Source
#МузейНаПоштовій площі в м.Києві | Просто зараз пам’ятка на ⚡Андріївському узвозі, 18 ⚡ розбирається ❗❗❗...
700 Views/Reach
2025-08-01 13:32
Message №264
Просто зараз пам’ятка на ⚡Андріївському узвозі, 18 ⚡ розбирається ❗❗❗Інформаційний щит відсутній. Жодної інформації про замовника, виконавця робіт, термін робіт, обсяги та об’єми проєктованого об’єкту, про висновок експертизи (клас наслідків СС-3), про погодження, дозволи та кваліфікаційні сертифікати відповідальних. Натомість на паркані вивішена інформація що ведуться комплексні наукові дослідження!!! В реальності - демонтовані не лише та частина покрівлі, що давно провалилася, а і внутрішні перегородки, міжповерхові перекриття, первісний декор знищений, знамениті неоренесансні вхідні двері демонтовані. Пам’ятка з розібраною покрівлею заливається циклонами злив.Такий стан речей порушує не лише вимоги до ведення будівництва. Почнемо з базових вимог законодавства.По-перше пам’ятка входить до території ДІАЗ «Cтародавній Київ», розташовується на території пам’ятки містобудування НАЦІОНАЛЬНОГО ЗНАЧЕННЯ, в буферній зоні ОБ’ЄКТУ ВСЕСВІТНЬОЇ СПАДЩИНИ UNESCO .Будь-який кваліфікований управлінець в сфері збереження культурної спадщини розуміє, що в такій ситуації НЕ ДОСТАТНЬО розгляду, увага!, концепції чи проєкту на консультативній раді місцевого департаменту.Очевидно, це поза межами розуміння Марини Соловйової чи управлінців підпорядкованого їй КНМЦ - Олега Коляди, Романа Маленкова (який часто називає себе директором Заповідника, хоча є заступником директора КНМЦ).Хто відповість за некваліфіковані рішення та руйнівну діяльність на пам’ятці?! Так, відповідати має той хто розглядав, голосував, погоджував та допустив некваліфіковані роботи на пам’ятці. Це і члени консультативної ради, і директорка ДОКС, і очільники КНМЦ.Повний текст за посиланням