Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Новинач
Added 24 Aug 2021

Новинач

@novinach
Number of subscribers: 137 128
Photos: 46,200
Videos: 7,840
Links: 28,200
Description:
Друкована газета Для зв'язку: @decisionall Мерч: https://www.shopng.com.ua/ Підтримай нас на Patreon: https://www.patreon.com/novinach https://base.monobank.ua/6DS9e15XvhkicN Твіттер: https://twitter.com/Novynaach
Source

Новинач | Зеленський спілкується з журналістами. Головне станом на зараз:• Я ще ...

Telegram community logo - Новинач Новинач @novinach
28 700 Views/Reach 2025-12-14 11:28 Message №61298
Зеленський спілкується з журналістами. Головне станом на зараз:• Я ще не отримав реакцію США на останні пропозиції до мирного плану;• Сьогодні в Берліні відбудеться україно-американський день. Плануються зустрічі з лідерами Європи та канцлером Німеччини Мерцом;• План не буде таким, який буде подобатися всім. Найголовніше, щоб план був якомога справедливішим, передусім для України. Головне – щоб він був дієвим, щоб він зміг бути не просто "папірцем";• Якщо США будуть тиснути й справді прагнутимуть завершення війни, то росія буде змушена йти на компроміс. В України немає прямого діалогу з росією. В діалозі американська сторона представляє російську сторону;• Членство України в НАТО не підтримують всі партнери, тож компроміс — двосторонні гарантії безпеки між Україною і США;• Економічний блок на переговорах представляють міністр економіки та прем’єр-міністр України. Безпековий напрям забезпечують представники розвідок і начальник Генерального штабу ЗСУ Андрій Гнатов;• Зеленський ще не вирішив, хто очолить Офіс Президента. Провів кілька консультацій з усіма, кого ви знаєте. Ніхто не відмовлявся, всі готові очолити мій Офіс. Є багато технічних питань з цього приводу • Президент заявив, що продовжує займатися з партнерами ЄС питанням заморожених російських активів — робиться все, щоб Україна отримувала з них 45 мільярдів на рік;• На питання щодо Донбасу Зеленський відповів "стоїмо де стоїмо" — припинення вогню для подальшої дипломатії. США пропонують компроміс — "ви виходите, а вони не заходять". Однак питання, яке поки без відповіді, хто буде керувати цією буферною зоною…І якщо українські війська відходять на 5-10 км, то чому росіяни не відходять на таку ж відстань