Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Мій Покровськ 🇺🇦
Added 02 Jul 2021

Мій Покровськ 🇺🇦

@mypokrovsk
Number of subscribers: 31 224
Photos: 50,300
Videos: 15,600
Links: 40,300
Description:
Всі в Покровську підписані - підпишись і ти. 😉 Зв'язок з адмінами: @mypokrovskfb_bot Наш instagram: https://bit.ly/3Gct801

👥 Number of subscribers

31 224
Average/Day:: -31
Average/Week:: -166
Average/Month:: -703

👁️ Average views per message

5 260
Average/Day:: 6,000
Average/Week:: 5,067
ERR: 16.85%

📊 Messages per Day

4.3
Last day: 12
Week average: 5.1
Average per day: 4.3

Logo change history

Name change history

Мій Покровськ 🇺🇦 2025-03-11
Мій Покровськ reserved 2025-03-09
Мій Покровськ 🇺🇦 △ 2024-08-08
Покровськ Online 🇺🇦 2023-04-13
Мій Покровськ 2023-01-14

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 4,040 26-06-23 11:46
📰 Стаття про штурмовий полк "Скеля" від БабельШтурмовий полк «Скеля» має бойові заслуги і добре забезпечення. А ще, кажуть очевидці, там катують і забивають людей на смерть. 💬 Про штурмові полки йде доволі палке обговорення вже довгий час, адже функціонування та майбутнє цих формувань є неоднозначним. На порядку денному стоїть питання створення окремого роду штурмових військ і одночасно це питання постає у формулюванні "а навіщо вони нам потрібні, коли в бригадах не вистачає поповнення?". Поряд з цим нерозкритими є також питання поповнення, розподілення ресурсів в полках, а найбільш резонансним — це втрати та ставлення до бійців всередині формувань. І найбільш критичним з усіх є 425 ОШП "Скеля", про який і написав Бабель. Коротко зі статті: 425 ОШП "Скеля" — це найбільший штурмовий полк ЗСУ (за неофіційними даними налічує до 13 тисяч людей). Його історія починалася як добровольча мобільно-вогнева група, що нищила росіян з перших днів повномасштабного вторгнення. Найгарячіші точки війни: Ізюм, Соледар, Бахмут, Авдіївка, Вугледар, Покровськ. Штурмові полки не входять до жодного корпусу, а підпорядковуються безпосередньо вищому командуванню. Полк безпосередньо має "космічне" матеріальне забезпечення та сучасну зброю.📍 Журналістка Катерина Лихогляд також дослідила зворотню сторону полку:ℹ️ Вона звертає увагу на масові смерті в тилу під виглядом "пневмонії", розповіла про моторошну історію Олександра Семенова, який втік із розташування полку до лікарні у Кропивницькому, маючи травми у вигляді побитої голови, перебитих пальців, стесаного попереку і подертих рук. А також у статті згадується про розподільчий пункт "курятник", які охороняють "вєртухаї", де відбуваються постійні знущання та побиття з виснажливими фізичними покараннями за будь-яку провину. Одним словом, в матеріалі є що почитати.🖋 Пишіть свої думки в коментарях.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Підтримати нас
👁 3,490 26-06-22 10:27
ENG below⚡️⚡️У Воронежі ракетами уражено завод з виробництва електроніки для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101⚡️Сьогодні, 22 червня, підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України завдали ударів по підприємству з виробництва компонентів російських ракет у місті Воронеж (рф).Для ураження використовувалися високоточні крилаті ракети повітряного базування. Дане підприємство є критично важливим елементом російського військово-промислового комплексу. Воно виготовляє електроніку, що використовується в російських ракетах, зокрема, для ОТРК "Іскандер". Також, у рамках кооперації, завод здійснює виробництво та постачання електронної компонентної бази для російського ракетного озброєння та систем ППО. Зокрема:- транзисторних збірок та матриць для блоків крилатих ракет Х-101;- напівпровідникових матриць для бортових цифрових обчислювальних машин БЦОМ "Заря-61М" у складі крилатих ракет 9М727 ОТРК "Іскандер-К";- діодів та транзисторних збірок для телевізійних каналів бойових машин ЗРГК "Панцирь-С1".Продукція цього заводу безпосередньо використовується ворогом для виготовлення високоточної керованої зброї, якою російські окупанти завдають ударів по території України та вбивають мирних жителів.Знищення потужностей об'єкта значно погіршить здатність росії виробляти нові ракети.💪Сили оборони України продовжать системно знижувати спроможності російського агресора щодо ведення війни проти України.💥 Далі буде!🇺🇦 Слава Україні!⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️Plant Producing Electronics for Russian Iskander and Kh-101 Missiles Struck in Voronezh⚡️​Today, June 22, units of the Air Force of the Armed Forces of Ukraine carried out successful strikes on an enterprise producing components for Russian missiles in the city of Voronezh, Russia.​High-precision, air-launched cruise missiles were used to engage the target.​The enterprise is a critical component of the Russian military-industrial complex. It manufactures electronic components heavily relied upon by Russian missile programs, including the Iskander missile system.​As part of Russia's industrial network, the plant manufactures and supplies electronic parts for several key missile and air defense systems. Specifically, it produces:​Transistor assemblies and arrays for components of the Kh-101 cruise missile.​Semiconductor arrays for the "Zarya-61M" onboard digital computers used in the 9M727 cruise missiles of the Iskander-K system.​Diodes and transistor assemblies for the television guidance channels of the Pantsir-S1 surface-to-air missile and gun system.​The plant’s products are directly used by the enemy to produce precision-guided weapons, which Russian forces deploy to strike Ukrainian territory and target civilians. The destruction of this facility’s production capabilities will significantly degrade Russia's capacity to manufacture new missiles.​The Defense Forces of Ukraine will continue to systematically dismantle the Russian aggressor's capabilities to wage war against Ukraine.​💥 To be continued!​🇺🇦 Glory to Ukraine!
👁 6,360 26-06-21 10:39
🇺🇦🇵🇱 Глава МЗС України Андрій Сибіга дав інтерв'ю ЗМІ щодо ситуації з напруженістю у відносинах з Польщею, після рішення президента Навроцького забрати Орден Білого Орла у президента Зеленського.Головні його заяви:💬Зневага до Президента України це не лише про ордени. Це про зневагу до українського воїна, до українського народу, до нашого права мати історію. Ми цього толерувати не будемо.💬Жоден президент іншої держави не буде нам більше диктувати нашу історію.💬Ми будемо дзеркалити усі кроки, особливо якщо ці кроки недружні, зневажливі до нашої країни. Час непомічання пройшов.💬Навроцький виступив руйнівником тих позитивних напрацювань, яких ми досягли останнім часом. Недаремно він отримує аплодисменти з Москви.💬Ми закликаємо поляків до зваженості та дипломатії. Ми відкриті до політичного діалогу.💬Ми щодня розмовляємо з нашими польськими друзями як зберегти дипломатичний трек. Ми об'єднані спільними викликами, інтересами та спільним європейським майбутнім. 💬Ми повинні позбавитися тяготіння минулого на наших відносинах.💬Важливо відкласти емоції в сторону. В нас є механізми, попередній позитивний досвід, воля. Україна готова до чесного рівноправного діалогу.💬Наша суб'єктність зростає. Комусь це може не подобатись, але це реалії.💬Доповідав вчора Президенту України про розвиток ситуації в Польщі. Багато партнерів проявили солідарність та засудили дії Президента Навроцького.💬В понеділок будемо доповідати Президенту України щодо готовності до Конференції з питань відновлення України, наслідків тих чи інших рішень та модальностей її проведення. За результатами цього Президент ухвалить рішення.
👁 3,590 26-06-20 13:00
ГО Навчай для України запустили набір на онлайн-табір для школярів "Суперсили майбутнього". Ця програма буде особливо корисною і цікавою для дітей в прифронтових регіонах, адже доступ до освіти та спілкування з однолітками часто обмежене через постійні обстріли з боку росії.Протягом двох тижнів учасники досліджуватимуть теми, які справді важливі для життя:- як знаходити друзів і "своїх" людей;- як бачити власні сильні сторони;- як вчитися без зубріння та використовувати ШІ з користю;- як не боятися помилок і невдач;- як зрозуміти, чого хочеш від майбутнього;- де знаходити можливості для розвитку;- як відстоювати себе та власні кордони;- як доводити важливі справи до результату.На дітей чекають інтерактивні онлайн-зустрічі, нові знайомства, практичні завдання та безпечний простір, де можна бути собою.Участь безкоштовна, а реєстрація триває до 25 червня. Текст та візуали для допису з деталіми за посиланням https://docs.google.com/document/d/1KF8mYz1BnrHliSkeqekwJoOartU8FYw4wNDDmyun76k/edit?usp=sharingㅤПідписатися | Повідомити про інформацію
👁 6,980 26-06-19 07:20
Операція «РУБІКОН»: Нацполіція провела другий етап масштабної антинаркотичної спецопераціїОперація реалізована за координації Департаменту боротьби з наркозлочинністю, Головного слідчого управління Національної поліції України та за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора й обласних прокуратур. До проведення другого етапу операції було залучено понад 1000 правоохоронців: підрозділи боротьби з наркозлочинністю, слідчі підрозділи, працівники головних управлінь Національної поліції в областях та місті Києві за процесуального керівництва обласних та окружних прокуратур. Заходи проводилися у взаємодії з Військовою службою правопорядку у Збройних Силах України та ГУ ДСНС України в Чернівецькій області. У ході спецоперації правоохоронці задокументували діяльність осіб, причетних до облаштування нарколабораторій та організації, адміністрування і забезпечення функціонування масштабної системи збуту наркопродукції. Йдеться не лише про безпосередніх лаборантів та збувачів, а й про учасників інфраструктури, які забезпечували роботу онлайн-магазинів, каналів комунікації, логістику, фінансові розрахунки та інші елементи незаконного наркоринку.Документування злочинної діяльності здійснювалося із застосуванням комплексного підходу: оперативної роботи, слідчих дій, кримінального аналізу, OSINT-інструментів та блокчейн-розвідки. Це дозволило встановити зв’язки між учасниками злочинних груп, канали збуту, цифрові сліди, фінансові потоки, криптовалютні транзакції та інші ключові елементи діяльності наркоугруповань.Вартість вилученої наркопродукції за цінами «чорного» ринку становить майже 70 мільйонів гривень.▪️Так, на Буковині ліквідували лабораторію з виготовлення психотропної речовини alpha-PVP та перекрили канал постачання психотропу «клієнтам» із різних регіонів держави. Загалом вилучили «товару» на майже 44 мільйони гривень та затримали двох членів наркоугруповання.▪️У Києві ліквідували лабораторію з виготовлення психотропної речовини амфетамін, яку надалі реалізовували на території столиці. Організатора затримано. ▪️На Полтавщині затримали двох організаторів схеми незаконного обігу прекурсору «фенілнітропропен». У ході проведення обшуків у них вилучили близько 14 кілограм прекурсору з якого можна було б виготовити майже 14 кг амфетаміну.👮 Facebook | X | Instagram | TikTok
👁 5,300 26-06-18 07:00
триптих 17, 16, 18… кучненько,рецепт борщу відплати.Москва таки ляже. І не на пляжі у Криму. Кремль то усвідомлює- недоторканих чи недосяжних зон меншає. Рецепт борщу від Волелюбного Українського Птаху: лютий, але прагматичний скринінг та деструкція ворожої інфраструктури ПЕК та ВПК, як джерела фінансування та забезпечення війни проти Неньки, винос ППО, утилізація живої сили противника. І так, до 14-18 вересня здалося б встигнути закріпити результат з огляду на історію: 1812 vs 2026, коли Москва палала і коли знов закріплятиме владу виборами. ЗА АБСОЛЮТНОЇ МОРАЛЬНОЇ ПЕРЕВАГИ України над варварами. Птахи 1 ОЦ СБС, 9 бату «Кайрос» 414 обр «Птахи Мадяра», 413 оп СБС «Рейд» та 412 обр СБС «Немезис» сумісно з ССО, СБУ, ГУР втретє протягом 30 діб нанесли масоване вогневе ураження по Московському НПЗ. Конвеєр відплати працює.*відео у закріпленому коментаріСлідкуй результати наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦18.06.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 3,870 26-06-17 12:14
Краматорськ — прифронтове місто, яке опинилося під основним ударом російських військ. Російські війська перебувають лише за 14 кілометрів від околиць і методично знищують усе, що ще залишилося. Натомість понад тисячу кілометрів на захід, у передгір’ях Карпат, триває інша евакуаційна операція «Новий Краматорськ».«Новий Краматорськ» — так називають спробу перенести промисловий потенціал міста, зокрема металургійні та машинобудівні підприємства, до Перечина — містечка з населенням близько 7 тисяч осіб на західному кордоні України.Багато хто вважає, що часу залишилося обмаль. Флагманське підприємство Краматорська — Новокраматорський машинобудівний завод (НКМЗ) — уже оголосило про закриття і звільняє або переводить своїх працівників.❗️ У Перечині на колишніх полях же виріс великий індустріальний парк. Серед гір з’явилися сині та білі заводи з гофрованого металу. Прокладено нову дорогу, якою постійно рухаються вантажівки. Побудовано школи, дитячі садки, технічний коледж та кілька житлових комплексів з модульних будинків. Сюди вже переїхало понад 3 500 кваліфікованих працівників.Більшу частину витрат на переселення несуть самі підприємства, але частково фінансує й міська влада. Сергій Смирнов, колишній заступник мера Краматорська, постійно перебуває в Перечині й керує будівництвом. Разом із міським головою Перечина він називає цей проєкт «пілотним», адже в Україні ще ніхто не намагався повністю перенести промислову «екосистему» цілого міста в інший регіон.Якщо західні регіони України мають стати новою промисловою базою, їм потрібна і нова інфраструктура – дороги, мости, енергетичні та газові мережі.💬 Ми намагаємося створити центр для найкращих інженерів України, — каже Іван Погоріляк, міський голова Перечина.У новому технічному коледжі вже навчають місцевих молодих людей, які потім проходять оплачувану практику на заводах.Однак не всі жителі Перечина радіють приїзду переселенців. Разом із промисловістю до міста перемістилася й частина ризику. У квітні російський дрон вдарив по електропідстанції поряд з індустріальним парком. Для колись спокійного містечка це був перший раз.Інша частина місцевих скаржиться, що працівники краматорських заводів захищені від мобілізації, тоді як місцевих все активніше призивають.💬 Не розумію, чому ми маємо воювати за їхню землю, а вони тут спокійно живуть, — каже один з місцевих на ім’я Василь.
👁 5,880 26-06-16 12:31
Президент Зеленський поспілкувався із журналістами після зустрічей на полях "Великої сімки". Основне: • На загальній зустрічі говорили про енергетичний пакет для України, посилення ППО, додаткові ракети для Patriot, а також ліцензії на виробництво; • Якщо війна не зупиниться до зими Україна потребуватиме дизелю, газу та бензину. Усі країни погодились підтримати у цьому Україну; • Трамп позитивно поставився до прохання України щодо ліцензії на виробництво антибалістичних ракет. Команди обох країн працюватимуть над цим питанням; • Франція погодилась відбудувати саркофаг у Чорнобилі після російських ударів по ЧАЕС; • Швейцарії допоможе з відновленням об’єктів Києво-Печерської лаври; • Домовились про спільне велике виробництво дронів разом із Канадою в межах програми Drone Deal; • Усі учасники G7 висловили підтримку Україні й погодились тиснути на росію, запроваджуючи нові санкції; • Зеленський вдесяте відкинув пропозицію Кремля щодо зустрічі з путіним у Москві. Україна "не грає в ці ігри": це може бути Швейцарія, Туреччина або країна на Близькому Сході; • Зеленський заявив, що зустріч із путіним має відбутися до початку зими, інакше на росію чекає "не проста зима";• Понад 60% російського суспільства хочуть зупинити війну
👁 7,130 26-06-15 09:46
СБУ показала уламки дрона «Герань», яким рашисти вдарили по Києво-Печерській лавріСлужба безпеки України встановила, що рф ударила по Києво-Печерській лаврі безпілотним літальним апаратом «Герань-2», що є російською версією іранського дрона-камікадзе типу «Shahed».Такий висновок вдалося зробити на основі аналізу уламків безпілотника, знайдених на місці влучання.Як з’ясувало розслідування, ворог атакував монастирський комплекс о 01 годині 50 хв 15 червня 2026 року під час масованого обстрілу столиці України.За результатами огляду місця події співробітники СБУ виявили фрагменти корпусу та двигуна російського дрона-камікадзе, який уразив Стефанівський приділ Успенського собору на території Лаври.Під час огляду уламків ворожого безпілотника встановлено, що окремі його комплектуючі виготовлено на території рф в особливій економічній зоні Алабуга.Про це свідчать відповідні маркування, виявлені на фрагментах російського дрона.Унаслідок ворожого прильоту ушкоджено дахові перекриття, куполи, стіни та скління собору. Загиблі та поранені – відсутні.Також від вибухової хвилі зазнали пошкоджень сусідні будівлі цивільної інфраструктури Печерського району Києва.Слідчі Служби безпеки кваліфікують цей удар як воєнний злочин і вже розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України. Вживаються комплексні заходи для встановлення всіх обставин російської атаки та притягнення винних до відповідальності.Комплексні заходи тривають за процесуального керівництва Київської міської прокуратури.
👁 4,030 26-06-14 08:01
Є хороші результати наших воїнів у застосуванні далекобійних санкцій по важливих об’єктах на території Росії та тимчасово окупованих територіях України. Більш ніж 700 кілометрів від нашого державного кордону – у Ярославському регіоні Росії воїни СБУ уразили нафтовий обʼєкт, що мав значення для резерву держави-агресора. Воїни нашої армії досягли цілей в Тульському регіоні Росії – по підприємству «Азот», від діяльності якого залежать спроможності з виробництва вибухових речовин.У шести російських аеропортах були застосовані обмеження авіаруху, а загалом за період від учорашнього вечора у 28 регіонах Росії оголошувалась повітряна тривога.Були влучання і по воєнній логістиці окупанта на тимчасово окупованій території України.Україна виконує план далекобійних санкцій проти Росії та визначені завдання щодо мідлстрайків у відповідь на відмову Росії завершувати цю війну. Ми пропонували керівництву Росії всі можливі формати перемовин, і відповіддю стало лише продовження агресії та спроби її розширити. Логічно, що війна повертається туди, звідки й прийшла. Україні потрібен мир. Слава Україні!