Source
Портал "Моя Оболонь" | Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 15 січня.♦️ КП "Київт...
819 Views/Reach
2026-01-15 08:10
Message №7276
❗Ситуація з інфраструктурою Києва станом на ранок 15 січня.♦️ КП "Київтеплоенерго" почало монтувати придбані раніше когенераційні установки (міні-ТЕЦ, здатні виробляти тепло і електроенергію). Дві з них вже працюють, а три ще налагоджують (хоча за контрактом всі установки мали бути повністю готові до роботи до 31 грудня 2025 року). Вони будуть заживлювати окремі обʼєкти критичної інфраструктури.♦️ Президент Володимир Зеленський заявив, що в Києві "дуже мало зроблено" для підготовки до зими. Також він доручив державним службам відкрити у столиці більше "пунктів незламності", а міністрам - працювати над можливістю збільшення імпорту електроенергії.♦️ Мер Віталій Кличко образився на докори у поганій підготовці до зими і відповів, що всі служби міста працюють цілодобово, а об'єкти критичної інфарктури мають тепло та електроенергію. Також він доручив виплатити винагороди співробітникам районних Керуючих компаній, КП "Київтеплоенерго", КП "Київводоканал" та інших за понаднормову роботу .♦️ На території нашого району вчора ввечері під час розвантаження генератора для забезпечення теплом окремих житлових будинків загинув працівник КП "Київтеплоенерго". Подробиці трагічного випадку поки невідомі.