Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Не Олексій
Added 06 Dec 2025

Не Олексій

@notnets
Number of subscribers: 24 604
Photos: 4,910
Videos: 238
Links: 549
Description:
Ha, I kill me!

👥 Number of subscribers

24 604
Average/Day:: -52
Average/Week:: 0
Average/Month:: +416

👁️ Average views per message

11 195
Average/Day:: 12,400
Average/Week:: 9,307
ERR: 45.5%

📊 Messages per Day

3.8
Last day: 10
Week average: 5.3
Average per day: 3.8

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 4,100 26-06-22 19:14
колись мабуть шо три місяці тому я побачив важливий перелом в російському інфопросторі. воєнкори почали гнати суцільну зраду. тоді я сказав хлопці - це цікавий момент, якщо це перекинеться на інших, то "всей птичке пропасть". тому що зрада це така цікава штука, що вона дає дофамінове підкріплення сама по собі. висловився шо всьому пизда, переклав відповідальність наверх і організм тебе нагороджує за то шо ти ні в чом не віноват, і потім ти вже автоматично продукуєш цей сценарій. такий легкий наркотик.і от уже тиждень я читаю новини просто як свято. почалося все з їхнього параду на 9 травня, і потім наростало, і от тут уже апогей, сто відсотків новин про росію складаються з того що в росії все дуже погано. я солдат я на цьому живу.це симптом, і мені він подобається. це заганяє російську владу в "пастку Тацита" - ситуацію, коли жодні дії, хоч добрі хоч погані більше не можуть позитивно вплинути на рейтинг, просто всі дії влади сприймаються населенням вороже.Це зазвичай кінець. Там я чув скоро вибори.
👁 24,900 26-06-20 09:33
У цих двіжів з орденами є важливий оптимістичний аспект.Є така монгольська група the Hu. Ви, очевидно, її чули, вона дуже популярна, дуже качає, дуже красиво, завжди, коли я їду одеськими степами я вмикаю the Hu.Це абсолютно фашистська група, максимально налаштована на те, щоб глорифікувати те, що в історії всього іншого світу називається словами "іго" і "навала". Пісні там про те, що молодь забула пам'ять батька - Чінгізхана, не хоче скакати по степу на коні, не пам'ятає свисту тятиви лука, не хоче брати іноверців у полон і розповсюджувати велике Тенґрі по всьому світу, прокидаючи імперію від моря до моря.Ну тобто жоден з музичних доробків Третього Рейху не долітає до рівня пред'яв цих хлопців.Але всім похуй, всі просто слухають музику і всіх качає.І правильно.Тому що всі розуміють, що за цими хлопцями стоїть не міць їхньої агресивної небезпечної держави, а просто кінний цирк дю солєй.Все дуже сильно зміниться, якщо Монголія стане ядерною державою і почне розбудовувати мільйонну армію.Так і у нас.При міністрі Гриценко можна було у військову доктрину Україну вписувати хоч трансграничні удари по Любліну і кожну бригаду називати іменем "героїв Волинської різанини". Поки видно, що тренд на те, щоб все продати а на здачу співати тужливі пісні - ось вам орден Білого орла і хрест Французькой Булкі, добро пожалувать. А коли у тебе найефективніша армія в Європі то всі починають дуже напружено ставитися взагалі до всього і з великою цікавістю ставитись до кожного навіть віддаленого натяку на те що ти хочеш реалізувати тексти групи the Hu.Просто деякі люди при цьому нормальні, а деякі - йобнуті, тому деякі реагують розумно, а деякі дуже тупо, але це вже таке життя.
👁 11,600 26-06-17 22:11
Стосовно всіх нових історій від МО з контрактами формата пригода на 5 хвилин - туда і обратно, просто підпишись в штурмовікі, я думаю вот шо.Головна проблема в армії - шо нема людей.Поки не буде людей - всі інші історії від мо про справедливість і демобілізацію то все до сракі карі очі.Тобто треба людей.Виходити і казати - підписуйте контракт на саме те чого ви боїтеся більше всього у житті, на шось таке кошмарне, шо змушує вас позбавитися власної маскулінності та громадянської ідентичності і боятися на вулицю вийти - ну сука це провал. Ніхто не підпише контракт не то шо на 10 місяців штурмів, ніхто і на 10 хвилин штурмів не підпише. Тільки ті хто вже і так штурмовики або ті кого бусифікують саме тими методами, якими і раніше бусифікували.Тобто ця пропозиція не вирішує головну проблему. Людей більше від неї не стане.Тому що насправді рішення проблеми доволі контрінтуітивне. Але перевірене. Але москалями.Щоб в армії були люди, потрібно казати "ми набираємо лише на тилові посади перекладувать бумажки в глубочайшем тиловом тилу, можливо навіть в Польщі. Хто дуже храбрий - є трохи, але дуже мало, можна не вспіть, вакансій в діпстрайках, діпстрайки запускаються із Закарпаття, від лбз 800 км, менше не можна шоб реб не поїбав. Зарплата сто мільйонів. НЄ ШТУРМА".Потім ці люди приходять в армію, бачать армію, отримують армію, але вже пізно. Москалі себе ведуть саме конкретно іменно так, бо на жаль саме конкретно іменно так воно і працює.Без цього можна казати всі на світі пафосні слова про те що настав час справедливості, потім в наступному абзаці казати що війна не місце для справедливості, потім казати що війна надовго і воюватимуть всі, потім казати що всі воювати не зможуть, але потрібно розробити виважене рішення і так далі і тому подібне поки ця павутина безумства тебе не поглине остаточно і ти не прокинешся після ночі беспокійного сна в тілі мерзотного чиновника міністерства оборони.Але keep your eyes on the ball. Проблема в тому що немає людей. Нові їбєйші пропозиції роблять в армії більше людей? Не впевнений. Скоріше впевнений, що ні. А значить все це хуєта. А слово справедливість суньте собі в жопу. Нікому в армії не треба справедливість. Всім в армії треба ротація і дємбєль.
👁 6,770 26-06-12 09:05
Стосовно машини на попередньому фото, маю вам повідомити, що це були останні години її життя, після чого вона покинула світ живих.Оскільки це була вже друга військова машина, яку ремонтували і експлуатували військові військовим методом, а ми вбили за двоє останніх діб просто завівши і проїхавши 100 км на 2 тисячах обертів, я починаю дуже серйозно думати про те, що мені потрібно організувати збір особисто собі на пікап.Але не на "корча", який мав здохнути на англійській фермі ще в часи коли джеймс бондом був шон коннері (у вчорашній машині ми знайшли 5 пенсів), але шляхом чорної некромантії отримав змогу доїхати до ноунейм села в Україні і здохнути вже там, залишивши групу посеред ніде з півтонною корисного навантаження, а просто нормальний пікап, який я заправлятиму сам за свої гроші нормальним дизелем і ремонтуватиму також за свої на нормальних сервісах а не на військових.Враховуючи ситуацію, я думаю про Л200, Наварру або форд ренджер.Іншими словами, я думаю про 30 штук баксів.Так що я так думаю, що якщо ніщо мене не переконає в протилежному, то нє прячьтє ваші дєнєжкі по банкам і углам, а я як повернуся з району виконання хуйні, то організую збір і давайте всі скинемося мені на машину щоб я виконував деякі завдання деяким чином в деяких районах.Шо ви як, чи є у вас готовність вкластися, чи я буду на це два роки збирати і раніше дембельнуся ніж зберу?
👁 5,400 26-06-10 14:54
Корочі. По виборах в РГК НАБУ.Чорти скорочують відрив від нашої коаліції. Справжні чорти, оті самі з общаком з АРМИ. І прочі ноунейм тіпи, агітації яких навіть не видно. Як ви розумієте ноунеймам все пофіг, і зрозуміло навіщо вони всі туди йдуть. І це ніякі не активісти, а тупо якісь рішали.Тому ті хто не ще не проголосував, голосуйте.✔️ Список кандидатів:1 АКСЬОНОВ Михайло2 БЄГЛЄЦОВА Юлія 3 БІЛИЙ Михайло 6 ВАХНЕНКО Дмитро7 ГАВРИЛЮК Юлія 14 КАЛЬНИЦЬКА Юлія 23 МИКИТЮК Антон 26 МОСКВІТІН Ігор 30 ПІВНЕНКО Володимир 32 ПРУДКОВСЬКИХ Віктор 37 ТРЕГУБ Олена 40 ЧИЖМАРЬ Василь42 ШАРГОРОДСЬКИЙ Володимир 43 ШВЕЦЬ Антон 44 ШТАНКОВ МикитаЯк проголосувати – покрокова інструкція (це не довго):1. Перейдіть за посиланням https://voting.nabu.gov.ua/2. У вкладці «Кандидати» ознайомтеся з кандидатами3. Натисніть кнопку «Розпочати голосування».4. Ознайомтеся та підтвердіть згоду, поставивши галочки у відповідні блоки. Після цього натисніть «Увійти через ID.GOV.UA»5. Оберіть зручний спосіб авторизації.6 При використанні BankID, оберіть зі списку банк.7. Перевірте коректність даних та натисніть кнопку «Продовжити».8. Оберіть 15 кандидатів та натисніть кнопку «Проголосувати».Нагадую номери кандидатів, яких прошу підтримати:1,2, 3, 6, 7, 14, 23, 26, 30, 32, 37, 40, 42, 43, 44І не забувайте написати + в каментах після голосування, ну і звісно зробити лайк та репост цього поста.
👁 7,160 26-06-09 07:35
У середу, 10 червня, відбудеться онлайн-голосування на виборах Ради громадського контролю НАБУ. Для ідентифікації та аутентифікації користувачів під час голосування використовуватиметься ICEI – інтегрована система електронної ідентифікації ID.GOV.UA, яка дає можливість пройти е-ідентифікацію за допомогою електронних підписів, Дія.Підпис, а також BankID. Як проголосувати на виборах РГК НАБУ – покрокова інструкція:Крок 1: Перейдіть за посиланням https://voting.nabu.gov.ua/Крок 2: У вкладці «Кандидати» ознайомтеся з кандидатами.Крок 3: Натискайте кнопку «Розпочати голосування».Крок 4: Ознайомтеся та підтвердіть згоду, поставивши галочки у відповідні блоки. Після цього натисніть «Увійти через ID.GOV.UA»Крок 5: Оберіть зручний спосіб авторизації.Крок 6: При використанні BankID, оберіть зі списку банк.Крок 7: Перевірте коректність даних та натисніть кнопку «Продовжити».Крок 8: Оберіть 15 кандидатів (список нижче) та натисніть кнопку «Проголосувати».⚠️Зверніть увагу – на вибір дається 15 хвилин.15 членів РГК НАБУ, які на виборах наберуть найбільшу кількість голосів, сформують новий склад Ради та протягом двох наступних років будуть контролювати діяльність Бюро. Ми йдемо на вибори РГК НАБУ сильною командою фахівців у сферах IT, економіки, менеджменту, аналізу даних та штучного інтелекту, права, комунікацій, фінансової безпеки, антикорупційної політики, реформування сектору безпеки й оборони та міжнародної співпраці. Серед кандидатів – ті, хто роками вкладався власною експертизою, часом та зусиллями у розвиток антикорупційних органів в державі, і ті, хто вперше вийшов на «картонковий майдан», коли держава стала загрозою для НАБУ та САП. Список кандидатів, яких підтримуємо, та про підтримку яких просимо вас: 1 Аксьонов Михайло Юрійович – ГО «Антикорупційна Сокира»2 Бєглєцова Юлія Дмитрівна – ГО «Незалежна антикорупційна комісія» (НАКО)3 Білий Михайло Віталійович – ГО «Антикорупційна Сокира»6 Вахненко Дмитро Віталійович – ГО «Інститут рівних прав»7 Гаврилюк Юлія Володимирівна – ГО «Українське правниче товариство»14 Кальницька Юлія Ігорівна – ГО «Українське правниче товариство»22 Микитюк Антон Сергійович – ГО «Центр суспільного контролю»24 Москвітін Ігор Олегович – ГО «Українське правниче товариство»28 Півненко Володимир Юрійович – ГО «Д7 Фаундейшн»30 Прудковських Віктор Вячеславович – ГО «Антикорупційна Сокира»35 Трегуб Олена Миколаївна – ГО «Незалежна антикорупційна комісія» (НАКО)37 Чижмарь Василь Юрійович – ГО «Центр суспільного контролю»39 Шаргородський Володимир Сергійович – ГО «Інститут рівних прав»40 Швець Антон Андрійович – ГО «Центр суспільного контролю»41 Штанков Микита Володимирович – ГО «Д7 Фаундейшн»Більш докладно про наших кандидатів та їхній досвід ви можете прочитати на сайті НАБУ або ТУТ, або в зручному розширеному форматі Телеграф. ⚠️ Нагадуємо: голосування на виборах РГК НАБУ розпочнеться 10 червня о 9.00 та триватиме до 21.00. Загалом участь у виборах беруть 41 кандидат від 24 різних громадських об’єднань. Готуйте ваші гаджети, плануйте свої графіки.А поки – вподобайте та поширте цей пост, щоб про вибори дізналося якнайбільше ваших знайомих та друзів.Сподіваємося на вашу підтримку і залученість. Готуйтеся.
👁 5,160 26-06-05 09:40
10 червня відбудеться онлайн-голосування на виборах нового Х складу Ради громадського контролю при НАБУ. Участь у виборах візьмуть 41 кандидат від 24 різних громадських об’єднань. 15 нових членів РГК НАБУ упродовж 2 наступних років будуть контролювати діяльність та ефективність роботи Бюро. Учора ми оприлюднили Звіт про роботу РГК за 2024-2026 роки. А нині представляємо вам список із 15 кандидатів, яких підтримує ДемСокира та про підтримку яких ми просимо вас. Наша команда – це досвідчені фахівці у сферах IT, економіки, менеджменту, аналізу даних та ШІ, права, комунікацій, фінансової безпеки, антикорупційної політики, реформування сектору безпеки й оборони та міжнародної співпраці. Серед них – і ті, хто роками вкладався власною експертизою, часом та зусиллями у розвиток антикорупційних органів України, і ті, хто вперше вийшов на «картонковий майдан», коли держава стала загрозою для НАБУ та САП. Нумерація у списку подається так, як на сайті НАБУ:1️⃣Аксьонов Михайло – ГО «Антикорупційна Сокира»2️⃣Бєглєцова Юлія – ГО «Незалежна антикорупційна комісія»3️⃣Білий Михайло – ГО «Антикорупційна Сокира»6️⃣Вахненко Дмитро – ГО «Інститут рівних прав»7️⃣Гаврилюк Юлія – ГО «Українське правниче товариство»1️⃣4️⃣Кальницька Юлія – ГО «Українське правниче товариство»2️⃣2️⃣Микитюк Антон – ГО «Центр суспільного контролю»2️⃣4️⃣Москвітін Ігор – ГО «Українське правниче товариство»2️⃣8️⃣Півненко Володимир – ГО «Д7 Фаундейшн»3️⃣0️⃣Прудковських Віктор – ГО «Антикорупційна Сокира»3️⃣5️⃣Трегуб Олена – ГО «Незалежна антикорупційна комісія»3️⃣7️⃣Чижмарь Василь – ГО «Центр суспільного контролю»3️⃣9️⃣Шаргородський Володимир – ГО «Інститут рівних прав»4️⃣0️⃣Швець Антон – ГО «Центр суспільного контролю»4️⃣1️⃣Штанков Микита – ГО «Д7 Фаундейшн»ІНФОРМАЦІЮ ПРО КОЖНОГО З КАНДИДАТІВ, ЇХНІЙ ФАХ ТА ДОСВІД — 👉читайте у зручному форматі у Telegraf👈‼️Нагадуємо: вибори до РГК НАБУ відбудуться у середу, 10 червня, й триватимуть з 9:00 до 21:00. Про алгоритм голосування розповімо згодом, щойно з’явиться відповідна інформація.🙏Зараз же просимо вподобати цей пост та поширити інформацію, щоб якомога більше людей дізналися про прийдешні вибори та наших кандидатів. 🪓Демократична Сокира🪓
👁 4,160 26-06-04 08:24
👆ПОЧАТОК ВИЩЕ👆3️⃣ Делеговані РГК НАБУ члени взяли участь у понад 50 засіданнях Дисциплінарної комісії Бюро, брали участь у розгляді дисциплінарних справ, проведенні службових розслідувань та підготовці висновків про наявність/відсутність у діях працівників НАБУ дисциплінарних проступків. За результатами перевірок 10 співробітників Бюро були звільнені через невідповідність цінностям і принципам НАБУ, ще близько 20 осіб отримали зауваження та догани. Представники РГК у комісії також розробили й надали Директору НАБУ рекомендації, необхідні, щоб мінімізувати кількість дисциплінарних проваджень, відкритих через ненавмисне порушення працівниками Бюро вимог декларування. 4️⃣ РГК долучилася до роботи Комісії з питань розгляду матеріалів про визнання УБД працівників НАБУ, які брали безпосередню участь у бойових діях, забезпеченні національної безпеки й оборони, відсічі збройної агресії РФ. Залучення представників громадськості стало додатковою гарантією прозорості процедури та зміцнення довіри працівників Бюро, які брали участь у захисті України, до інституційного механізму визнання їхнього внеску.5️⃣ Члени РГК НАБУ, використовуючи інструменти ШІ, відцифрували всі отримані впродовж каденції скарги та створили унікальну базу даних. Вона суттєво полегшила роботу РГК, адже забезпечила зручний доступ та швидку індексацію інформації про скарги, детективів, на яких вони надходили, та зв'язки між документами та справами. 🔺Більше інформації про діяльність РГК минулого скликання дивіться на слайдах. Два роки тому ми обіцяли вам, що докладемо максимум зусиль, щоб діяльність НАБУ та інших органів антикорупційної вертикалі стала більш відкритою, підзвітною й прозорою для суспільства та медіа. Особливо коли йдеться про хід розслідувань злочинів, фігурантами яких є відомі та владні персони. Ми наголошували на тому, що НАБУ і САП не повинні бути знаряддям політичної боротьби та використовуватися для маніпулювання громадською думкою. Адже незалежність Бюро є ключовим фактором у боротьбі з топ-корупцією, а РГК – дієвим механізмом захисту принципів його неупередженості та автономності.Ми прагнули посилити громадський контроль за діяльністю НАБУ та повернути довіру громадян до антикорупційних органів. І РГК показала, що може бути робочим інструментом для просування і впровадження ефективних рішень.Сьогодні можемо констатувати: НАБУ стало більш зрозумілим для суспільства. Більш прозорим та відкритим. Більш ефективним. Але цього недостатньо. Еволюція НАБУ та САП має тривати. Як і еволюція громадського контролю. Ми знову йдемо командою кандидатів на вибори до РГК НАБУ, щоб примножувати досягнуті результати у боротьбі з корупцією. Про свій список та кожного з кандидатів докладніше розкажемо у наступних постах.Наразі ж просимо вас запланувати у календарі на 10 червня з 9:00 до 21:00 голосування на виборах в РГК НАБУ.Ваш вибір, ваша участь, ваш голос дуже важливі.🪓Демократична Сокира🪓
👁 8,200 26-06-01 06:28
Патріотизм - це доволі проста ідеологія, її нескладно зрозуміти. Патріот - це людина, яка кожну дію пропускає через призму питання "чи стає моя країна сильнішою від цієї дії", і в залежності від відповіді на це питання так і ставиться до цієї дії.Націоналізм - це доволі проста ідеологія, її нескладно зрозуміти. Націоналіст - це людина, яка кожну дію пропускає через призму питання "чи стає моя нація сильнішою від цієї дії", і в залежності від відповіді на це питання так і ставиться до цієї дії.Довбоєбізм, на відміну від цих ідеологій - це доволі складна і непередбачувана конструкція. Довбойоб має складну унікальну систему цінностей, гонору, виховання мамою, бабушкою, сусідами за гаражами, він зазвичай вихований в традиції лізти своїм їбалом не в свою справу, давати непрохані поради, і ставиться до кожної тарілки за столом, як до своєї.Останніми роками націоналізм чомусь ефективно підмінюється довбоєбізмом і довбойоби називають себе націоналістами. При цьому відмінність довбойоба від націоналіста доволі очевидна. Націоналіст робить те, що корисно для його нації, довбойоб робить те, що приємно його серденьку, навіть якщо це шкодить його нації, оскільки він бореться за щастя свого світогляду, а не за користь своєї нації.Зважаючи на це я вимушений визнати, що державною ідеологією Польщі та Ізраіля останнім часом є саме упорний системний довбоєбізм.Господь дарував нам Польщу та Ізраїль для того, щоб ми дивилися на них і розуміли, якими не треба бути.
👁 20,600 26-05-25 23:35
Якийсь юний патріот великої могутньої Російської Федерації все життя дивився правильні кінофільми, слухав правильну музику, займався спортом, добре вчився, здобував технічну освіту, тренувався в симуляторах фпв-дронів, і чекав, коли йому виповниться 18 років, щоб підписати контракт і вступити в найелітніший і найтехнологічніший підрозділ російських збройних сил "Рубікон", щоб показати всьому світу, що його батьківщина є наймогутнішою країною в світі, здатною протистояти всій Європі та США одночасно.В цей самий час невелика група якихось дуже сильно немолодих дядьків середнім віком 44, була невдоволена всім на світі загалом, а також конкретно Зеленським, всіми депутатами, міністрами, силами оборони України, більшістю жителів України, погодою, колінами і хто тут блять оцю хуйню розклав шоб я убився, вашу мать, це армія чи бордель, нахуй я спитав конешно же це армія, бо в борделі коли їбуть то гроші платять.Ця група дідів розклала борти унікальної секретної конструкції моделі "літаючий мотоцикл ІЖ", все по чотири рази перевірила, змастила слиною там де без цього не полетить, перебинтувала там де проїбалися стяжки, замінила батарейки на нові, перехрестилася сама, перехрестила борти, і відправила їх нахуй в нічне небо з надією на краще.Всі борти досягли цілі. Молоді російські патріоти, ідеалісти, спортсмени, відмінники і майбутні герої російської федерації розлетілися на шматки так шо тільки пісюни по стінам.Шо б я відчував на місці цих дідів в такій морально непростій ситуації жорстокого вбивства невинних дітей, які їм в сини годяться?Я б відчував шо нога болить, мабуть шо вдарив дєто пока шорхався по темноті по цим металоконструкціям їбаним не можуть сука в двадцять першому сторіччі нормально зробить шоб кнопку нажав і полетіло шо ви блять експортувать собрались якшо це фанєрне зодчество без шамана шефмонтажа не літає.