Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Артем Панченко 🇺🇦
Added 06 Jan 2025

Артем Панченко 🇺🇦

@nbaua
Number of subscribers: 791
Photos: 61
Videos: 13
Links: 45
Description:
Одного разу, невідомо коли на світі з'явився цей малий
Source

Артем Панченко 🇺🇦 | Наприкінці минулого тижня не вистачило часу зробити невеличкий пост пр...

Telegram community logo - Артем Панченко 🇺🇦 Артем Панченко 🇺🇦 @nbaua
1 400 Views/Reach 2025-01-28 10:13 Message №217
Наприкінці минулого тижня не вистачило часу зробити невеличкий пост про Амена, а зараз він як раз на хайпі, тож чому б ні. Я багато говорив про те, що навіть не звачаючи на те, що кидати в сучасному баскетболі мають всі, кидок потроху стає переоціненим і гравець без нього за наявності ігрового інтелекту може спокійно домінувати на майданчику. Тому мені завжди подобався Бен Сіммонс, але окрім питань щодо здоров’я і поганих тренерів, ми побачили згодом, що Бен був на звєздє і досі має багато ментальних блоків.Амен по логіці не може грати в старті Рокетс, що є однією з найгірших команд Ліги з дистанції, однак після сьогоднішнього матчу вони з ним в старті 12-3. І з цих 12 перемог 2 над Клівлендом, 2 над Мемфісом, 1 над Бостоном, Лейкерс, Міннесотою, Денвер без Йокіча за команду не вважаємо, тобто це не Вашингтони з Портлендами.Ключова логіка: він робить те, що Бен ніколи не хотів. Він грає з м’ячем в транзішні, а без м’яча постійно робить ті ролли, які Сіммонс ніколи не хотів робити, грає на підбираннях в нападі, відривається під максимально агресивні кати і не боїться кидати. Так, кидає він хуйово, 20 з чимось відсотків з периметра в старті, але для команди це не критично, враховуючи те, скільки вона підбирає в нападі. Саме через його дії і те, що він просто розумніше і швидше, ніж суперник про нього думає, у Рокетс грають ті п’ятірки, які просто не мають грати. Амен-Адамс-Тейт разом – це НБА 82 року, але вони виживають в ці хвилини, саме через його дії. Нагадаю, що в старті у Х’юстона грає передня лінія Шенгюн – гравець поста, що має 22 забиті кидки за сезон з дистанції далі, ніж 5 метрів і Амен – 20 таких кидків, і знову таки нічого кардинально поганого не відбувається.Про те, що абсолютно точним показником того, що людина не дивиться жодного матчу НБА є потенційне невключення Амена в першу захисну п’ятірку за підсумками сезону, думаю всі розуміють, бо Амен в захисті це феномен.І ось тут є два моменти: він вже імпактить гру на рівні Сіммонса (з урахуванням, що це Захід, а не Східні волоцюги), але за останній місяць Томпсон наніс себе на мапу, і вже найближчим часом проти нього почнуть захищатись і під нього почнуть готуватись. Ці 42 реалізовані кидки хоч з якоїсь дистанції від нього та Шенгюна змусять Рокетс або дико ризикувати в плей-оф, щоб грати двома зі старту, або все ж таки використовувати Амена як Ігудалу, бо регулярно камбечити з -15 в регулярці і з -15 в плей-оф проти команди, яка вчить тільки тебе протягом останніх двох тижнів – це різні штуки, і ті речі які зараз проходять з Бостонами і Клівлендами там не пройдуть навіть проти Міннесоти, однак загальна картина стає ще цікавішою в боротьбі за місце під сонцем.Грін довів, що може і його стретч після кубку НБА гарантував йому майбутнє в команді. Зараз Томпсон зайняв місце Джабарі, але без кидка Сміта команді буде дуже важко, тому за логікою близнюк має витискати Брукса або Ван Вліта, що є лідерами Рокетс. Діллон взагалі проводить найкращий сезон в кар’єрі з точки зору ефективності і точно знаходиться на своєму місці, а Ван Вліт важливий саме як снайпер в останні 5 хвилин, і він в цьому році це не вивозить абсолютно. Тому поки що боротьба за те, кого з’їсть Амен на дистанції між Фредом і Джабарі, і не на користь Ван Вліта, до слова, бо якості Сміта все ж абсолютно унікальні. Хрумкаємо поп-корном далі