Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Віталій Кім / Миколаївська ОДА
Added 14 Jul 2024

Віталій Кім / Миколаївська ОДА

@mykolaivskaODA
Number of subscribers: 340 599
Photos: 4,360
Videos: 2,620
Links: 566
Description:
Канал начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма Сторінка Миколаївської ОВА в FB: https://www.facebook.com/mykoda

👥 Number of subscribers

340 599
Average/Day:: -155
Average/Week:: -903
Average/Month:: -4846

👁️ Average views per message

62 843
Average/Day:: 65,600
Average/Week:: 52,971
ERR: 18.45%

📊 Messages per Day

2.9
Last day: 6
Week average: 3.6
Average per day: 2.9

Status change history

Officially confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Доручив міністру оборони та міністру закордонних справ активізувати контакти з партнерами щодо ППО. В контексті «Рамштайну» зустріч готується. Головних завдань два, і це саме ППО, саме «петріоти», і друге завдання – це контингенти, максимальне наближення всіх рішень, опрацювання всіх деталей. Також доручив на двосторонній основі працювати щодо ППО, і особливо зі Сполученими Штатами Америки, які мають достатній потенціал, щоб допомогти припинити будь-який терор. Потрібне відповідне бажання й відповідні рішення, щоб захистити якнайбільше життів від російської балістики. Посилення нашого повітряного щита одночасно буде посиленням усієї дипломатії. В сьогоднішньому російському ударі були ракети, які запустили з акваторії Чорного моря. Партнери знають, які це були судна та з якої частини моря відбувся цей запуск. Це одна з причин, чому Росія спотворює дипломатію, чому Росія не йде на безумовне припинення вогню: вони хочуть залишити собі можливість бити з акваторії моря по наших містах, по наших портах. Припинення вогню на морі – це не тільки про вільне судноплавство й постачання продовольства морем, це передусім про загальну безпеку й про наближення миру. Путін не хоче закінчувати війну, він шукає, як залишити собі можливості розпалити війну в будь-який момент із більшою силою. Саме тому й надалі незмінно потрібні всі форми тиску на Росію: посилення наших спроможностей захищатися, збереження санкцій і така дипломатія, така розмова з Москвою, яка не залишить їм жодної можливості вбивати.
Зараз ми всі почули з Росії дуже передбачувані, дуже маніпулятивні слова Путіна у відповідь на ідею тиші на фронті – він фактично готує відмову станом на зараз. Путін, звісно, боїться сказати прямо Президенту Трампу, що хоче продовжувати цю війну, хоче вбивати українців. І тому вони там, у Москві, обставляють ідею тиші такими передумовами, щоб взагалі нічого не вийшло або щоб не виходило якнайдовше. Путін часто так робить – не каже «ні» напряму, але робить так, що практично тільки все затягує та унеможливлює нормальні рішення. Ми вважаємо, що це все зараз – чергові російські маніпуляції. Була американська пропозиція щодо безумовної тиші в небі, на морі та на фронті. Ми в Україні сприйняли цю пропозицію. Від американської сторони ми чули, що є готовність організувати контроль і верифікацію. І це реально забезпечити – з американськими можливостями, з європейськими можливостями. І щоб за час тиші підготувати відповіді на всі питання про довгострокову безпеку та реальний, надійний мир і покласти на стіл план завершення війни. Україна готова працювати максимально швидко, максимально конструктивно. Ми говорили про це американським представникам, про це знають і наші європейські партнери, усі наші партнери у світі. Ми не ставимо умов, які щось ускладнюють. Це Росія робить. Як ми завжди й говорили, єдиний, хто буде все затягувати, єдиний, хто буде неконструктивний, – це Росія. Їм треба війна. Путін украв роки миру й продовжує цю війну – день за днем. Зараз треба на нього тиснути. Треба вводити санкції, які допоможуть. Будемо працювати й надалі з нашими американськими партнерами, із європейськими партнерами, з усіма у світі, хто хоче миру, щоб примусити Росію до завершення війни.
Сьогодні вже пів року Курської операції. Наші активні дії на території Росії: ми повернули війну додому, в Росію. І саме там повинні відчувати, що таке війна. І відчувають. Сьогодні я нагородив учасників Курської операції: двоє хлопців – Герої України. Також вручив «Хрести бойових заслуг», ордени України. Я хочу подякувати кожному українському воїну, всім нашим підрозділам, які задіяні на Курщині та які показали всьому світові, що ми можемо навіть в умовах обмежених ресурсів діяти активно, неочікувано й результативно. Російський блеф виявляємо як блеф. Захищаємо наші міста – Суми і Харків. Значно поповнили обмінний фонд. Це сотні й сотні російських військових, яких ми обмінюємо, щоб повертати українців з полону. Є в нас у полоні й солдати Північної Кореї. Зараз вони проходять лікування: були поранені вони в боях – важкі поранення. Але вони є доказом того, що Путін втягнув ще одну державу в цю війну – Північну Корею – і навчає цю державу вести сучасну війну. Це загроза для всіх, для кожної країни в Східній Азії. Я вдячний усім партнерам, хто розуміє, як важливо зупинити Росію зараз – зараз, щоб не довелося ще через роки воювати.
Сьогодні була доповідь Головкома Сирського і по фронту, – і особлива увага – Покровському напрямку, – і по операції в Курській області. Всім нашим підрозділам, які виконують бойові завдання і роблять це стійко, я вдячний. Щоб в цьому році були успішними в перемовинах, українські воїни мають бути стійкими на передовій та результативними у знищенні російських окупантів. Я хочу відзначити за підсумками цих днів і тижнів воїнів 225-го і 425-го штурмових полків. Дякую вам, хлопці! Також Головком доповів щодо модернізації нашої армії – уже був затверджений відповідний план щодо переходу на нову організаційну структуру Збройних Сил України та створення корпусів. Зберігаємо увагу до цього – до виконання. Корпусна система потрібна. Ми обговорили сьогодні підходи до призначення командирів корпусів: це мають бути найбільш підготовлені, найбільш перспективні офіцери з бойовим досвідом і сучасним мисленням. Армія повинна бути сучасною. І головне – цінувати людей. Відповідні рішення будуть оприлюднені.
Миколаївщина. 14:30, 11 січняДоброго дня всім!Запросили на відкриття нового митного терміналу в Кривому Озері. Це Миколаївська область. Не зона бойових дій, на трасі Одеса-Київ. Термінал дозволить якісно обслуговувати наш бізнес. Запрошую всіх, кому підходить по логістиці, для обслуговування в новому терміналі. Ціни будуть краще, намагаємося робити по-європейські.Додам, що компанія «BROKER SERVICE», яка відкрила термінал, має 30-річний досвід надання митних послуг і знає, з якими труднощами стикаються брокери, імпортери та експортери при митному оформленні. Цей термінал має вигідне розташування на трасі Одеса-Київ та меншу вартість послуг в порівнянні з терміналами Одеси та Києва. Тут здійснюють свою діяльність посадові особи Державної митної служби України та Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів.За запитом можна отримати фітосанітарний сертифікат, сертифікат Євро-1 для експорту. Провести маркування, фасування товару. Здійснити митне оформлення вантажів.Митний склад загальною площею понад 350 кв метрів та має пропускну здатність на 50 автомобілів.Контактний номер телефону: +38 066 265 19 20Запрошую білий бізнес до співпраці, а ми працюємо далі🇺🇦
🇺🇦 Сили Безпілотних Систем — технологічне майбутнє української армії!Ми — перший у світі рід Сил, що веде бойові операції у повітрі, на суші та на воді за допомогою безпілотних і роботизованих систем. Сили Безпілотних Систем ЗСУ — це про інновації, глибинні удари по тилових об’єктах ворога та зменшення його бойових спроможностей.Що ми робимо:🔹 Знищуємо командні пункти, ППО та техніку ворога на глибині до 100 км.🔹 Уражаємо стратегічні арсенали боєприпасів та обʼєкти ворога на його території.🔹 Перехоплюємо ворожі дрони за допомогою FPV-технологій.🔹 Коригуємо удари артилерії через аеророзвідку.🔹 Створюємо інновації та активно впроваджуємо їх у підрозділах, змінюючи правила гри на полі бою.Цифри говорять за нас:Лише за останній час було знищено 8 новітніх комплексів ППО, завдавши ворогу збитків на сотні мільйонів доларів. Ми знижуємо бойові можливості противника на ключових напрямках і надалі тільки нарощуватимемо темп!Отримуйте новини про бойові операції, що змінюють хід війни першими та дізнавайтесь, як наші технології працюють для перемоги.Підписуйтесь на Telegram-канал Сил Безпілотних Систем!СБС: наша зброя - розум!
Плюс ще один бетонний міст на МиколаївщиніЗавдяки фінансовій підтримці державної фандрейзингової платформи UNITED24, її донору ТОВ «АВТ Баварія» у співпраці між Миколаївською обласною військовою адміністрацією та Державною спеціальною службою транспорту, завершено капітальне будівництво ще одного мостового об'єкту в нашій області.В січні 2023 року на цьому місці ми відкривали тимчасовий дерев'яний міст - тоді це був перший міст, який було зроблено після деокупації Снігурівщини. Потім в червні 2023, через підрив росіянами Каховської ГЕС, майже усі мости громади були підтоплені, в тому числі і цей. Влітку 2024 року ми прийняли рішення зробити для громади вже не тимчасовий, а капітальний бетонний міст. Новий міст - це сполучення між Миколаївською та Херсонською областями, яким пересувається медичний, шкільний та пасажирський транспорт. Це важлива логістична артерія. Це спільна праця багатьох, яка буде приносити важливі результати. Дякую голові Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту генералу-майору Олександру Яковцю, дякую військовим Державної спеціальної служби транспорту, дякую партнерам АВТ Баварія та «UNITED 24». Міст освятив військовий капелан 36-ої шляхо-відновлювальної Конотопської бригади ДССТ Степан Кузь.Наразі це останній міст, який ми зробили з ДССТ. В планах наступний проект - військовий ліцей. Є бачення, як це можна правильно реалізувати. Дякуємо всім причетним за відновлення Миколаївщини та працюємо далі 🇺🇦
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 28 жовтня▫️У ніч на 28 жовтня силами та засобами протиповітряної оборони на Миколаївщині знищено чотири БпЛА типу «Shahed 131/136». У результаті бойової роботи у Вознесенському районі уламками пошкоджено три приватних будинки, господарчі споруди та автомобіль. Також, за межами населеного пункту, на відкритій території, відбулося займання трави, яке було оперативно ліквідовано вогнеборцями. Постраждалих немає.▫️Миколаївський район:Учора, 27 жовтня, ворог сім разів атакував Куцурубську громаду дронами типу FPV. Внаслідок чого у с. Дмитрівка один із БПЛА влучив у 43-річного чоловіка, який їхав на мопеді. На жаль, від отриманих травм він загинув на місці. Двома іншими FPV-дронами росіяни обстріляли поліцейських, які прибули на виклик. Внаслідок влучань сталась пожежа, яка повністю знищила службове авто. Правоохоронці не постраждали.Також учора, 27 жовтня, о 15:07 та 16:50 ворог завдавав артилерійських обстрілів, а о 15:46 атакував дронами типу FPV акваторію Очаківської громади. Постраждалих немає.За інформацією районних військових адміністрацій, оперативного командування «Південь» та ГУ ДСНС у Миколаївській області.
Росія повинна назавжди втратити контроль над Україною і втратити навіть бажання такого контролю.Це гарантія життя для України. І водночас – гарантія спокою для Європи.І щоб ми досягли цього, я прошу вас працювати на єдність в Україні та України – з партнерами. Переконувати партнерів. Бути тими, хто працює невтомно.Я дякую кожному й кожній, хто працює саме так заради України. Хто воює заради України.Я дякую всім, на чиїх плечах стоїть Україна.Іноді в час війни буває так, що суспільство поляризується. Але саме завдяки повазі один до одного та вдячності суспільство зберігається.Попри поляризацію. Ми не воюємо один з одним.Ми воюємо з Росією на полі бою, у міжнародних відносинах, в економіці, в інформаційній сфері та в людських серцях.Ми досягали й досягаємо результатів у битвах завдяки нашій єдності. Тому, будь ласка, не втрачаємо єдності. Працюємо разом. Заради України. Заради перемоги України.Якщо втратимо єдність в Україні – втратимо єдність у Європі.Якщо втратимо єдність у Європі – втратимо підтримку світу.Якщо втратимо підтримку світу – програємо в цій війні, як було століття тому.План перемоги, серед іншого, дозволяє нам усім в Україні об’єднатись ще більше навколо спільної мети.Хай наша спільна робота за Планом перемоги якнайшвидше обернеться миром для України.🇺🇦🇺🇦🇺🇦
СБУ затримала ще одного інформатора російського гру в МиколаєвіСлужба безпеки затримала у Миколаєві ще одного інформатора воєнної розвідки росії (більш відомої як гру). Він коригував ракетно-дронові атаки рф по місту, а також вихваляв путіна та очікував захоплення регіону.Фігурантом виявився 43-річний місцевий житель.У травні 2014 року він самовільно залишив військову частину, де проходив службу, але тоді суд призначив йому покарання у вигляді штрафу. Після початку повномасштабної війни фігурант «активізувався» в чатах російських Телеграм-каналів, позиціонуючи себе як прихильник рашизму та збройної агресії рф.Таким чином він потрапив до «уваги» окупантів, які налагодили з ним зв’язок через популярний месенджер.Для виконання ворожого завдання зловмисник обходив місто і приховано фіксував локації українських захисників.СБУ затримала інформатора за місцем проживання.Слідчі Служби безпеки повідомили йому про підозру за ч. 3 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про переміщення або розміщення ЗСУ та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного стану).Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує до 12 років тюрми.Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Миколаївській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.