Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Nord Storm
Added 06 Dec 2025

Nord Storm

@nordxstorm
Number of subscribers: 7 315
Photos: 991
Videos: 174
Links: 298
Description:
Ukraine, Kharkov - 2019г

👥 Number of subscribers

7 315
Average/Day:: -3
Average/Week:: -16
Average/Month:: -31

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 4,250 26-04-24 18:30
Бойовик про Третю штурмову бригаду та українські спецслужби «КІЛЛХАУС» — вже у національному прокаті.Тактичний мілітарі-екшн режисера Любомира Левицького — перше у світі кіно, що в деталях відтворює унікальну рятувальну операцію із застосуванням безпілотних технологій.Сюжет стрічки знятий за мотивами реальних подій. Намагаючись визволити доньку з російського полону, українська подружня пара опиняється на «перехресті смерті» під щільним вогнем. Порятунок людей несподівано переростає у політичну і шпигунську драму.У фільмі знялися сотні реальних військових, командир Третього армійського корпусу бригадний генерал Андрій Білецький, а також Кирило Буданов, Василь Малюк та журналістка Одрі МакАлпін, які зіграли самих себе.Саундтрек створили Святослав Вакарчук і розвідник ГУР МО «Дев’ятий».«Це фільм про сильних українців, які не ламаються. Вони ламають обставини», — сказав у передмові до «КІЛЛХАУС» бригадний генерал Білецький.Зйомки тривали з травня по грудень 2025 року і часто проходили під реальними обстрілами. Кожен постріл, кожна тактична схема — з новітнього бойового досвіду, що робить стрічку унікальною для світового ринку. Над фільмом працювали воїни ГУР, Третьої окремої штурмової бригади, СБУ та ветерани Сил оборони України.«Головна ідея цього фільму — єдність. Різні підрозділи з різними підходами працюють разом заради спільної мети. Хотілося б, щоб це кіно також згуртувало українців», — зазначив Любомир Левицький.Дивіться «КІЛЛХАУС» у кінотеатрах по всій країні!Третій армійський корпус | Instagram | Facebook | YouTube | ab3.army | TikTok | Підтримати 🇺🇦
👁 3,680 26-03-30 20:59
ХАРКІВ ПРОДОВЖУЄ БОРОТЬБУ: НАЦІОНАЛІСТИ ПРОТИ ВНУТРІШНІХ ГНІДНевідомі націоналісти першими перейшли від слів до радикальних дій. Вони не чекають на дозволи — вони чистять вулиці власноруч.На відео обличчя людей що причасні до так званих «кафе». Це не просто «кур’єри» чи «продавці сувенірів». Це свині, які заробляють на крові та ламають життя харків’ян, працюючи на бариг з U420.Дивіться в обличчя цим «героям»:Ці істоти живуть серед нас, ходять тими ж вулицями, але обрали шлях щурів. Вони думали, що анонімність у мережі та вивіска «кафе» їх врятує. Вони помилялися.Націоналісти Харкова показали: 💬 Кожен, хто торкається наркобізнесу стає законною ціллю. 💬 Жодна точка U420 не залишиться цілою. 💬 Деанонімізація це лише початок.Харків місто воїнів, а не наркоторговців. Дякуємо хлопцям за характер🫡 Далі буде тільки гірше для тих, хто не зрозумів з першого разу.❗️ Не купуй та не співпрацюй бо стаєш співучасником. Бачиш баригу пиши нам: @stopnarkobotuaДжерело: https://www.instagram.com/reel/DWhIUpcjtq_/?utm_source=ig_web_copy_link
👁 11,600 26-02-01 19:43
Слава Роду і нашим предкам!Соратники, наше формування «Nord Storm» у складі 80% основного особового складу несе свій вклад у велику війну в складі 3 АК. Більша частина наших бійців воює під стягом батальйону «Hatred», який був сформований на базі нашого взводу та створений легендарним командиром - Малишем.Минулий рік був надзвичайно важким для всього нашого колективу: багато змін, втрат, масштабування та щоденної кропіткої роботи. Протягом тривалого часу ми вибудовували та налагоджували всі внутрішні процеси для максимально ефективної й результативної діяльності. Саме це й вибило нас із медіапростору - на нього, на жаль, не вистачало часу зовсім.Переживши цей непростий період, ми офіційно заявляємо: ми повертаємося до вас у медійному середовищі. Думаємо, що більшість уже встигла засумувати, тож будемо поступово розбавляти стрічку контентом, якого за цей час назбиралося більш ніж достатньо.Також хочемо наголосити: ми активно розширилися та потребуємо поповнення команди. Запрошуємо ініціативних, мотивованих і готових до розвитку спеціалістів долучатися до наших лав.
👁 4,210 26-01-11 09:43
🇮🇹 Acca Larentia 1978-2026.Ввечері 7 січня 1978 року, ультраліві терористи розстріляли групу молодих фашистів на вулиці Acca Larentia в Римі. Загинули Франко Бігонзетті і Франческо Чаватта. Зухвалий напад на двох молодиків та подальші провокації журналіств сколихнули італійську ультраправу молодь, і на вулиці столиці Італії вийшли тисячі людей, щоб засудити вбивство. Протест переріс в зіткнення, і через декілька годин поліцією був вбитий ще один молодий італієць — Стефано Рекьоні. Теракт ультралівих отримав назву «Побоїще на Акка Ларентія», а той час почали називати «Свинцевими симедесятими». Ці події стали поворотним моментом для ультраправої молоді. Поширилося переконання, що збройна відсіч — єдиний адекватний метод боротьби. Сформувалася нова генерація фашистських активістів, представлена насамперед Революційними збройними осередками (NAR). Це були абсолютно віддані боротьбі люди, безкомпромісні та різкі. Винуватці побоїща на Акка Ларентія, ультраліві терористи, також знайшли свою винагороду — 28 лютого 1978 року NAR вперше застосували вогнепальну зброю. За вбитих на Акка Ларентія помстился. З тих пір, вже 48 років поспіль, тисячі італійців згадують трьох мучеників, та вшановують їхню жертву урочистим маршем Римом, і цей рік виключенням не став. В цей час вулиці серця Імперії належать італійським націоналістам.☠️ @vallholl