Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Added 14 Jul 2024

Віталій Кім / Миколаївська ОДА

@mykolaivskaODA
Number of subscribers: 340 599
Photos: 4,360
Videos: 2,620
Links: 566
Description:
Канал начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма Сторінка Миколаївської ОВА в FB: https://www.facebook.com/mykoda

👥 Number of subscribers

340 599
Average/Day:: -155
Average/Week:: -903
Average/Month:: -4846

👁️ Average views per message

62 843
Average/Day:: 65,600
Average/Week:: 52,971
ERR: 18.45%

📊 Messages per Day

2.9
Last day: 6
Week average: 3.6
Average per day: 2.9

Status change history

Officially confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Почав зустріч із Прем’єр-міністром Британії Кіром Стармером. Перш за все вдячний за підтримку та солідарність Британії з Україною та допомогу в захисті життя. Завдяки нашій співпраці тисячі життів наших людей врятовані від російських ударів. Сьогодні саме в цьому головна мета. Зберегти якнайбільше життів. Зупинити російський терор. Змусити Росію думати про мир, а не про розширення війни. Абсолютно чіткі завдання. Перше – максимум політичної та дипломатичної координації. Друге – розвиток наших спільних оборонних проєктів та виробництва зброї. Збільшуємо інвестиції у виробництво та готуємо подальший розвиток оборонної взаємодії. Третє – санкції проти Росії за війну, які будуть реально унеможливлювати масштабування російського виробництва зброї. Зокрема, ми передамо нашим партнерам перелік російських підприємств, які задіяні у виробництві «Орєшніка» та інших засобів, які росіяни використовують для терору. Всі компанії та фізичні особи, які задіяні в цьому, мають бути заблоковані щонайменше в ключових юрисдикціях світу. Наразі більшість компаній, які беруть участь у виробництві «Орєшніка», не під санкціями. Ми це виправимо. Взаємодія з російськими виробниками зброї – це злочин проти миру. Саме так і варто це трактувати. Дякую всім, хто допомагає знижувати російський оборонний потенціал.
Путін учора влаштував бенефіс, зокрема, і для Сполучених Штатів Америки. Говорив він абсолютно відверто. Так, він хоче всю Україну, і хоче не чотири роки, не з 2014 року, а давно, – він так сам сформований, російським імперіалізмом. І коли він говорить про Україну і щось там ще про ноги російських солдатів, він говорить також про Білорусь, про країни Балтії, про Молдову, і про Кавказ, і про такі країни, як Казахстан, і про всі місця на землі, куди можуть дістатись російські вбивці. Влада Путіна закінчується там, де закінчуються можливості російських вбивць.Звісно, Україна буде захищатись. І кожному у світі треба визначатись. Ми зі свого боку в Україні ухвалили ряд нових рішень, враховуючи відвертість російських вбивць, які заявляють, що не збираються зупинятись.Перше: будуть нові наші міжнародні заходи заради дійсно відчутних міжнародних санкцій проти Росії. Ми також активізуємо всю санкційну роботу в Україні – внутрішню роботу, щоб кожен, хто досі допомагає Росії, або будь-яким чином з нею співпрацює, або зберігає бізнеси на окупованій території, – щоб кожна особа відчула, що це абсолютно злочинна діяльність. Друге: направимо більше ресурсів у наші дрони всіх типів, від дипстрайків до конкретного захисту від російських ніг на фронті. Третє: ми змінимо деякі кадрові позиції, зокрема в українському дипломатичному корпусі, а також в управлінні інституціями, щоб збільшити український потенціал як у відносинах з партнерами, так і потенціал внутрішньої української стійкості. Що стосується дипломатичного корпусу, то за місяць – в тому числі у форматі наради з усіма українськими послами – зробимо висновки щодо цієї трансформації.Зараз місяць особливих заходів заради нового тиску на Росію – на окупанта, – щоб ускладнити їм ситуацію, а отже, щоб спростити нам шлях до миру.Деталі сьогоднішніх доручень главі Служби безпеки України непублічні. Окремо будуть рішення РНБО, вони вже готуються. І фактично в щоденному режимі будемо інформувати про те, що роблять українські дипломати заради досягнення наших українських цілей.
🇩🇰 Данія. ВізитПродуктивнийтаважливий візит до наших найголовніших партнерів - в Данію.Що привезли по підсумкам?Про те що вже можу казати - 8,5 млн євро на водозабезпечення в Новому Бузі, плюс 50 модульних будинків для ВПО, медиків, вчителів, поліцейських в Первомайську (продовження проекту в Доманівці), будівництво багатоквартирного будинку для аналогічних категорій населення в Миколаєві.Крім того, багато цікавих та важливих рішень в ВПК, відновленні та реалізації спільних бізнеспроектів в Миколаївській області та Данії. Перший день. 1️⃣ МЗС ДаніїПартнери уважно стежать за ситуацією в нашій області.Порушили болючі, але важливі теми — безпека, відновлення, створення суспільних просторів. І головне — ми почули запевнення: підтримка Миколаївщини буде. 2️⃣ Порт ОденсеВразив. Не лише розмірами. А тим, як змогли трансформувати закрите суднобудівне підприємство у сучасний індустріальний хаб.Якірний партнер — «Vestas» (світовий лідер у виробництві вітротурбін), навколо якого вже працюють десятки суміжних компаній. Цікавий досвід, є ще взяти для нас. Миколаїв має потужності, має людей. Будемо реалізовувати. Крім того, «Vestas» та ДТЕК вже реалізували частину великого проекту на Миколаївщини, далі розширення потужностей за підтримки данського експертно-кредитного агентства EIFO. Тому в цьому напрямку ми вже, як то кажуть, не словом, а ділом.3️⃣ Фонд OrientДанський фонд морської галузі. Вже виділили 1 млн євро на відновлення нашого Національного університету кораблебудування.Стартувало партнерство з Університетом Ольборга. Головне — розвиток науки і досліджень у сфері моря. Продовжуємо працювати. Підсумок першого дня — не про фото і не про протоколи. А про зміст. Про напрям. Про те, що робити далі. Працюємо🇺🇦🇩🇰
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 8 червня▫️У ніч на 8 червня силами та засобами протиповітряної оборони на Миколаївщині знищено одинадцять БпЛА типу «Shahed 131/136».▫️Миколаївський район:Учора, 7 червня, ворог девʼять разів атакував дронами типу FPV Куцурубську громаду. Внаслідок чого в с. Дніпровське пошкоджено приватний будинок, а в с. Дмитрівка пошкоджено автомобіль. Постраждалих немає.Також учора, 7 червня, ворог тричі атакував дронами типу FPV акваторію Очаківської громади та берегову зону м. Очаків. Також о 16:12 здійснив мінометний обстріл акваторії. Постраждалих немає.Зранку, 8 червня, близько 04:30 та 05:31 ворог атакував двома крилатими ракетами та БпЛА типу «Shahed-131/136» Костянтинівську громаду. Пошкоджено складські приміщення зі сільськогосподарською технікою, виникла пожежа. Станом на зараз інформації про постраждалих немає.За інформацією районних військових адміністрацій, ГУ ДСНС України у Миколаївській області та оперативного командування «Південь»
Миколаївщина поглиблює міжнародну співпрацю: підписано Меморандуми з громадами Японії та ФранціїСьогодні на Третьому Міжнародному саміті міст і регіонів ми зробили ще один крок до глибшої інтеграції Миколаївщини у світову спільноту. Разом з почесним консулом України в місті Кобе Йошіхіко Окабе підписали Меморандум про співпрацю.Це реальні кроки до відновлення та розвитку. Завдяки підтримці уряду Хьоґо та JICA вже реалізуються проєкти для Миколаївщини: гуманітарна допомога, техніка для «Миколаївводоканалу» та рятувальників, екскаватор для Первомайської громади. Восени наші спеціалісти візьмуть участь у японській програмі з охорони психічного здоровʼя.А міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич та наші французькі партнери з муніципалітету Монпельє закріпили Меморандум про довгострокове партнерство в освіті, культурі, сталому розвитку та економіці.Додам, що під час заходу Президент України Володимир Зеленський вручив відзнаку «Золоте серце» за вагомий особистий внесок у надання благодійної та гуманітарної допомоги в умовах військової агресії рф, підтримку державного суверенітету й територіальної цілісності почесному консулу України в Кобе Йошіхіко Окабе. Особисто для мене було великою честю — отримати Почесну грамоту Асоціації україністів Японії з рук пана Окабе. Дякую всім партнерам, які сьогодні поруч із нами, працюємо далі 🇺🇦🇯🇵🇫🇷
Громади й регіони впевнено тримають курс на енергетичну децентралізацію.Працюємо в межах розроблених паспортів енергонезалежності регіонів, які стали стратегічним інструментом ефективної розбудови розподіленої генерації, зокрема й газової, в усіх областях України.❗️За чотири місяці 2025 року в регіонах створено додаткові 365 МВт нової генерації.❗️Так, 73 МВт приєднаної потужності отримали завдяки вітровим електростанціям, 54 МВт – сонячним електростанціям та 40 МВт – шляхом встановлення СЕС у приватних домогосподарствах.❗️Окремо триває робота зі створення додаткової приєднаної потужності із застосуванням когенераційних установок. Зараз маємо додаткових 195 МВт.Вчасні та виважені рішення забезпечують розвиток територій і покращення життєдіяльності територіальних громад. Інноваційні проєкти унеможливлять знищення ворогом нової децентралізованої енергетичної системи. Це означає, що в домівках буде світло попри постійні атаки росіян.Дякуємо громадам, представникам бізнесу за роботу в цьому напрямку.Рухаємося далі.
Наша пропозиція припинити удари, припинити вогонь щонайменше на 30 діб залишається в силі – ми не знімаємо цю пропозицію, яка може дати шанс дипломатії. Але саме від Росії світ не бачить відповіді – жодної відповіді, крім нових ударів. Це максимально чітко, очевидно для всіх демонструє, хто джерело війни. Росія має закінчити свою агресію, і це їм доведеться зробити. Питання тільки часу. Війна – це програш для всіх, у тому числі для агресора. Санкції проти Росії за цю війну будуть збільшуватись, і це відчутні санкції. Правосуддя світу теж буде працювати – багато в чому, на жаль, повільно, але, що важливо, невідворотно. Ми готуємо новини щодо цього, ми прискорюємо справедливість.Сьогодні також була доповідь Головкома Сирського – щодо наших активних дій на території Курської та Бєлгородської областей. Ми захищаємо українську землю від ворожої активності в прикордонні. Я хочу подякувати сьогодні кожному підрозділу, усім нашим солдатам, усім нашим сержантам і командирам. Дякую вам всім за стійкість та реальну силу, яка так потрібна Україні.
Черкащина. Триває зараз робота, щоб відновити постачання газу. Після удару «шахедів» є пошкодження інфраструктури, і це звичайна цивільна інфраструктура. Росія вкотре вдарила по обʼєкту, який не про війну, а про людей. Це сталося ще й на фоні вимог світу до Росії завершувати цю війну, встановити тишу. Тобто кожен новий день – новий чіткий доказ, що на Росію треба тиснути, і тиснути відчутно, щоб вони там, у Москві, були змушені завершувати цю війну – війну, яка тільки Росії і потрібна. Ми в Україні не хотіли жодної секунди цієї війни і говоримо завжди, що готові максимально швидко працювати з усіма партнерами, хто може допомогти встановити мир та гарантувати безпеку. Росія постійно все це відкидає і маніпулює світом, намагається обманути Сполучені Штати. Зараз от знову чергова спроба маніпуляцій: чомусь усі повинні чекати 8 травня і тільки тоді припиняти вогонь, щоб забезпечити Путіну тишу на час параду. Ми цінуємо життя людей, а не паради. Саме тому ми вважаємо – світ вважає, – що немає причин чекати 8 травня. І вогонь має бути припинений не на кілька днів, щоб потім знову вбивати. Негайне, повне і безумовне припинення вогню – і щонайменше на 30 днів, щоб було гарантовано і надійно, – це те, що може дати основу реальній дипломатії.
СБУ затримала ще одного інформатора, який працював на мережу російських спецслужб, що коригувала удари ворога по МиколаєвуСлужба безпеки затримала у Миколаєві ще одного учасника агентурної групи спецслужб рф, яку викрили у березні цього року. Тоді під час спецоперації в обласному центрі затримали 4-х російських агентів, які коригували ракетно-дронові удари по місту.За матеріалами справи, основними цілями ворога були запасні командні пункти та логістичні склади Сил оборони, які воюють на південному фронті.Наразі за місцем проживання затримано п’ятого коригувальника, який після викриття ворожого осередку «заліг на дно», щоб уникнути правосуддя.Ним виявився 50-річний місцевий безробітний, який потрапив у поле зору рашистів як прокремлівський «коментатор» у чатах Телеграм-каналів.Він, як і решта учасників групи, контактували з окупантами через зрадника Сергія Лебедєва (відомого під псевдонімом «Лохматий»), що переховується у Донецьку і працює одразу на фсб та воєнну розвідку рф.Встановлено, що коригувальник, діючи окремо від інших агентів, обходив місто і намагався виявити локації базування українських захисників.Також фігурант «втемну» випитував потрібну йому інформацію у своїх знайомих під час побутових розмов.Зібрані дані він месенджером передавав «Лохматому», який потім «звітував» перед російськими кураторами.При обшуках у затриманого виявлено мобільні телефони із доказами його роботи на рф. Також у нього вилучено набої до стрілецької зброї, походження яких з’ясовують правоохоронці.Наразі слідчі Служби безпеки повідомили фігуранту про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 3 ст. 114-2 (несанкціоноване поширення інформації про рух, переміщення або розміщення ЗСУ); ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження з бойовими припасами).Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує до 12 років тюрми.Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Миколаївській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Сьогодні провів Ставку. Головне – доповіді щодо виробництва дронів в Україні; максимально збільшуємо. Причому по всій лінійці дронів: від «мавіків» до далекобійних дронів, а також збільшуємо наші українські можливості для виробництва наземних роботизованих комплексів. Фактично нам потрібне постійне, стабільне зростання виробництва й постачання у війська всіх потрібних частин безпілотного компонента, і на поточний рік є хороші у нас перспективи. Окремо працюємо щодо дронів на оптоволокні – тільки з початку цього року з’явилися понад 20 нових сертифікованих зразків дронів з оптоволоконною системою керування. Вже 11 наших підприємств в Україні опанували виробництво саме таких дронів, і завдання – досягти найбільших масштабів виробництва й постачання з можливих. Сьогодні я доручив укласти контракти по максимуму. Позитивна динаміка є також по «дипстрайках»: конкретні цифри я називати не можу, але за цей рік ми забезпечимо необхідний обсяг для наших Сил оборони. Я хочу подякувати всім нашим підприємствам, які залучені, а також усім нашим воїнам, усім фахівцям – усім, хто розвиває безпілотний компонент для нашої армії, для всіх наших Сил.