Source
Артем Панченко 🇺🇦 | Вкрай критичною для розвитку цього Мемфіса виявилась травма Адамса пер...
1 700 Views/Reach
2025-04-20 18:59
Message №237
Вкрай критичною для розвитку цього Мемфіса виявилась травма Адамса перед серією плей-оф з Лейкерс. Без нього Девіс їх переїхав, і з того часу керівництво команди так і не змогло знайти високого гравця належного функціоналу, навіть повернути сучасного ніякого Валанчунаса, замість цього взяли з його команди Беглі.Джексон виглядає прототипом сучасного високого гравця, але він хронічно не вміє підбирати, через що Мемфіс на серйозному рівні не може використовувати переваги легкої п’ятірки. Зараз вони потрапили під команду, де не просто підбирають всі, а в принципі три великих (за сучасними мірками) у складі і вінг на позиції першого номера.Це не дає їм можливість грати, програють ОКС вже десь 10 гру поспіль, не сильно поступаючись в класі гравців. Мемфіс поступається саме в скіллсеті: велика кількість нормальних рольових претендують на одні і ті самі місця, а доповнювати одне одного не можуть.Нагадаю, що нещодавно Рокетс, щоб виграти у ОКС, грали Адамс-Шенгюн зі старту, тупо щоб щось протиставити передній лінії Тандер.При -51 сьогодні мати 0 очок в транзішні на 34 хвилині матчу – це як раз про це.Мемфіс намагається грати з тарифним Яо Міном, але це не рішення, тому міжсезоння має початись саме з обмінів за кремезного гравця. Тому що наразі в момент, коли в плей-оф у тебе в першій чверті виходять Беглі і Кончар – трансляцію можна вимикати, питання там виключно в різниці в рахунку