Source
Не Олексій | З великою цікавістю прочитав проект мирних угод між Україною та РФ.Там...
18 000 Views/Reach
2025-12-24 10:27
Message №5997
З великою цікавістю прочитав проект мирних угод між Україною та РФ.Там декілька варіантів, які ми маємо якось там обговорити, провести референдум з територіальних питань, провести вибори під час війни та іншими засобами плюнути собі в Конституцію, але головний мій висновок звичайно не про це.Головний мій висновок простий.Це не мирні угоди. Це угоди, метою яких є:- зняття санкцій з РФ перед наступною війною;- зима без блекаутів для України;- зміна Зеленського на кого завгодно будь-яким диким ублюдським способом, так уже сильно він всіх заїбав шо і сам вже заїбався;- нобелівська премія для Трампа;- трохи кращі результати мідтерм елекшнз для Трампа;- пара сотень мільйярдів рублів для Уіткоффа;- війна через два роки;- АТО-2 всі ці два роки.В такому контексті, справді, я не знаю, хороші це новини чи погані. Щоб мати можливість оцінювати, хороші вони чи погані, мені потрібно знати рівень запасу економічної міцності в РФ і наскільки зняття санкцій допоможе їм повернути економіку з рецесії за два роки. Може сильно допоможе, може вже не допоможе, я не знаю, а тому я не можу оцінювати. Навіть Кремль цього оцінювати не може, шо вже я. Одночасно з цим ми маємо розуміти, що напад РФ через два роки знову здивує весь світ крім нас, тому зараз бажання допомогати Україні зменшується з кожним місяцем, а через два роки коли РФ знову раптово, неочікувано і підступно нападе, про що попередить заздалегідь усіма можливими способами, то міжнародна підтримка, якої зараз мало, стане знову багато.Ну тобто є плюси, не можна казати, що плюсів немає.Чи варті всі ці плюси того, щоб наригати собі у Конституцію, проїбати два роки на чергові срачі, обрати черговий склад дебілів до влади, розікрасти все, розбігтися і зустріти новий раунд війни з голой жопой?Я не знаю. Можливо, так. https://www.pravda.com.ua/news/2025/12/24/8013212/