Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Новинач
Added 24 Aug 2021

Новинач

@novinach
Number of subscribers: 137 128
Photos: 46,200
Videos: 7,840
Links: 28,200
Description:
Друкована газета Для зв'язку: @decisionall Мерч: https://www.shopng.com.ua/ Підтримай нас на Patreon: https://www.patreon.com/novinach https://base.monobank.ua/6DS9e15XvhkicN Твіттер: https://twitter.com/Novynaach
Source

Новинач | Можливо хтось згадає як влітку 2022 року ми купували військовим дім на...

Telegram community logo - Новинач Новинач @novinach
37 500 Views/Reach 2025-10-29 09:50 Message №60091
Можливо хтось згадає як влітку 2022 року ми купували військовим дім на колесах. Кошти на нього збирали всім пабліком.Того року трейлер дуже допоміг, зокрема у стрімкій Куп'янській операції, слугувавши мобільним КСП для воїнів 92-ї бригади.У 2023 році трейлер продовжував нести службу, аж до того моменту поки FPV-дрони не стали масовим явищем.Використання дому на колесах стало неможливим і вже у 2024 році його відігнали у безпечне місце.Ми розглядали варіанти, що можна зробити з цим трейлером, щоб він ще приніс користь. Думали віддати тиловим частинам, розіграти або навіть продати, залучивши кошти на наступний збір. Але!У 2025 році, "несподівано", трейлер став ДУЖЕ потрібним у прифронтових містах. І виною тому, як би дивно це не звучало, місцеві баригі, які прагнуть здати військовим житло за 500-600% реальної вартості.Історії про оренду сараю за 40 000 грн у прифронтовому місті — не є вигадкою. Вони масові й ми отримуємо сигнали від військових постійно.Щоб орендувати вбиту однушку потрібно викласти 100 тисяч грн (Перший місяць+останній місяць+рієлтор 50%).Це міста куди залітає оптоволокно та КАБи, міста, які прямо зараз ризикують бути окупованими.Ми безумовно щасливі, що навіть через 4 роки наш із вами дім на колесах дотепер служить Україні, хоч і в прикопаному вигляді, але така ситуація є абсолютно ганебною та ненормальною.Оскільки проблема стала масовою, не помічати та не вживати заходів на державному рівні вже видається неприпустимим.А що ви думаєте з цього приводу?