Source
ne_na_chasi | Хто ж ще може так підісрати українцям як не самі собі.Ну сидите ви в Є...
3 790 Views/Reach
2025-12-26 19:23
Message №22527
Хто ж ще може так підісрати українцям як не самі собі.Ну сидите ви в Європі, маєте всі блага, виплати, курси, дозвіл на роботу, ну сидіть вже тут, так ні, треба шастати туди сюди.Ні, я розумію поїхати десь пройти лікування бо в Європі поки дочекаєшся терміну то можна і загнутись, але ж зараз всі європейці розуміють чому українці массово повертаються додому.І тут абсолютно логічне питання, якщо у вас війна, так небезпечно як ви про це розказуєте, ви приїхали до нас отримали купу бонусів то якого хера ви їздите в Україну на свята?Я особисто за те, щоб переглянули статуси біженців в залежності від областей. Не можна порівнювати ступінь небезпеки в Одеській чи Харківській області та у Львівській і Закарпатській.Бо одні втратили все і у них єдина надія це жити в Європі, а інші спокійно собі катаються на свята в Україну, хтось ще й здає свої будинки при цьому отримують таку саму допомогу ще й підставляють перших.От було б смішно, якби зараз всіх хто поїхав в Україну на свята не пустили назад в Європу)