🧐Запуск мемкоїнів TRUMP та MELANIA: думкиНавіть прихильники Трампа у шоці:«Це абсолютно абсурдно, що він зробив це», — заявив Нік Картер, партнер-засновник компанії Castle Island Ventures, який називає себе «затятим і явним» прихильником Трампа. «Вони занурюються в нові глибини ідіотизму із запуском мемкоїнів».Один вашингтонський лобіст, який побажав залишитися анонімним, заявив: «Це жахливий крок для галузі, яка намагається довести, що ми не купка бариг, аферистів й шахраїв».🙈В криптоспільноті навіть запустили тренд – просять пробачення у Гері Генслера: «Come back, Gary». До слова, він сьогодні йде у відставку.Водночас деякі аналітичні платформи налаштовані позитивно:👉QCP Capital пише, що запуск TRUMP та MELANIA може стати каталізатором старту альтсезону.Експерти зазначають, що таким чином команда Трампа стимулює ажіотаж в ЗМІ, а запуск мемкоїнів — це гарний PR для блокчейну.Політика нової адміністрації Білого Дому дає «зелене світло» для цифрових активів в США, вважають в QCP Capital, що дасть поштовх до розповсюдження по світовим ринкам й масовому впровадженню криптовалюти. 👉У Bernstein також зазначили, що запуск мемкоїнів Трампом, це зміна парадигми й сигнал про «початок нової ери» регулювання криптовалют. Аналітики вважають, що це показало розробникам, що «можна сміливо будувати проєкти».На останок: аналітик Layergg показав які криптовалюти наразі мають зв'язок з Трампом або його оточенням☝️Telegram | X (Twitter)
🧐Ще одна Телеграм-тапалка MemeFi йде на біржу, але критерії дропу обурили учасниківВиходить так, що такі ігри збирають мільйони користувачів, які накопичують мільярди монеток, а потім команда проєкту ламає голову як то всім тепер роздати кошти. Загальна кількість юзерів — 6,6 млн.Доволі розкручений проєкт MemeFi повідомив про вихід на премаркет на OKX. Ціна наразі становить $0,007. Лістинг був запланований на 31 жовтня, але схоже його вже перенесли, оскільки до кінця гри лишається 12 днів.Щоб отримати дроп потрібно пройти жорстку кваліфікацію:- заробити мінімум 50 млн монет;- придбати MemeFi Premium;- виконати хоча б одну ончейн-транзакцію (зробити чек-ін або придбати що-небудь за $TON);- здійснити хоча б одну покупку за Stars;- взяти участь щонайменше в 1 щоденному розіграші;- завершити щонайменше 10 кампаній Earn.Тобто для отримання дропу потрібно вкластися й де гарантія, що отримаєш після цього більше?Update: пишуть, що це не обов'язкові умови, а лише для збільшення дропу. У такому разі чому про це не оголошували раніше? )Telegram | X (Twitter)
📈 Запуск Babylon Staking спричинив різке зростання комісій за транзакції в мережі біткоїна22 серпня комісії за транзакції в мережі біткоїна різко зросли, досягнувши понад $105 за переказ, що становило понад 1,250 сатоші за віртуальний байт (sat/vB), але вже за годину комісії знизилися до $53 за транзакцію. Стрибок був спричинений тим, що власники BTC поспішали розмістити свої монети для стейкінгу на платформі Babylon. Підвищення ціни комісійних вигідне майнерам, які зіткнулись зі зменшенням доходів через низькі ціни на BTC та комісії, однак цей сплеск може бути короткочасним, оскільки Babylon встановив ліміт на стейкінг, а в мемпулі вже накопичилося понад 318,000 непідтверджених транзакцій.Babylon Staking — це перший протокол для стейкінгу біткоїна покликаний підвищити безпеку блокчейнів Proof-of-Stake (PoS), дозволяючи власникам BTC отримувати дохід, використовуючи свої незадіяні біткоїни для зміцнення економічної безпеки ланцюжків Proof-of-Stake (PoS) та децентралізованих додатків.@nachasi_crypto
📉У серпні зазвичай спостерігається спад на крипторинку — експертиАналітики Coinbase зазначають, що цей місяць рідко бував успішним для біткоїна та інших криптовалют.До прикладу, обсяги торгів у серпні 2023 року впали на 19% у порівнянні з попереднім роком. Ринок ф’ючерсів також знизився у цей період на 30%. Загалом💰біткоїн у середньому знизився на 2,8% протягом цього місяця за останні п'ять років.Експерти Bitfinex також підтверджують, що у серпні може спостерігатися нестача ліквідності у багатьох активах й сезонність серпня може бути однією з причин.Ситуація на ринкуБіткоїн впав за останній тиждень на 10%. Перша криптовалюта торгується на рівні $60-61 тис. Ethereum нижче $3 тис. З топ-15 криптовалют лише Tron зріс за добу (2%).Окрім сезонності на ринок тисне ще кілька ведмежих чинників:- політика ФРС США;- ескалація конфлікту на Близькому Сході;- серйозне падіння технологічного сектору на фондовому ринку, а також ринку Японії;- чергові виплати збанкрутілих криптоплатформ (Genesis).@nachasi_crypto