📹На жаль, 2025 я б назвала роком крінжових інтерв'ю після розлучення. Тільки відійшли від історії гумориста гумориста Віктора Розового і його дружини Ольги, як знову український YouTube сколихнули екс-сімейні мелодрами Наталки Денисенко.Для тих, хто не в темі, короткий вступ. Українські актори Наталка Денисенко (краща подружка холостяка Тарасіка) і Андрій Федінчик розлучились після 8 років шлюбу. Імовірно, причиною розлучення стали нові стосунки Наталії. І знову ті ж самі граблі - домовились не коментувати розлучення і пішли по інтерв'юерам😝: вона - до Маші Єфросиніної за рейтингами, він - до Аліни Доротюк, що розповісти свою правду.Відверто кажучи, парочка дуже специфічна і вони одне одного вартують:🤵♂️Він - ще той благородний Донжуан і нарцис: 555+2222+"сім'я" 9 Знає, наскільки магнетично він впливає на жінок, і вміло користується цим. Жінка йому потрібна, як інструмент самоствердження: красива, успішна, яка доповнить його статус.👩🦳 Вона - егоцентричний маніпулятор, для якого власна персона дуже важлива. За рахунок дефіциту енергії 2 вона була дуже емоційно залежна від партнера з 2222. Вона з 33 для нього була джерелом позитиву, задоволення, свята; він її заряджав. Але союз 2+2222 буде завжди згубним для "дефіцитника", адже створює нездорову прив'язаність до донора.У них обох 88 в матрицях, що дає турботливість і відповідальність з одного боку, з іншого - боязнь бути неідеальним і прагнення контролювати все і всіх, часто порушуючи кордони інших. 2025 був для Наталі роком партнерства та нових союзів, а для Андрія періодом підведенням підсумків і завершення 9-річного циклу. Результат ми всі бачимо😎.В будь-якому випадку, правду знають лише двоє. Як людина, яка пережила розлучення, точно знаю, що в такий дуже емоційний період краще не робити гучних висловлювань.😉Всім бажаю любові і нагадую, що до 1 січня діє акційна пропозиція на прогноз на 2026 рік - 188 грн.@numerologyway
Чи є тут ті, хто любить в грудні підводити підсумки року? Я це не люблю і не роблю, але за людьми, які отримали прогноз від мене люблю спостерігати. В колі найближчих подруг маю 2 дуже яскраві ситуації: одну позитивну, друга - про важливий досвід. Живемо в складні часи, тому розповім про хороше.Це були перші місяці року, подруга написала "шо там каже твій прогноз? Ато я вже не вивожу!". Вона майже істерично сміялась у відповідь на мої слова про рік любові, успіху, насолоди і сексу, бо:🚧чоловік далеко, вона в іміграції з донькою;🤖перестановки на роботі; 💪🏻треба бути сильною, бо здається, що все зруйнується, якщо відпустити контроль. А потім було воз'єднання родини, спільна поїздка в Туреччину на море (куди все не могли зібратись ще з дня весілля 8 років тому) і новина про вагітність. Тому в 2026 році буде поповнення в родині та рік трансформації особисто у неї🤱🏼 (буде мама двох ангелочків, як пишуть в Instagram).Загальним завданням 2025 року було підняти з дна всі "висяки" - всі ті проблеми, проекти, що довго ігнорувались, а також підсвітити, що тягне на дно та гальмує на шляху до успіху. Але для кожної людини програвався свій сценарій, залежно від дати народження.🎄Є надія, що 2026 рік буде легшим, ніж поточний.Про загальну нумерологічну характеристику нового 2026 року поговоримо ближче до Нового року, але вже зараз можна замовити індивідуальний прогноз на 2026 рік за спеціальною ціною (контакти в шапці каналу✍️).P.S. опубліковано з дозволу дійової особи🎇@numerologyway
Останнім часом суспільство сколихнула чергова хвиля зіркових розлучень. Після 12 років шлюбу крапку в стосунках поставили співачка Олена Тополя (в минулому Alyosha) та фронтмен гурту "Антитіла" Тарас Тополя.В їхніх матрицях є два важливих позитивних аспекта:☺️ "Характер" 11 у обох - а отже, схожі цінності та готовність до компромісів.🔞 ідеальні сексуальна сумісність: "темперамент" 5 - насолода, тактильність; 4+44 - активність та витривалість;Будьмо чесними, жінка з 44+55+33 - ще той експериментатор і домінант.Матриця Тараса має типовий код Донжуана - змія-спокусника, який діє манливо і гіпнотично на жінок:"Темперамент" 5+77+333Чоловіки з таким кодом швидко захоплюються процесом спокушання жінок, зазвичай не бувають самі (паузи між романами незначні). До того ж 2026 рік для Тараса - рік нових починань. Може припустити, що вже незабаром жовту пресу заполонять пікантні заголовки про його новий роман.У Олени дуже стабільна матриця людини, яка знає чого хоче і досягає цього - "ціль"5+44+55+"побут"5. Думаю, свою роль в закінченні історії цієї пари зіграло і те, що не зважаючи на наявність 3 дітей, Олена знову сяє на сцені. Обоє з екс-подружжя - трудоголіки, але їх рухає різна мотивація: 6+44+"сім'я"4 - Олена робить все заради сім'ї;6+4+"сім'я"2 - для Тараса ж робота - основна реалізація та сенс життя, досягнення важливі насамперед для нього самого, щоб довести собі на що він здатен.Маю зазначити, що в парах, де у обох партнерів високий "інтерес" 33/333/3333 комусь все одно доводиться брати на себе роль "поганого поліцейського" і нести більше відповідальності. Це може набридати👮. В тандемі Тополі цю роль брала Олена.Лише їм відомі справжні мотиви розриву, тому не нам судити. Але я щиро вважаю, що краще вчасно розлучитись, щоб дозволити і собі, і партнеру засяяти знову і бути щасливими.❤️@numerologyway
"Я на антибіотиках" - це фраза, яку 100% знають діти 90-тих. Мене в дитинстві дуже дивувало, чому дорослі придумують якісь відмовки, щоб не пити десь в компанії, а просто не скажуть правду "я не хочу".Думаю, ви скучили за моїми веселими життєвими історіями. Вмощуйтесь зручніше, бо зараз буде історія про те, як я вперше бухала вдома. Я вже не одноразово говорили, що була ботаном, тому всі тусовки з паком "три топора" і пивом за школою пройшли мимо мене (якби зараз повернутись, було б по-іншому, але вже як є). Так от, запросила свою університетську подругу Сашу до себе в гості. Для кращого розуміння ситуації уточню, що подруга-медалістка з інтелігентної запорізької сім'ї приїхала до мене в маленьке промислове місто в Дніпропетровській області😆. Все було добре, поки ввечері не прийшов мій двоюрідний брат попрощатись перед від'їздом в США. Очі на лоба у подруги полізли вже від першого почутого діалогу:💩Брат: ого, яка ти вимахала! Добра палка, щоб гімно мішать.Я: не дуже, бо до дна не достану. Ти краща.Це було замість привітання і після обнялись, бо давно не бачились.🍒Після цього почали "гладити дорогу" брату маминою вишневою наливкою (мама завбачливо пішла спати, щоб не бачити і не чути цю вакханалію). В холодильнику була пляшка 0,5 тому довелось кілька разів ходити в погріб. Зрештою, винесла вже 3-літровий бутильок. Стіл був шикарний - 3 вафлі "Артек", тому насинячились ми знатно. І о 5 годині ранку пішли провітрились. Досі згадую подрузі, як п'яні ганялись за їжаком, щоб його погладити🦔.Напередодні святкового марафону та сезону корпоративів нагадую:По-перше, надмірне вживання алкоголю шкідливе для вашого здоров'я.По-друге, людям з кодами 5/55/555+"ціль" 1/2/3+ЧД5 та 6/66/666+"побут" 1/2/3 потрібно бути обережними з 🥃 через підвищений ризик алкогольної залежності.Незалежно від сезону людям з "ризиковим кодом" 33/333/3333+7/77/777+"побут" 1/2/3 ніколи не можна забувати про здоровий глузд, бо їхня 🍑 завжди шукає пригоди.@numerologyway
Всім привіт. Сподіваюсь ви сумували і переживали, куди я пропала. А я просто їздила до куми в гості в Чехію. 40 годин дорога в одну сторону - це ще те випробування (не треба мені розповідати, що автобусом швидше, бо я надто стара і висока для цього😝). Висновки цієї поїздки:1️⃣1111+88 часто переслідує комплекс "Я шо дура?" - наче соромно щось не знати. Ситуацію погіршує ще й режим "я сама".Ходили по різдвяному ярмарку. Мало хто з продавців говорив англійською і не у всіх ятках можна було розплатитись картою, а готівки я не мала. Стою значить я (сильна, незалежна, гарна молода панянка, яка говорить англійською і трошки іспанською) і натягнуто посміхаюсь, поки кума перекладає моє питання. І так мені некомфортно було, що аж жах. Після стаканчика гарячого винця здоровий глузд повернувся в мою руду голову: не можливо все знати і тут я не з чужими людьми💔2️⃣позитивний настрой 33+"темперамент"4 не працює, якщо не вимкнути постійний контроль 88:У мене були продумані всі стиковки поїздів, де я і скільки очікую. Але хто ж знав, що європейська залізниця працює набагато гірше, ніж Укрзалізниця під час війни. Мій поїзд Прага-Чоп запізнився більше, ніж на 3,5 години, тому я не встигала на поїзд до Києва. 88, звичайно, дуже хотіли бунтувати, керувать, щоб все "розрулить". Але вирішила розслабитись і будь шо буде. Контроль вимкнено - режим "обаяха" активовано: мене пропустили в черзі на митному кордоні, нічого забороненого я не везла, тому перевірку пройшла швидко і на всіх парах залетіла в свій поїзд, який затримали на 25 хв🚂.3️⃣11111+"сім'я"3 - найбільші маніпулятори, які будуть використовувати для своєї зручності навіть свою сім'ю, взиваючи до совісті і почуття боргу "як ти можеш так чинити з матір'ю?", "і в кого ти така егоїстка?" і т.д..Зазвичай, такі люди розповідають, що їм найгірше живеться, їх не розуміють і дуже дивуються, коли в їх поле зору потрапляє "чужа" людина, на яку це не діє🙈.Скажу чесно, мені, як людині з порожнім сектором "енергія" складно даються такі тривалі переїзди, але 333 не дає "здутись" - прикольно, позитивно і цікаво⭐️.Реалії дорослого життя - це коли ви дружите, але не бачились 5 років.@numerologyway
🩴Сьогодні почула дуже чудну історію, якою маю здивувати і вас. Тренер прийшов на індивідуальне заняття в спортзал в шльопанцях, аргументуючи це тим, що йому було спекотно. В ході заняття випадково з рук клієнта випадає гантелька і падає йому на ногу. Тренер подав до суду і вимагає від клієнта компенсацію. Як на мене, ситуація вкрай дивна, адже тренер сам порушив правила техніки безпеки. Я вже мовчу про те, що саме тренер мав спостерігати за технікою виконання вправ та контролювати безпеку. Може, він просто "докрякався" і гантелька полетіла не випадково?🤭Можу припустити, що в матриці "постраждалого" є такі коди:"побут"3/4/5+4/44/444+22/222+3/пусто+8/пусто+111 22/222 - дуже необхідно всім, хто працює з людьми.4/44/444 - дає витривалість організму для щоденних тривалих тренувань.А разом це дає пошук конфліктних ситуацій для розрядки та установка, що все має приносити вигоду, нехай навіть шкода "висосана з пальця".В будь-якому випадку, бережіть себе і ходіть в зал лише в кросівках 👟@numerologyway
В 21 рік я була молода, неймовірно гарна і дуже гонорова (з віком стала тільки гарніша🤭), але трошки дурна. Незадовго до мого Дня народження я посварилась з хлопцем, з яким ми "мутили" (чи є тут старовіри, як я, які пам'ятають цей статус стосунків?). Я запросила на свято своїх дівчат з Запоріжжя (криворізька електричка - це ще те туристичне випробування для міських дівчат) і планувала дівочій день. Все було класно аж поки я не побачила біля калітки двометрове тєло з величезним букетом червоних троянд. Я була настільки возмущена і сердита на нього, що вкинула квіти у відро, але чомусь не вигнала з двору (ну кажу ж, що дурна була). Досі пам'ятаю, розгублений погляд мами, яка смажила карасів і була вимушена вести з ним світську бесіду (так, 88 - наша сімейна тяжка ноша). Лише з віком до мене дійшло, що все це було показовим виступом перед моїми подругами, щоб показати, який він афігенний🤮.Чоловіку з "характером" 1 важливо виділятись яскравістю, шириною жестів, маркою авто та ін.зовнішніми атребутами успішності.Якщо до цього ще й додаються 33/333/3333+7/77/777+"побут" пусто/1/2 - дорогі подарунки можуть купуватися навіть за кредитні гроші - "хороший понт дороже денег".Прийнято вважати чоловіків з показником "побут" 3/4/5 скупими, але не все так однозначно:5/55/555+"побут" 3/4/5 - в основі поведінки лежить вигода. Тому з таким чоловіком потрібно говорити з позиції "мені потрібно це для....". Для чоловіка з "побут" 3/4/5+"темперамент" пусто/1/2 дорогі подарунки спосіб показати самому собі, на що він здатен. Результат без великої кількості нулів для нього не результат.Я зовсім не меркантильна, але щиро переконана, що разом життя має бути приємнішим, комфортним і кращим, ніж на самоті.@numerologyway
Маю вам зізнатися: моє guilty pleasure (те, що приносить задоволення, але за це трошки соромно) дивитись шоу "Холостяк" (я дивилась всі сезони, крім того, де приймав участь британець). Вчора була прем'єрна серія 14 сезону шоу, де головним героєм став український актор театру та кіно Тарас Цимбалюк. У мене він асоціювався з ролями сексуального красунчика-падлюки, а масла в вогонь додавали обговорення його двох розлучень (хоча особисто я в розлученні бачу великий плюс важливого досвіду). Вчора нічого хорошого я не очікувала - була готова мити телевізор, бо збиралась його заплювати від обурення. Але не так сталось! Як на мене в першій серії він вів себе більш, ніж достойно. Тому вирішила заглянути в його матрицю 😉.Матриця Тараса Цимбалюка досить органічна - її основа 88+"Сім'я" 4 - сім'янин, орієнтований на родину та дітей, надійний. Але в цьому є і свої плюси і мінуси:➕ вміє підлаштовуватись до жінки в міру зміни характеру їхніх стосунків та рівня пристрасті;❌ часто ставить інтереси сім'ї вище своїх. Це стосується не лише близького кола, а й кума/брата/свата і т.д. (скажу по досвіду мого попереднього шлюбу. це ще те випробування).💍Переконана, що саме в 88+"Сім'я" 4 криється проблема попереднього досвіду Тараса, бо через цю комбінацію часто одруження стає нав'язливою ідеєю. А зважаючи на дефіцит енергії 2+33, можу припустити, що захоплюється жінками він швидко.❤️88+33 - гармонійна любов, без страждань і ревнощів. Людина вміє отримувати задоволення від стосунків.🧪Мова кохання людей з 88+4 - увага, в картині світу такої людини партнерство має ключове значення, як наслідок, людині потрібно перебувати в оточенні людей, бути в тісному контакті. До того ж Люди з дефіцитом енергії 2 будуть відчувати себе коханими, лише, якщо партнер проводить з ними достатньо часу.🚨З мінусів можу відзначити ризиковий код 33+7+"побут"2, що може давати азартність, зацікавленість до криміналу, ризик залежностей, часте потрапляння в складні ситуації. Але сподіваюсь, що Тарас вже отримав важливий життєвий досвід для трансформації.Те, що холостяк гарний ми вже бачимо, а як він буде проявлятись з дівчатами буде зрозуміло пізніше.@numerologyway
Коли я була дитиною, я чітко знала, що є гроші, а є "документи" - гроші, які витрачати не можна. Я знала, що мама може купити лише одне морозиво і не вимагала друге або ще якісь смаколики. Не говорю, що була ідеальною дитиною, але осознаною була точно. Це типово для дітей з 88/888 та/або 11111: вони з ранніх років розуміють ситуацію в сім'ї, відповідальні та уважність. З такими дітьми комфортно, оскільки можна трошки розслабитись у вихованні, адже і без настанов батьків такі діти беруть на себе відповідальність, часто, на жаль, не лише свою. Ризик: не можна перевантажувати сектор "борг" взиваючи до совісті, завищувати планку очікувань та вимог, залишати наодинці з проблемами. Це може сприяти розвитку емоційних зажимів, нервових станів та психоемоційних розладів.І хоч мене захоплюють активні малявки, які намотують 100500 кругів навколо батьків, мене дуже лякає, що вони такі ж активні і вдома, а отже кричать/істерять/розносять хату.Це притаманно сім'ям, де діти народжені в 2000-них роках, а отже, володіють "енергією". В таких ситуаціях батьки стикаються енергетичним потенціалом їх дітей та не завжди можуть з ним справитись. Дуже поширена ситуація з сучасним поколінням:3/пусто+22/222/2222 - проявляє капризами, стражданнями без причини. Крик, сплеск емоцій, плач та спорт, вокал допомагають емоційну напругу. При цьому батькам не варто надмірно перейматись цими проявами, варто розуміти, що "надумане страждання" - це шлях від негативу до позитиву, дитині важливо пережити всі етапи.Зазвичай, найскладніше прийняти емоційні прояви таких дітей батькам з:88/888 "сім'я" пусто/1/2"енергія" пусто/2Пам'ятайте, якими б ідеальними батьками ви не намагались бути, вашим дітям завжди буде, що розповісти психологу😉 Тому їх просто потрібно любити❤️P.S.Але індивідуальний розбір матриці дитини може допомогти зберегти кілька нервових клітин, тому звертайтесь за посиланням в шапці каналу.@numerologyway
Щодня кожна жінка приміряє на себе стільки ролей, що може сама заплутатись, яка ж вона насправді. Тому продовжу говорити про жінок, які з тих чи інших причин одягають обладунки і протистоять всьому світу і собі в першу чергу.Майже 10 років тому я переїхала в нове місто через пів року після закінчення університету, бо знайшла там роботу. У цього переїзду було кілька плюсів: - тут цілу зиму ішов сніг (правда лише в перший рік, а потім і сюди прийшла поступово знайома з дитинства зима з дощем і +5);- мене тут ніхто не знав (не те щоб я від когось ховалась, але люблю будувати стосунки без фльору очікувань "бо я ж тебе з дитинства знаю");- тільки переїхавши сюди я наважилась розірвати недостосунки з одним пацанчиком (інакше це не можна назвати, але то був теж важливий, безцінний хоч і складний досвід. Дякую сусідкам по кімнаті в гуртожитку, і мамі, які терпіли нічні годинні телефонні скандали. Всі вони інакше як на прізвище його не називають досі).Так от саме після нєрвотрьопки тих недостосунків я вирішила, що я така сильна/незалежна і можу все сама. І тоді знаєте хто мене найбільше бісив? Дівчата, які могли попросити допомогу у чоловіків, проявити гнучкість в непринципових питаннях. Це вже потім я зрозуміла, що вони викликали у мене негативні емоції лише тому, що я сама собі не дозволяла бути такою хоча дуже хотіла. Думаю, не варто говорити, що в той час ні про які стосунки мова не йшла. Можливо, вперше я зрозуміла, що мені важко морально в тому стані, в який я сама себе загнала, коли в мороз несла з пошти близько 1 км 3 л металеву банку з манговим пюре. Тобто лише через фізичну біль я дозволила собі відчути ті емоції, які блокувала сама для себе кілька років, бо "я шо дура? Я шо слабачка? Невже я сама не зможу?-Зможу".Нумерологічно це все пояснюється просто - мої 1111+88 з одного боку і 333+"енергія" пусто з іншого.Для мене найжіночніший показник - 33/333/3333 - завдяки цьому жінка є джерелом позитиву, натхнення, задоволення. Їх антагоністом є сильний характер 1111/11111/111111, який може посилюватися 88/888 - бажання досягнень, конкуренції (особливо з чоловіками), взяття на себе надмірної відповідальності, провокують проблеми з незадоволеннням життям, собою. Як наслідок, боязнь стосунків, бо є хибна думка, що вони ослаблять тебе, а не дадуть сили, щоб засяяти ще яскравіше.Важливо це зрозуміти. Бажано вчасно, але кому як пощастить. Бажаю всім бути щасливими і не закопувати самих себе🫂@numerologyway