Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Кежулам Вхід Заборонено
Added 02 Jan 2023

Кежулам Вхід Заборонено

@nocasuls
Number of subscribers: 3 130
Photos: 2,080
Videos: 1,230
Links: 508
Description:
😎Пишу що хочу. Авторський блог про ігри з крінжовими мемами✌️ Чат: https://t.me/nocasulschat Пропонуйка, реклама та зворотній зв'язок: @hjvkhu Dark Souls 2 SOTFS - найкраща гра всіх часів
Source

Кежулам Вхід Заборонено | Вперше подивилась всі сезони і всі серії Доктора Хауса від початку й д...

Telegram community logo - Кежулам Вхід Заборонено Кежулам Вхід Заборонено @nocasuls
1 190 Views/Reach 2026-03-27 17:06 Message №3588
Вперше подивилась всі сезони і всі серії Доктора Хауса від початку й до кінця. Ну хз, переоцінений серіал. Можливо на свій час був ок і якщо дивитись серію на тиждень, але зараз і якщо дивитись підряд по 15 серій, то таке собі 🐶90% серій тупо по скріпту: 1. Хуйланчику стає ДУЖЕ погано на рівному місці, причому в 70% випадків тримається саме за голову2. Потрапляє до команди хауса3. Роблять люмбальну пункцію, мрт, і ставлять 5 діагнозів один з яких вовчак4. Все хибне, хуйланчику гірше5. Пробують пофіксить6. Стає пізда ще гірше ледь не помирає7. Хавус бачить як жаба єбе гадюку в нього стається прозріння8. Каже що це синдром жабагадюкі дають аскорбінку і все одразу окРідко коли серія не по скріпту і знято інакше і оце цікаво і прям виділяється. Такі серії зазвичай прям скарб та відчуваються свіжо, коли пацієнт прибуває з клініки та з легкими симптомами, чи навпаки якась катастрофа 😁 Стосовно "фонового сюжету" та драм - теж таке собі, підсирають всім до самого кінця, кілька разів тупо на рівному місці зроблено шоб все було хуйово. Суїцид одного з напарників хауса бо актор пішов, викинули персонажа і засадили Хавуса в тюрму бо акторка не підписала контракт. Прям аж видно, коли сценаристи намагаються викручуватися і часто в них це вдається доволі топорно. Фінал взагалі крінжа висмоктана з пальця 🔨Коли в перших сезонах буди явні антагоністи типу інвестора та мєнта - будо набагато цікавіше, краще б ухил зробили в це, а не біопроблеми по колу на рівному місці 😺Причому серіал не лайно, часто дуже цікаво, але це реально краще дивитись порціонно, не більше серії на день, ну і рішення сценаристів щодо ключових подій суперечливі 😯Корочі 6/10, неприємний осадочок ніби наєбали, особливо з фіналом (до останнього сподівалась що Хаус залишиться жити щасливо з україночкою)🥶#огляд