Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - НОВИНИ ПРАВДИ: Мир Олешко
Added 14 Jul 2024

НОВИНИ ПРАВДИ: Мир Олешко

@novynypravdy
Number of subscribers: 63 758
Photos: 16,200
Videos: 6,260
Links: 4,180
Description:
Я Мирослав Олешко, Зеленський ввів проти мене санкції та хоче посадити на 8 років, бо я публікую новини, які приховує влада. • Надіслати новину або власну історію, реклама: @novynypravdy_call • отримати доступ до коментарів: пишіть в окремий приват ✉️

👥 Number of subscribers

63 758
Average/Day:: -86
Average/Week:: -458
Average/Month:: -1861

👁️ Average views per message

10 213
Average/Day:: 13,100
Average/Week:: 10,014
ERR: 16.02%

📊 Messages per Day

1.7
Last day: 8
Week average: 3.6
Average per day: 1.7

Logo change history

Name change history

НОВИНИ ПРАВДИ: Мир Олешко 2026-04-30
НОВИНИ ПРАВДИ: блог Олешко 2024-09-16
НОВИНИ ПРАВДИ: блог Олешко | ПОВІСТКИ МОБІЛІЗАЦІЯ ТЦК 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Якщо кров проллється,коли плоть і сталь стануть одним,висихаючи в кольорі вечірнього сонця.Завтрашній дощ змиє ці плями,але щось у нашій пам’яті залишиться назавжди.Можливо, цей останній акт був потрібен,щоб остаточно вирішити суперечку довжиною в життя —що з насильства нічого не народжуєтьсяі ніколи не зможе народитися.Для всіх, хто народивсяпід гнівною зіркою —щоб ми не забували,наскільки ми крихкі.І знову й знову падатиме дощ,наче сльози зірки, наче сльози зірки.І знову й знову дощ буде говорити,які ми крихкі, які ми крихкі.Стінг написав її після вбивства американського інженера Ben Linder.Він працював у Нікарагуа й будував гідроелектростанції для бідних сіл, щоб у людей з’явилася електрика.У 1987 році його вбили повстанці “контрас”, яких тоді підтримували США.Стінг був шокований:людина приїхала допомагати людям — і загинула через війну та політику.Стінг дуже часто завершує концерти саме цією піснею.Він виконував її після багатьох трагедій, зокрема після September 11 attacks, а також після різних терактів і воєн.Вона стала універсальною піснею про крихкість людського життя.
#шкварки_дня🔥🔥🔥Тут від нашої праці в інформаційному просторі в зелених гнид з Офісу Президента просто палають дупи і вони не вигадали нічого кращого як розганяти по своїм СБУшним телеграм-помийкам фейк про те, що я втік з України і є так званим ухилянтом))З цього приводу мушу і хочу сказати наступне:1. В 2014 році я був одним з перших добровольців… Вова Зеленський тоді ЧОТИРИ РАЗИ ухилявся від повісток і мобілізації!2. В 2017 в ході теракту організованого російськими спецслужбами я отримав тяжкі поранення (40 осколків з мене витягли хірурги) і став інвалідом.Вова Зеленський разом з своїми корешами Шефіром і Міндічем тоді жили й працювали в Москві…3. Я не тікав з України а був вимушений виїхати в 2019 році в еміграцію бо прийшовши до влади Вова Зеленський і його зелені гниди злили справу про теракт-замах на мене Кадирову перед яким Зеленський вибачався за ідіотський жарт… навіть зняли з мене охорону…4. Мій син капітан ЗСУ а діти Зеленського, Стефанчука, Веніславського та інших зелених гнид тусять за кордоном…5. Санкції РНБО проти мене Зеленський ввів після того як я опублікував журналістське розслідування про відпочинок в часі війни його дружини Олени на найдорожчому курорті Швейцарії Сан-Моріц. Окрім українських санкцій від Зеленського проти мене введено російські санкції, я в РФ в розшуці і заочно арештований Басманним судом Москви а тому тим хто відправляв «двушечку на Москву» говорити про те, що я працюю на російську пропаганду мʼяко кажучи не пристойно!Так я за мир і проти війни до останнього українця та останнього метра української території але це не російська пропаганда а тверда проукраїнська позиція направлена на збереження української державності і життя української нації!ДО СЛОВА! Мене тішить що тотально корумповані зелені гниди за особистою вказівкою Вови Зеленського витрачають величезні кошти на інформаційну боротьбу зі мною! ЦЕ ЗНАЧИТЬ ЩО Я НА ЄДИНО ПРАВИЛЬНОМУ ШЛЯХУ БОРОТЬБИ ЗА УКРАЇНУ і УКРАЇНЦІВ!
Зʼявилось нове відео з Ігорем Комаровим, якого на Балі викрали чеченці та вимагають викуп.Комаров розповідає на відео, що «кришу» та безпеку для кол-центрів надавав Олександр Петровський (Нарік), який отримував за це 15 тис. доларів на місяць з одного офісу. Також Нарік «кришував» інші офіси. З них він брав по 30 тис. доларів на місяць.Іншу безпеку забезпечували співробітники СБУ, а також нинішній голова Одеської ОВА — Лисак Сергій, член команди Зеленського. Також Комаров заявив, що під покровительством Наріка та Лисака в Дніпрі діє мережа кол-центрів ОЗГ «Дев’ятки». Син дніпровського авторитета Наріка (Олександра Петровського) — Єрмак Петровський та його друг і спільник Ігор Комаров (також син іншого авторитета — Сергія Комарова) відпочивали на Балі. В Україні вони організували кол-центри, які працювали по росіянах.На Балі їх викрали чеченці. Єрмаку вдалося втекти, а Комаров залишається в полоні, де його катують: на відео йому відрізали три пальці та зґвалтували. Чеченці вимагають 10 млн доларів викупу.Українська влада викрадення українських громадян громадянами РФ ніяк не коментує. Нацполіція та СБУ теж. @NovynyPravdy
Мобілізували прямо з собакою, завезли на Белінського, у підсумку РОЗБИЛИ голову пістолетом під час бійки, — пише жінка. Ось що зробили окупанти-свинособаки ТЦК ЗСУ Зеленського. Вчора, 9.02, приблизно з 14:00 до 14:20 на Олексіївській площі забрали чоловіка разом із собакою. Без жодних пояснень залили очі газовим балончиком, вдарили та затягнули в бус троє осіб.Чорний Vita, номер CE 5468 EP.Після затримання його відвезли до полону військкомату на Белінського. Під час розмови чоловікові було завдано удару по обличчю, він ударив у відповідь — після чого кілька осіб почали його бити. Йому наділи кайданки та били ногами.Коли чоловік відмовився підписувати документи, якийсь «Дмитро» вдарив його по голові пістолетом, унаслідок чого повністю розсік голову, почалася сильна кровотеча.Окупанти ТЦК, ЯКІ ЙОГО ЗАТРИМАЛИ, ВОНИ Ж ЙОГО І БИЛИ, злякалися та вирішили вивезти його до Одеської області, район Тарутине, в обласну лікарню.Усі 3 години дороги чоловік стікaв кров’ю й був доставлений до лікарні з величезною крововтратою, увесь у крові. У лікарні йому провели операцію. Після цього окупанти ТЦК хотіли забрати чоловіка далі до себе, але цьому перешкодили поліцейські та лікарі, оскільки стан був тяжкий.Щоб до ранку чоловік не поїхав, окупанти ТЦК забрали закривавлену собаку до себе та прив’язали її до труби на своїй території.Ми, родичі, власними силами, помітивши зникнення, почали шукати й з’ясували всю цю ситуацію та знайшли його в Тарутиному.Вранці 10.02 окупанти ТЦК з’явилися в лікарні без тварини, там уже були ми, родичі, і вони намагалися зняти з себе відповідальність та вивезти чоловіка до Одеси для подальших дій.Ми просимо розголосу цієї ситуації.Чоловік був незаконно викрадений та вивезений у тяжкому стані через блокпости Паланка до Одеської області, щоб приховати свій злочин.Також дуже важливий момент: разом із працівниками ТЦК їздила жінка, яка бачила все, що відбувалося, і була присутня. Це дружина Дмитра, який завдав удару пістолетом, унаслідок чого чоловіка в Одесі очікує друга операція, гематома з правого боку голови та забої тіла.У соціальних мережах неодноразово з’являлася ця машина з цими “нелюдами” з подібною поведінкою.@NovynyPravdy
Чудове, чоловіче кіно. Дуже довго чекав, щоб його подивитись. Кіно не стільки про легенду музики, як про кожного чоловіка - нас. Це не просто біопік про рок-зірку, а фактично глибоке дослідження того, як створювався один із найпохмуріших і найінтимніших альбомів музики в історії — Nebraska. Тема чоловічої депресії та внутрішньої кризи там є центральною.Фільм показує Брюса на піку слави після успіху альбому The River. Замість того, щоб насолоджуватися статусом «короля», він впадає у важкий епізод депресії та екзистенційної кризи. Він відчуває себе ізольованим, бореться з дитячими травмами та складними стосунками з батьком.Замість гучного рок-звучання з гуртом E Street Band, Брюс зачиняється в орендованому будинку в Нью-Джерсі. Він записує пісні на звичайний 4-канальний касетний магнітофон. Це історія про те, як мистецтво стає способом самотерапії.Сюжет фільму (як і самого альбому) фокусується на людях «на межі»:• Знедолені робітники.• Злочинці відчаю.• Ті, хто втратив надію на «американську мрію».• американських солдат, яких обманула та використала держава. Брюс співав та писав про теми, які боялись чи не хотіли піднімати інші співаки - це й зробило його кумиром мільйонів американських чоловіків. Це не типовий музичний фільм з концертами та фанатками. Це досить сира, «гола» драма про те, як людина намагається вижити, коли всередині неї темрява, і як вона трансформує цей біль у щось вартісне.Більше рекомендацій шукай по:#кіно@novynypravdy
Про реальність на ніч.Останнім часом я дуже намагався не вживати нецензурних слів, незавжди вдавалося, але їх було менше.)Але, читаючи, що ніби на переговорах в Абу-Дабі обговорили можливість перемир'я і зупинки бойових дій, а це було сьогодні 5 лютого, всім, кому нема 18+ не читайте цей допис.Про це написав Умєров, який є секретарем Ради Національної Безпеки України.Я, не про національність, бо до навчання на факультеті Міжнародних відносин і Міжнародного права у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка у 1987-1992 роках був інтернаціоналістом, але потім моє ставлення до всього змінилось.Нас вчилось на спеціальності Міжнародні відносини - 10 радянських і біля 100 іноземців, загалом 30 радянських і 300 іноземців на факультеті.Практично всі культури я вивчив.Тому, коли Україну представляє не українець , але за паспортом, як кажуть злі язики громадянин США Умєров на переговорах про припинення війни в України, то виникає просте питання, якщо його сім'я живе у США...А він, от цей мародер і реальний гівнюк, і громадянин іншої країни, він буде відстоювати інтереси України?Чи ще один ушльопок Арахамія, також злі язики кажуть громадянин США, а він аж цілий глава фракції тих кончених "слуг" у Верховній Раді, яка насправді вже зрада, то це уйобіще у кросівках, граючи роль тіпа ідіота, буде відстоювати інтереси України?Але ж цих двох послав на переговори головне У.ОБИЩЕ, хоча, чого я маю намагатись не назвати гівнюка, гівнюком, то таки Зеленський.Якщо, підсумувати, то єдине, що у цій ситуації є правильним, то послати Зеленського нахуй зі всіма його прихвостнями, які не тільки здають Україну, вони спасають себе МАРОДЕРІВ.P.S. жид, а не єврей, татарин і ніби грузин, намагаються вирішиіти майбутнє України. Я, вже не кажу про росіянина Сирського.Їм всім похуй Україна, головне, щоб у них все було добре.P.P.S. З такими "керманичами" нам ПІЗДЕЦЬ, якщо не прийняти певні заходи... - Віталій Бала. @NovynyPravdy
Як Зеленському було плювати на смерті українських військових 4 роки, допоки росіяни не почали бити по Києву та Конча Заспі. Мирослав, це пиздець!Пояснюю технічну суть питання.Старлінки ворог на фронті використовує вже мабуть роки два.Як мінімум!! чіпляє на великі дрони-коптери що роблять скиди і вбиває скидами наших хлопців у тилу, і знищує техніку і майно. Вбивав скидами наших хлопців тисячами, десятками тисяч, в російських пабліках кожен день десятки відео. Всім посадовим особам було похуй на це. Бо гинули прості хлопці. І от коли росіяни геть знахабніли і прикрутили Старлінк на шахеди і гербери і ті почали абсолютно безкарно підлітити низинами до Києва і кружляти годинами над Києвом можновладці докумєкали що керують то цими дронами онлайн і такий дрон може залетіти можнвладцю буквально у вікно. Їм стало страшно за свої дупи, і вони написали Маску. І Маск бляха вирішив це ЗА ДОБУ. Сука, скільки наших воїнів і майна можна було вберегти якби цим зайнялись раніше… скількох організованих противником штурмів уникнути і вберегти територій, бо старлінк це буквально те, на чому тримається  фронт і у росіян також, це мозок сучасної війни. але всім було похуй бо гинули не важливці і їх діти а прості хлопці. Здавалися не Конча Заспи, і Козини, а села на Донбасі..Всі сиділи і гигкаючи  поливали брудом Маска. @NovynyPravdy
#думки_вголос 🧐 Хоч комусь повезло не мерзнути в Києві у люті морози без тепла і світла З 23 по 25 січня в іспанському місті Мурсія відбувся третій Конгрес Спілки українських асоціацій в Іспанії «KRAI» під гаслом «Український горизонт: демократія та єдність у дії». Захід об’єднав політиків, представників урядових, громадських і бізнесових кіл, а також міжнародних експертів з Іспанії, України та країн Європейського Союзу.У межах конгресу до Мурсії прибула Юлія Соколовська, посол України в Іспанії. Під час офіційного відкриття та панельних дискусій вона наголосила на важливості максимальної консолідації української громади задля підтримки України в умовах російської агресії, посилення гуманітарної допомоги та активної участі у відбудові держави.📊 Помітив цікавий нюанс, в наших ЗМІ цю подію майже не висвітлювали. А ті медіа, які про неї писали, старались не приділяти уваги одній колоритній постаті, що відвідала цей захід. Навіть фото старались розміщати такі аби ця людина залишилась майже не помітною… Ну але скажу так, у пана ЮРІЯ КОРЯВЧЕНКОВА «ЮЗІКА» на початку повномасштабної війни сім’я виїхала до Іспанії, і за «дивним збігом» обставин нардеп поїхав на відвідини заходу саме до цієї країни. Правда, у той час коли пан Юрій поїхав до Іспанії – його колеги-однопартійці, представники влади ходили по ефірах із заявами, що покидати Київ у такий складний час не можна, що треба перетерпіти. Що ж, віримо що пан нардеп Юрій відвідинами цього заходу приніс велику користь нашій державі і тим, хто в цей час замерзав без тепла й світла.P.S. на фото праворуч
#ексклюзивВашій увазі аудіо запис розмови голови фракції «Слуга Народу» Давида Арахамії з народним депутатом України від цієї фракції Ігорем Копитіним якого НАБУ використало як «торпеду» проти голови парламентської фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко. На аудіозапису Арахамія переконує Копитіна здійснити провокацію відносно Юлії Тимошенко заради збереження монобільшості «Слуг Народу» існуванню якої зі слів Давида Георгієвича несла Юлія Володимирівна. Мова йде про усунення політичного опонента з допомогою провокації, кримінального провадження порушеного НАБУ та САП і навіть арешту… Я твердо переконаний, що Офіс Генпрокурора і Державне бюро розслідувань мають порушити кримінальне провадження за фактом публікації цього аудіозапису, провести відповідну експертизу та встановити його автентичність, після чого притягнути до кримінальної відповідальності винних у цій провокації… Аудіозапис мною отримано вчора увечері від народного депутата України від фракції «Слуга Народу» близького до Ігоря Копитіна з приводу чого я готовий дати всі необхідні покази правоохоронним органам України…
‼️ Загибель пацієнта в клініці «Медіком» - родина заявляє про недбалість персоналу під час атаки дронаУ пресцентрі агентства «Інтерфакс-Україна» 👉відбулася пресконференція,присвячена подіям ночі 5 січня, коли внаслідок удару російського дрона-камікадзе по будівлі стаціонару клініки «Медіком» у Києві загинув пацієнт - військовослужбовець, який проходив лікування.Дружина загиблого, Наталія Смашна, публічно звинуватила медичний заклад у недбалості, яка, за її словами, безпосередньо призвела до смерті її чоловіка. Вона розповіла, що чоловік лікувався від пневмонії і повністю довірив своє життя лікарям. За її твердженням, у критичну ніч персонал клініки не розбудив пацієнтів, не попередив про повітряну тривогу і не запропонував спуститися в укриття.«Вони навіть не дали йому шансу вижити. Мій чоловік не знав, що є небезпека. Його просто не розбудили і не провели в укриття. Він загинув заживо, і цього могло б не статися», - заявила Смашна.Вона наголосила, що працівники медзакладу зобов’язані супроводжувати пацієнтів до укриттів під час повітряних тривог, особливо якщо йдеться про стаціонар.Партнер адвокатського об’єднання Barristers Олексій Шевчук повідомив, що вдова зверталася до клініки з проханням компенсувати витрати на поховання, однак, за його словами, отримала відмову.«Вона залишилася сама з дитиною. Вона просто попросила допомогти з похованням, але її навіть не прийняли. Вона все оплатила самостійно», - зазначив адвокат.Шевчук також заявив, що власники клініки, на його думку, усунулися від будь-якої відповідальності, а один із них перебуває за кордоном. За його словами, правники мають намір порушити питання відповідальності керівництва клініки, зокрема і в публічній та судовій площинах. Окремо адвокат звернув увагу на те, що поліція Оболонського району Києва, попри звернення родини загиблого, досі не зареєструвала кримінальне провадження щодо можливої недбалості з боку медичного закладу.Інший партнер АО Barristers Юрій Радзієвський заявив, що під час спілкування з іншими пацієнтами, які перебували в клініці тієї ночі, було отримано свідчення, які, за його словами, підтверджують відсутність будь-яких дій з боку персоналу.«Нікого не попередили про тривогу, нікого не розбудили, нікого не провели в укриття. Співробітники, за словами пацієнтів, просто залишили будівлю», - зазначив Радзієвський.Він додав, що у разі відмови клініки визнавати відповідальність, сторона потерпілої готова відстоювати свою позицію в суді, надаючи свідчення та докази. За його словами, всі заяви та документи вже підготовлені і найближчим часом будуть передані до компетентних органів.📊 Як повідомлялося раніше, о 2.40 ночі 5 січня російський дрон-камікадзе влучив у будівлю стаціонару клініки «Медіком» на Оболонській набережній. У момент атаки в медичному закладі перебували 26 пацієнтів. Будівля зазнала значних пошкоджень, один пацієнт загинув, решту було евакуйовано до інших медичних установ. За офіційною інформацією, шахед влучив безпосередньо в палату, де перебував 30-річний пацієнт.