Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - #МузейНаПоштовій площі в м.Києві
Added 24 Jan 2022

#МузейНаПоштовій площі в м.Києві

@muzeynaposhtoviy
Number of subscribers: 261
Photos: 12
Links: 222
Description:
Все про Музей, який створюється Українцями! Музей, як місце сили цілої нації, як площа опори та точка відліку на шляху до остаточного повернення: Українцям - Історії, Києву - Величі та Слави, Україні - Справжньої незалежності та славетного минулого!

👥 Number of subscribers

261
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -3

👁️ Average views per message

332
Average/Day:: 336
Average/Week:: 329
ERR: 127.2%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

​#1463 день від повномасштабного вторнення росії в Україну, 4 роки непохитності, витримки та самопожертви Героїв Сил Оборони, волонтерів, віри українського народу в Перемогу над рошистами. Події 24 лютого 2022 року та кожного з наступних днів закарбувались в нашій пам'яті, відображені в безлічі документальних стічок та кіно, в прозі та поезії, на полях поховань полеглих Героїв, що віддали в боротьбі за суверенітет України найдорожче - своє Життя.Вторгнення відбувалось одночасно в межах Донецької, Луганської, Сумської, Харківської, Чернігівської та Житомирської областей. Перші свідчення пересуавння ворога на українській території зафіксовані о 3:40 в Луганській області. Близько 5:00 ранку Росія нанесла повітряні удари по низці військових і інфраструктурних об'єктів по всій території України, зокрема, вибухи пролунали у Києві, Харкові, Дніпрі, Борисполі, Броварах, Херсоні, Умані, Івано-Франківську, Чугуєві, Озерному (аеродром), Кульбакіному (аеродром), Краматорську (аеродром), Чорнобаївці (аеродром). За даними МО США, росія запустила більше 160 ракет по Україні. В першу добу повідомлялось щонайменше про 137 загиблих і 316 поранених українців.Майже погодинну детальну хронологію сьогодні можна знайти у вільному доступі.#важливі_дати #музейнапоштовійЗображення з офіційного джерела МВС: https://mvs.gov.ua/news/24-liutogo-2022-go
​З нагоди Дня захисників і захисниць України, Свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня козацтва Музей Однієї Нації на Поштовій площі ОГОЛОШУЄ Конкурс відео робіт «Там, де зникає тінь…»Ідея конкурсу сформована у співавторстві з молодою українською мисткинею, учасницею ІІІ та IV хвилі освітнього проєкту «Урбанрух: у міста є Я" Камілою Бобровською.💫Ідея:Цей конкурс — про спробу побачити те, що довго залишалося в тіні.Не в сенсі негативного, а радше як те, що вислизало з поля зору або було стерте з пам’яті: забуті образи, витіснені історії, постаті без імен, символи.Ми запрошуємо митців поставити собі питання: • що саме лишається в тіні? • що виходить на світло? • як завдяки мистецтву можна висвітлити приховане?📝Завдання учасників: • подати ідею відео роботи (3–5 хвилин); • дослідити контраст між світлом і тінню, пам’яттю й забуттям; • віднайти власний образ або символ, через який можна передати цю тему.Настрій:Інтимний, експериментальний і відвертий.Фокус — на українському суспільстві та його відчутті світу.Можливі акценти: гра світла й тіні, метафоричні образи, експерименти з формою та інтонацією пошуку.✍️Можливі напрями: • відновлення пам’яті з тіні; • жіноча роль у культурі та захисті; • сучасні й майбутні виклики ідентичності; • козацькі та військові мотиви у новому баченні.Етапи конкурсу:✔️1. Заявка на участь в конкурсі — митці подають опис майбутніх відео робіт до 10 листопада 2025 року. Для реєстрації просимо перейти за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfgPFPKVQhwYImxVg1cwm2QC9c93KMbhBRqo5CU1_Qf8KmIEA/viewform✔️2. Відбір ідей - у відборі ідей візьмуть участь:експертка в царині проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України Наталія Кондель-Пермінова, юні українські митці Каміла Бобровська та Дмитро Онопрійко.По завершенні відбору ідей, до 20 листопада 2025 року всі заявники на участь у конкурсі отримають відгук організаторів.✔️3. Реалізація — автори найсильніших ідей отримають можливість втілити свої проєкти.✔️4. Показ — готові роботи буде презентовано в Національному заповіднику "Софія Київська" 17 грудня 2025.Партнери конкурсу:Національний заповідник «Софія Київська»🤝Релігійна громада Храм Різдва Христового Православна Церква України 🤝Урбанрух «У міста є Я» 🤝Інформаційний партнер - Pragmatika🤝Контактні телефони організаторів:📱 +380 93 195 3431 Ольга 📱 +380 73 406 1106 Каміла
​Просто зараз пам’ятка на Андріївському узвозі, 18 розбирається Інформаційний щит відсутній. Жодної інформації про замовника, виконавця робіт, термін робіт, обсяги та об’єми проєктованого об’єкту, про висновок експертизи (клас наслідків СС-3), про погодження, дозволи та кваліфікаційні сертифікати відповідальних. Натомість на паркані вивішена інформація що ведуться комплексні наукові дослідження!!! В реальності - демонтовані не лише та частина покрівлі, що давно провалилася, а і внутрішні перегородки, міжповерхові перекриття, первісний декор знищений, знамениті неоренесансні вхідні двері демонтовані. Пам’ятка з розібраною покрівлею заливається циклонами злив.Такий стан речей порушує не лише вимоги до ведення будівництва. Почнемо з базових вимог законодавства.По-перше пам’ятка входить до території ДІАЗ «Cтародавній Київ», розташовується на території пам’ятки містобудування НАЦІОНАЛЬНОГО ЗНАЧЕННЯ, в буферній зоні ОБ’ЄКТУ ВСЕСВІТНЬОЇ СПАДЩИНИ UNESCO .Будь-який кваліфікований управлінець в сфері збереження культурної спадщини розуміє, що в такій ситуації НЕ ДОСТАТНЬО розгляду, увага!, концепції чи проєкту на консультативній раді місцевого департаменту.Очевидно, це поза межами розуміння Марини Соловйової чи управлінців підпорядкованого їй КНМЦ - Олега Коляди, Романа Маленкова (який часто називає себе директором Заповідника, хоча є заступником директора КНМЦ).Хто відповість за некваліфіковані рішення та руйнівну діяльність на пам’ятці?! Так, відповідати має той хто розглядав, голосував, погоджував та допустив некваліфіковані роботи на пам’ятці. Це і члени консультативної ради, і директорка ДОКС, і очільники КНМЦ.Повний текст за посиланням
​Доброго ранку, нація нескорених!Наша діяльність, як і #БитваЗаКиїв триває.На тлі системної протидії діяльності і взагалі існуванню Музею Однієї Нації на Поштовій площі з боку поточного керівництва Департаменту охорони культурної спадщини, нам довелось поглиблено приділити увагу стану справ у царині діяльності вказаного департаменту та підпорядкованих йому структур.Подробиці та висновки на нашому сайті.⬆️Маємо зауважити, що розкрита внутрішнім аудитом ситуація кричуща.Наслідки зловживань та бездіяльності кияни бачать у занедбаних, свідомо доведених до аварійного стану пам'ятках.Країна переживає надскладний період - жорстоку війну на нащення нашої нації. Ділки Київської міської адміністрації допомогають ворогу саботажем та руйнуванням, замість збереження культурного надбання. І мова йде не лише про окремі пам'ятки, а про унікальну територію у 175 га, що має статус Державного історико-архітектурного заповідника "Стародавній Київ".Важливо щоби на відповідальних посадах в цій сфері були компетентні, досвідчені та віддані суспільно важливій справі професіонали
​20 червня 2025 року виповнюється сьома річниця нашої діяльності із захисту та збереження середньовічної Пам’ятки археології та історії на Поштовій площі, що пов’язана з подіями Хрещення України-Русі та діяльністю середньовічного порту. З 20 червня 2018 року і до тепер наша основна мета - розвиток на пам’ятці археологічного музею світового рівня. За ці роки пройдено непростий шлях, в якому взяла участь велика кількість небайдужих громадян України та інших країн, громадських об’єднань, ініціатив, організацій і маємо чимало здобутків. Друзі, ми запрошуємо вас відзначити всім разом цей день і присвятити наш спільний час підведенню підсумків та обговоренню перспектив.Мистецьким доповненням зустрічі буде виступ молодого талановитого музичного гурту.У стінах, де зазвичай говорить історія, цього разу зазвучить музика.Гурт GRATY вперше виконають нову акустичну програму — просто в Музеї на Поштовій. Це буде особливий виступ, яким виконавиці хочуть підтримати місце сили та пам’яті в боротьбі проти нищення.П’ятеро дівчат з різним стилем і характером обʼєднує любов до альтернативного року та віра в нову українську сцену. Їхня музика — про те, що надихає і тримає разом. Приходьте!Підтримуйте!Станьте частиною нової української культури, що твориться прямо у вас на очах!На завершення зустрічі всі бажаючи мають можливість детальніше ознайомитися з унікальною середньовчною пам’яткою.Чекаємо вас 21 червня 2025 року о 16.00, зустрічаємо поряд з входом до Храму Різдва Христового.Для додаткової інформації контактний телефон+380931953431
Вдячні виданню Telegraf UA за послідовність та бажання ретельно розібратися в ситуації щодо пам'яток національного значення на Поштовій площі.Разом з тим, як видно з матеріалу, гучні заяви чиновників не відповідають реальності. Ніяка реставрація з відновленням музейної функції Будівлі поштової станції не "загрожує". Очевидноє є спроба залучити приватні кошти та передати в оренду "потрібній" чиновникам приватній компанії...Музей Однієї Нації на Поштовій площі послідовно продовжує свою діяльність для збереження унікальної середньовічної пам'ятки, що належить українській нації, та можемо запевнити, що жодні загрозливі для пам'ятки дії під виглядом досліджень=розкопок на повне знищення культурного шару, "консервації" накшталт нищення автентичних залишків Десятинної церкви укривними шарами із заливанням водою та бетонуванням, НЕ ПРОЙДУТЬ. Не буде і підземного трц з "музеєфікацію окремих залишків", як це відбувалося в Глобусі на Майдані Незалежності, де знищений культурний шар, а залишки Людських воріт заховані в приміщенні кав'ярні.Посилання на матеріал Telegraf.UA https://news.telegraf.com.ua/ukr/kiev/2025-05-17/5909166-na-poshtoviy-vse-skladno-cherez-skandalne-budivnitstvo-u-kievi-galmuyutsya-rozkopki-ta-stvorennya-muzeyu#музейнапоштовій #музейпрацює
​Увага! Останні два дні мережу та деякі ЗМІ заполонили повідомлення про проведення толоки на Поштовій площі в місті Києві 10 травня 2025 року, які розповсюджуються без погодження з Музей на Поштовій площі в м.Києві та без надання інформації щодо того, що це вже другий захід з декількох анонсованих музеєм! https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1102039948615747&id=100064292553976Команда Музею не має нічого проти спільної діяльності з Департамент охорони культурної спадщини КМДА ДІАЗ Стародавній Київ ,яка йде на користь місту Києву! Більш того до недавнього часу,така співпраця була постійною! Але погодьтеся,що є певні норми поведінки у суспільстві, є правила та елементарна повага до киян, які вісім років поспіль проводять різноманітні заходи та не тільки, які дозволили зберегти пам'ятки архітектури, історії, археології незважаючи ні на що. За цими словами стоять сотні годин роботи звичайних громадян України труд яких нівелюється ось такими здавалося би незначними повідомленнями. До слова, ніяких екскурсій до території пам'ятки історії, археології Національного значення "Ділянка прибережного кварталу середньовічного Києва" Музей не проводить!Волонтерами Музею на Поштовій площі здійснюється супровід громадян України та громадян іноземних держав до території пам'ятки з обов'язковим дотриманням елементарних вимог техніки безпеки! Сподіваємося,що всі зрозуміють правильно зміст цього посту та ми більше не повернемось до суто технічних питань, які були викликані лише нестачею комунікації!Чекаємо на всіх охочих 10 травня 2025 року на Поштовій площі в м.Києві!
​Друзі, Музей Однієї Нації на Поштовій площі запрошує всіх хто нас підтримує та бажаючих долучитися до нашої команди на толоку 10 травня 2025 року о 12.00!Ми прагнемо до Дня Києва привести у належний стан територію пам’ятки археології та історії національного значення на Поштовій площі та подбати про захисні конструкції і убезпечення пам’ятки від вандалів, в черговий раз зібрати сміття  в підземному просторі під скляною недобудовою, полагодити паркани та оновити живопис, впорядкувати територію від наслідків вандалізму. Всі ці роки про збереження та захист пам’яток культурної спадщини на Поштовій площі разом з командою Музею дбають небайдужі українці різних професій і нині для приведення до ладу території цієї унікальної місцини так само є можливість долучитися тим хто знається на інженерній справі, образотворчому мистецтві і власне всім хто прагне щоб наше Місто було чистим та охайним.Дякувати вашій підтримці нам вдається всі ці роки дбати про пам’ятки та убезпечувати їх від різноманітних загроз. Ми вдячні вашій небайдужості!Це наше місто!Це наша площа!Потрібно нагадати загравшимся в політику «панам»,Наш Київ не смітник! Не місце для бидлоти!Контактний телефон з організаційних питань +38 066 573 05 65
​Друзі, Музей Однієї Нації на Поштовій площі запрошує всіх хто нас підтримує та бажаючих долучитися до нашої команди на толоки, які плануємо на 26 квітня та 10 травня 2025 року о 12.00!Ми прагнемо до Дня Києва привести у належний стан територію пам’ятки археології та історії національного значення на Поштовій площі та подбати про захисні конструкції і убезпечення пам’ятки від вандалів, в черговий раз зібрати сміття в підземному просторі під скляною недобудовою, полагодити паркани та оновити живопис, впорядкувати територію верхнього майданчика та довкола будинку Поштової станції та очистити її вікна і стіни від наслідків вандалізму. Всі ці роки про збереження та захист пам’яток культурної спадщини на Поштовій площі разом з командою Музею дбають небайдужі українці різних професій і нині для приведення до ладу території цієї унікальної місцини так само є можливість долучитися тим хто знається на інженерній справі, образотворчому мистецтві і власне всім хто прагне щоб наше Місто було чистим та охайним.Дякувати вашій підтримці нам вдається всі ці роки дбати про пам’ятки та убезпечувати їх від різноманітних загроз. Ми вдячні вашій небайдужості!Це наше місто!Це наша площа!Потрібно нагадати загравшимся в політику «панам»,Наш Київ не смітник! Не місце для бидлоти!Контактний телефон з організаційних питань +38 066 573 05 65#музейнапоштовій #saveukraineheritage
​Історична довідка!22.02.2025 було рівно три роки, як створено Музей Однієї Нації на Поштовій площі. Тож стисло інформуємо про здійснене.1097 днів життя самостійної юридичної особи.Середньовічна пам'ятка археології та історії національного значення на Поштовій площі перебуває під офіційною опікою та постійним наглядом команди Музею. Пам'ятка оцифрована і має технологію консервації для археологічної деревини, що напрацьована партнером Музею - Центром консервації предметів археології.Музей ініціював створення робочої групи Міністерства культури та стратегічних комунікацій з розробки алгоритму розвитку музейної установи та напрацювання необхідних підзаконних актів, адже саме археологічні пам'ятки є найчисельнішою складовою в Державному реєстрі і вони ж є самими незахищеними.Музей став співорганізатором з проведення в Києві тренінгів з оцифрування пам'яток культурної спадщини, ініційованих Бюро ЮНЕСКО в Україні.Музей організував і провів низку благодійних мистецьких заходів, дискусії, семінарів, презентацій. Представники Музею взяли участь у міжнародних та національних науково-практичних конференціях, круглих столах.Команда музею зустріла і провела понад 420 груп відвідувачів.Дякувати ініціативі Варвари Король запрацював сайт музею.Музей має офіційні партнерські стосунки з провідними закладами культури України - Національний заповідник Софія Київська, Хортиця, Гетьманська столиця, науково-дослідними установами, розширює зв'язки і контакти з європейськими музеями.З березня 2022 команда Музею налагодила роботу невеликого волонтерського хабу для постраждалих, організувала захисні заходи для пам'ятника Михайлу Грушевському в Києві і продовжує опікуватись потребами Збройних Сил України та надає підтримку кільком військовим підрозділам та закладам медицини.