Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ne_na_chasi
Added 14 Jul 2024

ne_na_chasi

@ne_na_chasi
Number of subscribers: 28
Photos: 10,600
Videos: 9,940
Links: 663
Description:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Source

ne_na_chasi | Коротко про життя в Німеччині!Прийшли сьогодні на картку гроші, я поня...

Telegram community logo - Не На Часі !!! ne_na_chasi @ne_na_chasi
3 920 Views/Reach 2025-12-29 12:43 Message №22538
Коротко про життя в Німеччині!Прийшли сьогодні на картку гроші, я поняття не маю від кого і за що.Написано що від якоїсь міської організації, але що це за організація я не знаю.Пішов у Job Center, питаю, що за гроші ?Вони кажуть ми не знаємо, це не від нас, але якщо отримав то радій.Я, оскільки вже не перший рік в Німеччині, питаю чи можуть мені наступного року надіслати лист із проханням повернути ці гроші?Працівник Job Center каже "Так, можуть надіслати такого листа, але можуть і не надіслати".Короче поклав я ці гроші у конверт і нехай лежать до того моменту поки я не виясню що це за гроші і від кого.І отак з усіма виплатами, тобі ніби платять, але в будь-який момент треба бути готовим повернути.Нас минулого місяця повністю зняли з Job Center і довелося повернути 260€ бо вони щось там неправильно нараховували і переплатили.Добре, що я вже навчений і з тих пір як вийшов на роботу все, що давав Job Center відкладав у конверт тому одразу все сплатили.Оце один із великих мінусів Німеччини, що навіть заплативши за все ти не знаєш чи не прийде тобі якийсь черговий перерахунок із боргом.А той, хто каже, що просто треба своєчасно за все платити просто ще не стикався з подібними ситуаціями. Я завжди все рахую, планую, продумую всі можливі варіанти, але іноді все так обертається, що ти навіть подумати про таке не міг, в вже раз і ти повинен платити.І я зараз не скаржусь, просто розказую як працює німецька бюрократична система.