Дуже боялась їхати в Дніпро, знаючи як його бʼють уєбани постійно, в Одесу також, але в Дніпро більше. Уявіть це чудо чудєсне, шо вдень до концерту в Дніпрі було пару тривог від шахедів в області і все. А концерт взагалі без жодної тривоги пройшов, це ж чудо!!Те саме і в Одесі було 💔Дуже рада шо все так склалось і вийшло з вами побачитись без проблем всяких, бо концерт довелось би зупиняти.Дуже взагалі вдячна всім містам, шо прийшли і сподіваюсь вам сподобалось. В деяких містах не вийшло лишитись сфотографуватись і поспілкуватись, бо нас чекала довга нічна дорога і треба було їхати просто шоб встигнути хочаб трішки поспати в горизонтальному положенні і привести себе в порядок.Всі дні в нас проходили за схемою поїсти ➡️ дорога ➡️ готель ➡️ концерт ➡️ поїсти ➡️ дорога ➡️ готель ➡️ концерт Тому дякую велике всім за розуміння 🤍Дуже ахуєнний досвід і дуже класно усвідомлювати, шо я не боюсь більше живої публіки, коли рік-два назад в мене б ніжки підкашувались від одної думки про такі зали)))А ви ще й тепла ахуєна публіка, короче кайф, обіймаю цьомаю і ще раз дякую за те, шо ви є!Тур закінчився, така втомлена була в ньому, так хотіла додому, а тепер мені сумно і пусто 🥹
Жінка може любити і кремікі і єбашить грушу в залі, ходить на манікюрчік і розʼєбать стіну кувалдою в хаті бо вночі затіяла новий ремонт, вколоть губки і зробити нове відкриття, яке змінить світ, зранку зʼїсти авокадо тост, а ввечері наєбнуть пива з рибкою, накормити дітей та піти грузити літню резину в тачку, цей список можна продовжувати вічно.Жінки, всі ви неймовірні, бажаю вам повністю усвідомлювати свою унікальність та силу. Нормально хотіти берегти домашній «очаг», бути ніжною зайкою для свого масіка і нормально хотіти підкорити цей світ, маючи різних партнерів, не бажаючи влазить у стосунки. Ваше життя - ваш вибір і ніхто не має жодного права засуджувати вас за це.Окремий уклін жінкам, які єбашать у війську, ви наджінки для мене 🫡Всім вам бажаю бути почутими, мати повагу від себе та оточуючих, реалізувати найєбанутіші цілі і щоб вам не траплялись teeny-weeny-shriveled-little-short-dick-man energy і тим паче не посміли применшити і приглушити вашу віру в себе.Ви самі красіві, самі ахуєнні, памʼятайте, будь ласка, про це і нехай ваші чоловіки памʼятають про це круглий рік 🫶
Я хочу це проговорити: Відчуваю докори сумління за те, шо не маю емоцій і сил вийти до вас. Бачу все і про 10 королівство і про барбі. Я дуже хочу сама, але просто тупо не маю емоційного ресурсу і мені здається ніби я підвожу вас. Я знаю, як всім зараз важко і шо саме зараз ці стріми як ніколи потрібні.На зетрембі зʼявлялась на годинку і відчувала яка я ніяка стаю за цю годину, тухну, по відчуттях ніби, знаєте: ранок кінець тусовки, всі вже сидять ніякі спустошені відтверезівші, але розходитись не хочеться.я тупо розгублена, спустошена і апатична - я не можу дозволити собі запуститись і сидіти ніяка, бо в чому сенс. я хочу дарувати вам позитивні емоції, а не нити і тупити. Я навіть думки свої до купи нормально скласти не можу. Я не можу задати ритм стріму, своєму і вашому настрою.Як засипало нас всіх цим катаклізмом - так я автоматично і перейшла у режим енергозбереження і очікування тепла, а ще ці єбані свістящі ракети над головою вночі і вибухи шахедів, холод єбаний. Саму бісить, шо я таке нєжне і безхребетне.Я обіцяю вам, шо як тільки відчую шо МОЖУ, я біжу до вас в любий час дня. Це не про через місяць, це про наступні дні. батя я стараюсь.Обіймаю всіх у кого теж цей кончений стан, треба ще зовсім трішки перетерпіти і буде легше, одвічаю 🫂🫂🫂
За це все вже мають братись журналісти і доводити цю справу до кінця. Бо який ітог має бути?? Скільки може буть колупання цього говна в ступі, з тегами «ДАЙТЕ РОЗГОЛОС». «А нам тут сказали» «а ми чули ще»Я не можу давати розголос на свою аудиторію любій неперевіреній інфі в інеті на якій мене тегають. Бо це моя відповідальність. Бо тоді чого вартує мій голос? Ми поставили питання і чекаємо. Він мовчить і мовчить.Який висновок? Ті хто сліпо люблять його і донатили, продовжать це робити добровільно під свою відповідальність. Ті, хто йому не кидали - тим паче не будуть кидати тепер. Та й всьо) Шоб притягнути його до відповідальності, якщо там були зроблені якісь неправомірні дії - потрібні докази від журналістів і розслідування. І якщо таке було він має нести покарання.Я вже не можу чути це імʼя і цей кейс, мені зрозуміло це все і так. Є купа перевірених волонтерів, військових, фондів, які надають звіти, комунікують і відповідають на любе питання - куди спокійно можна донатити. А такі мутні - хай сидять далі єблом щолкають
Нейтан поїв теплий паштет, перестав хекати як ненормальний, поклав голову і ліг на пляшці з теплою водою, а не як до цього «на стрьомі» сидів хекав як приморочений і на руки просився кожну секунду, вроді налагоджується все Найстрьомніше те, шо коли прийшли - я його чуть відігріла 5 хв в пледі, лишила і пішла готуватись до стріму, робити декор, збиратись дві години. Він весь цей час тупо сам сидів втикав трусився, як добре шо я звернула увагу на нього під час стріму і він прийшов попросився на руки, інакше б просто бідненький сидів в цьому стані сам, поки ми не закінчили б - просто десь до ночі, я могла не звернути уваги і страшно уявити чим це все закінчилось би.Дякую вам дуже за розуміння і підтримку, дякую чату на твічі і модерам і чату патронів за те шо спохватились і нарішали онлайн спеціалістів і нас проконсультували декілька людей відразу. І дякую цим чудовим людям, шо відгукнулись в такий пізній час, ще й відмовились брати гроші, це капец. Ви неймовірні люди і я знову хочу плакать, які ж ви ахуєнні. І дякую за закритий збір, це взагалі ахуй!!Ми зробимо для вас завтра/післязавтра (якщо все ок з нейтаном) повноцінний нормальний анбан реквест стрім в нормальний час, обіцяємо 🤍🤍