Source
НІНА ЮЖАНІНА | А ось реальні історії від освітян з різних куточків країни: ❗️Працюю ...
2 800 Views/Reach
2025-03-26 17:07
Message №3329
А ось реальні історії від освітян з різних куточків країни: ❗️Працюю в ліцеї Ізюмського району. Проживаю в зоні бойових дій. З січня 2025 року припинили виплачувати доплату за роботу в зоні бойових дій. А з березня надбавку за престижність праці скоротили з 20% до 5%. ❗️ Вінницька область. Після додавання Тисячі Зеленського, зняли 15 % престижності!Зараз отримуємо лише 5 %. Як результат, заробітня плата менше ніж було. ❗️ Добропільська ТГ. Від початку 2025 року після доплати у 1000 грн, доплату за престижність зменшили до мінімуму. Таким чином вийшло, що 1000 додали, а 1500 забрали. Зрештою вийшло, що після доплат заробітна плата вчителів громади тільки зменшилася. Освітяни питають: ❓до яких пір з учителів будуть знущатися ? Уряд в обличчі Шмигаля чи Міносвіти в обличчі Лісового провалює роботу в ключові сфері❓❗️. ❗️Замість того, щоб боротися за належне фінансування освіти, ви (обидва) продовжуєте обіцяти і насолоджуватися ними. Президентська більшість у парламенті без проблем ухвалює потрібні Банковій рішення, але на освіту коштів так і не знаходить. Освіта має бути пріоритетом у країні, яка воює, а не полем для експериментів та маніпуляцій із цифрами. Україні потрібен уряд, який справді дбає про людей, а не лише про гарні звіти. …Знущання над освітянами продовжується... 2/2