Source
Портал "Моя Оболонь" | Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 17 січня + ваші відгу...
928 Views/Reach
2026-01-17 08:00
Message №7294
❗Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 17 січня + ваші відгуки.♦️ Пройшов тиждень з часу масової атаки 9 січня на інфраструктуру столиці. За словами мера Віталія Кличка, в місті все ще залишаються без опалення близько 50 будинків. ♦️ Рада оборони Києва ухвалила рішення - скоротити споживання електроенергії за рахунок декоративного освітлення фасадів, зовнішньої реклами, банерів і моніторів. Вуличне освітлення також зменшиться на 20%. Там, де це неможливо технічно - вмикатимуться половину ліхтарів. ♦️ Згідно з рішенням Кабінету міністрів школи Києва підуть на канікули з 19 січня до 1 лютого.Одночасно нам відомо про десятки випадків проблем з опаленням і електропостачанням від наших читачів. В деяких будинках або під'їздах немає електрики по кілька діб. Причому проблеми є не тільки у будинках, а й навіть у дитячих поліклініках, які не забезпечені електрогенераторами на 5-му році повномасштабної війни. Розкажіть у коментарях на нашій Facebook-сторінці - яка ситуація у вашому будинку?