Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - НЕМІЧЕВ | NEMICHEV
Added 14 Jul 2024

НЕМІЧЕВ | NEMICHEV

@natsionalKharkiv
Number of subscribers: 41 904
Photos: 4,680
Videos: 416
Links: 1,870
Description:
Засновник підрозділу «KRAKEN» https://instagram.com/nemichev.k https://www.facebook.com/nemichev.kn Запитання та співпраця: @adm_krkn PayPal: [email protected]

👥 Number of subscribers

41 904
Average/Day:: -85
Average/Week:: -419
Average/Month:: -969

👁️ Average views per message

30 382
Average/Day:: 48,000
Average/Week:: 27,097
ERR: 72.5%

📊 Messages per Day

0.3
Last day: 1
Week average: 0.4
Average per day: 0.3

Status change history

Officially confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 6,620 26-06-04 08:03
РІК У СКЛАДІ ТРЕТЬОГО АРМІЙСЬКОГО КОРПУСУ4 червня 2025 року Третій Армійський Корпус першим серед корпусів ЗСУ прийняв бригади і розгорнувся у бойові порядки. Серед них був і наш Полк безпілотних систем KRAKEN.Коли ми заходили в смугу, противник постійно інфільтрувався, йшли втрати території. Але завдяки правильному підходу та кадровим рішенням смугу вдалося стабілізувати, а на окремих ділянках повернути захоплені території. Корпус зараз тримає понад 150 км фронту - Харківщину, Луганщину та частину Донецької області - це 12% усієї активної лінії зіткнення, це найбільша смуга відповідальності в Силах Оборони.За рік Корпус зупинив втрату територій, зірвав масштабний механізований наступ противника навесні 2026 року та взяв під вогневий контроль логістику ворога по всій Луганщині.А ми за цей рік сформували Полк, набрали особовий склад із добровольців і досягли реальних результатів на полі бою. Розвідка, удари БПЛА, НРК, перехоплювачі - кожен напрямок показує результат. Технології, впроваджені в Корпусі, дозволили кратно збільшити потенціал кожного бійця.Задача від Командира Корпусу Андрія Білецького залишається незмінною: берегти особовий склад та воювати технологіями.Виконуємо.🫡НЕМІЧЕВ🇺🇦
👁 9,880 26-05-28 16:15
ЯКОЮ МАЄ БУТИ МІГРАЦІЙНА ПОЛІТИКА УКРАЇНИ?Особисто я вважаю, що пріоритет України має бути зовсім іншим.По-перше - повернення українців додому.Мільйони наших громадян виїхали через війну, і держава має створити умови, щоб вони хотіли повернутися.По-друге - інтеграція ветеранів та ВПО у цивільне життя.Після війни Україна матиме сотні тисяч ветеранів та ВПО. Їх адаптація, робота та нормальне життя - це питання національної безпеки.По-третє - спрощене громадянство для іноземців, які воювали за Україну.Люди, які ризикували життям за нашу державу, точно довели свою відданість Україні.І лише після цього - контрольована трудова міграція, близьким нам за менталітетом.Україна не може повністю закритися від міграції. Але міграційна політика має працювати насамперед в інтересах української держави:знати, кого ми запрошуємо;вимагати поваги до українських законів, мови та культури;не допускати появи закритих анклавів та паралельних суспільств.Бо питання міграції - це не лише економіка. Це питання майбутнього країни.А як ви бачите майбутню міграційну політику України?🫡НЕМІЧЕВ🇺🇦
👁 11,000 26-05-27 15:53
МІГРАНТИ - ЦЕ РІШЕННЯ ЧИ НОВА ПРОБЛЕМА?Все частіше наш уряд вказує на дефіцит робочої сили. За їх словами, рішення криється в залученні робітників з-за кордону.Лунають цифри від сотень тисяч до кількох мільйонів працівників.В Україну вже приїжджають люди з Туреччини, Індії, Узбекистану, Бангладеш та інших країн.Для розуміння:у Бангладеш мінімальна зарплата близько 100$, в Україні - приблизно 210$. Для багатьох це серйозна мотивація для переїзду.Залучення таких працівників - це запуск міграційних процесів. Але питання міграції - це не лише про економіку та нестачу рук.Деякі країни Європи вже стикалися з масовою міграцією. І наслідки цього ми всі бачимо:- закриті етнічні спільноти (гетто);- проблеми інтеграції. Відсутність адаптації до мови, законів та культури України;- соціальна напруга;- культурні, релігійні та ціннісні конфлікти.Якби нам не хотілося, але все ж, після війни Україна буде все ще вразливою. І рішення, які ухвалюються зараз, можуть вплинути на те, якою країна стане через 10-20 років.Завтра напишу, якою, на мою думку, має бути міграційна політика України після війни.🫡НЕМІЧЕВ🇺🇦
👁 11,200 26-04-26 07:00
40 років трагедії на ЧАЕС.26 квітня сталася одна з найбільших техногенних катастроф в історії людства. Радянський союз намагався приховати її масштаби, поставивши під загрозу не лише українців, а й увесь світ.Ця трагедія стала наслідком халатності, брехні та зневаги до людського життя. Вона забрала здоров’я і життя тисяч людей, а її наслідки відчувають досі цілі покоління.Та водночас Чорнобиль показав і інше - силу людей. Тисячі ліквідаторів, серед яких було багато добровольців, військових, пожежників, інженерів, свідомо йшли у зону смертельної небезпеки, щоб зупинити катастрофу. Вони часто не мали достатнього захисту, не знали всіх ризиків, але виконували свій обов’язок, рятуючи мільйони.Паралель очевидна, тоді люди ціною власного життя зупинили радіацію. Сьогодні ми зупиняємо ворога, який несе загрозу не меншого масштабу. І як тоді, так і зараз, вистояти можна лише завдяки сміливості, відповідальності та єдності.Рекомендую подивитися 5 серійний серіал «Чорнобиль» про ті події. 🫡НЕМІЧЕВ🇺🇦
👁 50,500 26-04-17 19:00
Щодо загрози з боку Білорусі.З військової точки зору армія РБ наразі не готова до ведення повноцінних бойових дій і залишається слабкою структурою. Водночас, за даними розвідки, росія розглядає варіант гібридного застосування своїх військ з території Білорусі у поєднанні з білоруськими підрозділами.Риторика з боку лукашенка залишається воєнною. На початку квітня він заявив, що «мирного часу не буде» і країна готується до війни. Також підписано указ про призов офіцерів запасу - формально це планові щорічні заходи для посилення мобілізаційного резерву.Окремо фіксується розбудова інфраструктури біля кордону. Є підстави вважати, що росія знову намагається втягнути Білорусь у війну.Йдеться не про масштабний наступ, а про прикордонні провокації, створення напруги на півночі України та спробу відтягнути частину сил ЗСУ з ключових напрямків на сході та півдні.Жодних наступів на Київ, Луцьк, Житомир чи Рівне не прогнозується. Такі сценарії наразі нереалістичні.Українська сторона передала чіткий сигнал керівництву білорусі щодо неприпустимості будь-яких провокацій. При цьому варто розуміти, що Україна має достатні можливості, щоб у разі необхідності швидко продемонструвати відповідь.🫡НЕМІЧЕВ🇺🇦
👁 9,900 26-04-02 15:46
Бій за Київ: перша велика перемога2 квітня 2022.Київщина звільнена.Російський план «Київ за 3 дні» — провалився.Захисники Київщини зробили неможливе: не дали ворогу десантуватися на аеродроми, спалили колони його військ і розбили елітні підрозділи за умов браку зброї та боєприпасів. Зв’язок і взаємодію вибудовували просто в бою.Ядро військового колективу, який сьогодні є Третім армійським корпусом, у битві за Київ становили добровольці — ветерани «Азову» у складі ТрО «Азов» та ССО «Рух опору».Ми були там, де вирішувалася доля столиці.Васильків — висадку десанту зірвано.Ворзель — бій в оточенні й зачистка міста.Мощун — село не стало воротами в Київ. Бійці разом із командирами заходили у проміжках між безперервними ударами артилерії та авіації.Скибин, Лукʼянівка — розгром колон, зрив обходу столиці з Лівого берега.Горенка, Ірпінь, Буча, Бородянка, Ясногородка…У цих боях сформувався підрозділ, що став Третьою штурмовою бригадою, а згодом — Третім армійським корпусом.«Київська кампанія була народною війною. За перший тиждень до нас долучилися тисячі добровольців — від письменників до спецпризначенців, які рвалися у бій», — Андрій Білецький.Ворог був зупинений ціною багатьох життів.Пам’ять про загиблих — поруч із цією перемогою.Київська кампанія довела, що«друга армія світу» може програвати.А Україна перемагає, коли армія та нація — разом.Третій армійський корпус | Instagram | Facebook | YouTube | ab3.army | TikTok | Підтримати 🇺🇦
👁 13,000 26-03-05 17:05
Багато хто думає, якщо Іран - союзник рф, то будь-які проблеми Ірану автоматично вигідні Україні. Насправді це не зовсім так.Затяжна війна на Близькому Сході може мати для нас негативні наслідки.- Увага світу. Чим більше великих конфліктів одночасно, тим сильніше розпорошується міжнародна увага. Для України критично важливо, щоб війна, яка триває на нашій території, залишалася у фокусі політиків, медіа та суспільств західних країн.- Озброєння. Коли виникає новий масштабний конфлікт, країни починають перерозподіляти військову допомогу, запаси та виробництво. Це може впливати на темпи постачання зброї Україні.- Нафта. Будь-яка ескалація на Близькому Сході майже завжди штовхає ціни на нафту вгору. А висока ціна на нафту означає більше доходів для рф, яка фінансує війну саме за рахунок енергоресурсів.Є також невеликий шанс, що війна на Близькому Сході може затягнутися, і союзникам Ірану - рф та Китаю - так чи інакше доведеться глибше втягуватися у цей конфлікт.Тому ситуація складніша, ніж здається. Послаблення союзників росії - це добре. Але велика і тривала війна в іншому регіоні світу може створити нові проблеми для нашої боротьби.🫡НЕМІЧЕВ🇺🇦
👁 84,200 26-02-05 16:33
Про реформи ТЦК зараз говорять багато. Але, як це часто буває, розмов значно більше, ніж реальних змін.Скажу як є, проблема не лише в людях, а в самій моделі.Перше.Розшук і примус - це не функція військових. Для цього існують правоохоронні органи та спеціалізовані підрозділи з відповідними повноваженнями.Коли ці функції фактично перекладають на ТЦК, держава отримує не посилення законності, а репутаційний удар по армії. Військові мають воювати й готуватися до війни, а не виконувати поліцейські функції на вулицях.Друге.Ухилення від військової служби - це не питання особистої позиції. Це порушення закону України, за яке має наставати відповідальність у законний спосіб через чіткі юридичні механізми:обмеження прав, блокування рахунків та інші санкції. Тоді люди будуть до цього більш серйозніше ставитися. Коли цим займається ТЦК - держава підставляє армію.Коли цим займаються правоохоронні органи - це виконання закону.А коли ухилення не має реальних наслідків, то це демонстрація слабкості системи.Реформа ТЦК має починатися з чіткого розмежування функцій і реальної відповідальності за порушення закону.🫡НЕМІЧЕВ🇺🇦
👁 21,400 26-01-03 14:10
Нові призначення топпосадовців - кілька важливих акцентів.Буданов - очолить Офіс Президента. (цю посаду давно варто перейменувати на віцепрезидента, але зараз не про це).Вважаю це сильним і вчасним рішенням. Акцент держави чітко фіксується на обороні та посиленні переговорних позицій. Кирила Олексійовича поважають міжнародні партнери, а отже нашу позицію будуть більше чути та сприймати серйозніше.Це про тверезу оцінку реальності та пріоритет безпеки держави.Федоров - Міністр оборони.Для мене це, без перебільшення, найсильніше призначення і прямий виклик часу. Очікую реальних реформ в армії, орієнтованих на технологіях, розвиток власного ВПК, зміну підходу до мобілізації та системи навчання на всіх рівнях.Ключове - адаптація всієї системи війська до вимог XXI століття. Для реалізації таких змін, імовірно, знадобляться кадрові рішення на рівні військового управління. Іващенко - очільник Головного управління розвідки.Олег Іванович - виходець із ГУР, один із розробників закону про розвідку. З великою ймовірністю на ГУР чекають системні реформи та оновлений підхід.Малюк - Служба безпеки України.На мою думку, така заміна зараз не на часі. СБУ сьогодні - одна з найсильніших спецслужб за весь період незалежності, і не лише в українському, а й у міжнародному вимірі. Те, що зміг вибудувати Василь Васильович, дає конкретний результат - успішні операції ззовні та системну роботу в тилу - затримання колаборантів і агентури.Сподіваюся, це рішення буде відкладене.Загалом новини більш позитивні. Водночас варто очікувати подальших змін, зокрема на посадах керівників ВЦА в окремих регіонах та в силовому блоці. Але це вже питання наступного тижня.🫡НЕМІЧЕВ🇺🇦
👁 48,000 25-11-17 17:06
1000 грн «допомоги» та 3000 км безкоштовних поїздок на УкрзалізниціНа “тисячу від Зеленського” уряд виділив 10 мільярдів гривень, - повідомив міністр соціальної політики Улютін.На мою думку, якщо вже виділяти кошти на підтримку населення, то варто спрямовувати їх цільово - тим, хто справді цього потребує: пенсіонерам, людям з інвалідністю, малозабезпеченим.У такому разі допомога могла б бути більш суттєвою, не 1к, а, наприклад, 6000 гривень. Адже зараз вийде так, що гроші отримають і ті, кому вони не потрібні. Тим більше, у нас уже існує механізм фільтрації - система субсидій.Щодо 3000 км безкоштовних поїздок від “Укрзалізниці” - ситуація неоднозначна.Підприємство зараз у складному стані (нещодавно УЗ отримала 8 мільярдів гривень бюджетної допомоги, щоб уникнути фактичного банкрутства).У наглядовій раді пояснюють, що ініціатива покликана збільшити попит на перевезення та заповнити напівпорожні вагони. Але треба розуміти, що навіть перевезення “безкоштовних” пасажирів також потребує коштів і ресурсів.В цілому дивно спостерігати подібні ініціативи під час війни, коли в бюджеті - діра, а на оборону не вистачає грошей.🫡НЕМІЧЕВ🇺🇦