повідомлення "не хотіла тобі говорить, але, здається, я розтягнула сухожилля і хромаю". За класикою жанру, на мої дзвінки ця шановна панянка (мать моя) не бере слухавку. Через деякий час чую пілікання телефону з кишені і мама повідомляє історію типу "ішла, оступилась - болить нога". Ну з ким не буває, але мене возмутило "дядя Ваня пропонував мене відвезти додому, але він тільки з роботи, та і чого він буде ганять машину, я взяла паличку і поковиляла". Свєта Ольга Анатоліївна, йоб твою мать! Ледве ходиш, а думаєш про інших.Так, от така поведінка типова для людей з 88/888/8888 - прагнення врятувати весь світ, надмірна емпатичність та самовіддача, бажання навісити на себе чужі проблеми.Порожній сектор "інтерес" ще більше погіршує ситуацію:88/888/8888 + 3/пусто - людина не вміє розслаблятись та відпочивати, думає про інших більше, ніж про себе. Таким людям часто притаманна неспокійна любов - коли людини аж надто багато у вашому житті. Саме від таких людей високий ризик почути " я ж для нього все, а він не цінить і т.д.".Мені дуже пощастило з мамою і її адекватністю. Тому зараз на сьомому десятку моя Ольга Анатоліївна вчиться жити по принципу аварії в літаку - кисневу маску спочатку одягаєш на себе, а потім на близьких. Так, можна було б раніше, але краще пізно, ніж ніколи😉Мамулік, я тебе дуже люблю! Май совість, одужуй швидше, бо подругі треба в аптеку😂@numerologyway
2025 рік для мене має стати періодом трансформацій. І почалося все зі спорту: мій ендокринолог наполегливо рекомендував знайти фізичну активність для душі. Характер 1111 складно переконати, адже він завжди краще знає, куди треба рухатись. Але враховуючи, що спорт - це ще й спосіб відволіктись від буденних турбот, я погодилась і почала збиратись з думками про спорт. Ця пригода була наповнена моїми возмущєніями. Чому всі більш-менш людські лосини шиють на ОС до 98 см? А як вам ця мода на пуш-ап лосини (наче стрінги поверх штанів натягнули)? Зрештою, дай Боже процвітання Adidas за істинно нормальну розмірну сітку, яка не обмежується XXS, XS, M, L (якщо вірити тому, що ми говорили про людей "в адідасі", я тепер настоящий ананас😂).Поки я чекала посилку з лосіками, був проведений аналіз всіх спортзалів міста і секцій, які доступні і які для себе колись я не пробувала. Я обрала зумбу і мені дуже подобається (цікаво і тренер мене хвалила не дивлячись на мої іноді тюленячі піруети, а шо ще треба для щастя? ).Фізична активність потрібна всім для підтримання життєдіяльності, але найбільш критично важлива людям з порожнім сектором "енергія" і з 4/44/444, тому що:люди з 2/пусто в секторі "енергія" - часто страждають від надмірної ваги та РХП, оскільки можуть заїдати емоції та почуття.4/44/444 - спорт потрібен в якості екологічного способу виходу енергії, інакше буде агресивність та конфліктність. Їм корисні будуть заняття на витривалість або контактні види спорту.👠Жінкам з "темпераментом" 0/1/2 підійдуть танці на пілоні або heels, оскільки їм потрібно бачити себе сексуальними.🥊Чоловікам з "темпераментом" 0/1/2 потрібен спорт, де вони будуть бачити наглядно, як перемагають себе і доводять самим собі, що вони можуть.💃Для жінок з 33/333 ідеальні заняття де є різноманіття вправ, жіночність, граційність.🙈Якщо у Вас є пухнасті щоки і 22/222/2222+4/44+88/888/8888, через які ви соромитесь іти в зал, візьміть індивідуальне заняття і кайфуйте від занять і від Ваших змін. Бажаю всім здоров'я і зручних лосинів🙂.@numerologyway
Життя людини - суцільні кризи: від кризи новонародженого до кризи пізньої дорослості. Найвідоміші криза трьох років та середнього віку. Але чому замовчується в суспільстві криза 30-річчя? Як на мене, саме вона зараз найбільш яскраво виражена через різницю між поколіннями: 20-тирічні вже замутили якийсь бізнес і одружились (бо у них зазвичай сильний сектор сімʼя через 2), а старші терзають «у мене в твої роки була стабільна робота і 2 дітей, а тобі аби подорожувати і саморозвиватись». І на фоні цього зʼявляються сумніви у власних переконаннях, рішеннях, досягненнях. Часто саме така криза є рушієм розвитку, зміни сфери діяльності, нового хоббі і т.д. Головне не впасти в прірву суму і зневіри.Для кого вікові кризи найбільш «небезпечні» і чому?«Темперамент» 0/1 - сумніви в собі і песимізм через те, що сам не бачить свої успіхи або для від себе очікував іншого.«Побут» 4/5 - результат рахується лише в матеріальному, якщо бажана сума не була зароблена, не важливо, який шлях пройдено.88/888/8888 - невідповідність очікуваннням і правилам-наприклад,до 30 треба народити дітей/вийти заміж/стати керівником( кому треба? Чому треба?)33/333/3333+7/77/777+ «побут 0/1/2» - можна захлинутись хвилею «несправжнього» позитиву. Ховаючись від страхів, можна втратити себе.📝Для мене дієво написати всі свої досягнення в усіх сферах (не лише матеріальні)на листочок. Якщо з цим складно, зверніться до людей, які вас люблять. Вони зазвичай менш прискіпливі до нас, ніж ми самі.Памʼятайте, дощ не вічний і після нього буде веселка🌈 .@numerologyway
Вітаю всіх з Новим роком! Хай він буде оч трошки легший, ніж попередній;)На Новий рік дуже модно підводити підсумки минулого року та писати довгі плани на наступний. Є деякі секрети, на що варто звернути увагу при цьому:💫Для людей зі зниженими показниками 0/1/2 в секторах "побут" "та ціль" - це гарний інструмент, щоб іти до своєї мети, а не плисти за течією. Тому потрібно визначити свій пріоритет на цей рік.🪫Якщо в секторі "енергія" 0/2 список буде надихати і підтримувати в моменти, коли хочеться здатись. Але важливо плани прописувати детально, а не великими мазками, адже кожна викреслена зроблена справа буде візуалізувати, скільки вже зроблено.🪞 Людина з "темпераментом" 0/1/2 конкурує із самою собою - їй важливо самій собі довести, на зо вона здатна. Тому майбутні цілі потрібно корелювати з тим, що було вже досягнуто: заробляв 10 тис., потім 20, а наступному хочу 30.І головне, пам'ятайте, що це ваше життя. Тому не варто гнатись за трендами! Навчіться чути себе і відрізняти істинні власні бажання від нав'язаних. Якщо на якомусь етапі ви відчули, що попередньо написане вам вже не відгукується, перебудуйте маршрут, адже головна ціль завжди одна - будувати своє найкраще життя.Бажаю миру, злагоди, благополуччя, здоров'я, любові і рідних людей поруч😘@numerologyway