Source
#МузейНаПоштовій площі в м.Києві | Департамент Охорони Не Культурної спадщини та послідовники з КНМЦ. Ча...
315 Views/Reach
2025-04-17 21:49
Message №248
Департамент Охорони Не Культурної спадщини та послідовники з КНМЦ. Частина перша.Дане відео не повинно було побачити світ, але через абсолютно неадекватну поведінку керівництва вищезгаданого департаменту та його підлеглих ми вимушені реагувати та захищати від пам'ятко-похоронців пам'ятки національного значення історії, археології та архітектури, створений киянами та існуючий завдяки киянам , з 22.02.2022 року повноцінний та визнаний далеко за межами України Музей На Поштовій площі в м.Києві. І все це на четвертий рік повномасштабної війни! Починаючи з грудня минулого року не припиняються фізичні атаки на Музей з намаганням знищити безцінні археологічні об'єкти шляхом підпалу або просто намаганнями вирвати їх з грунту та банально зламати, знищити у будь який спосіб ...Такої ненависті до власної історії, до предметів, якім більш ніж тисяча років не бачили навіть варвари середньовіччя. Разом з активізацією цих істот активізувалися нові керівники Департаменту Охорони ,тоді ще, Культурної Спадщини та безпосередньо керівник Київського Науково Методичного центру (незрозуміла організація про "діяльність" якої буде присвячено декілька відео, там все дуже "цікаво" ) по відношенню до якого з нашого боку окрім спроб налагодити взаємодію та розуміння нічого не було! Так, ми звикли до нормальних відносин з профільним департаментом. Саме так, розуміючи та підтримуючи однин одного ми співпрацювали з Департаментом за часів керівництва Олександра Нікоряка, що безперечно давало змогу отримати позитивний результат. З новим керівництвом ми діяли також з метою розбудови нормальних відносин, які і повинно бути між людьми, яких об'єднує спільна мета особливо в такі складні для кожного українця часи...Але сьогодні, напередодні святкових днів, саме у чистий четвер ми побачили, почули та зрозуміли з ким маємо справу та одразу склалися всі пазли в єдину негарну картину з брехні та людської підлості. Всі "випадковості", які ми не бачили, як системну роботу спрямовану на один єдино можливий результат - прибрати киян з Поштової площі та припинити існування створеного киянами Музею з подальшою реалізацією завершення абсолютно незаконного ( рішення Верховного суду України) проекту другої черги будівництва ТРЦ на Поштовій площі....Такого, якщо відверто, ніхто з нас не очікував. Особливо на четвертий рік повномасштабної війни...Проте є, так як є. Такі "високоморальні" особи у 2025 році очолюють напрямок, який повинен зберігати пам'ятки, поширювати інформацію про справжню історію України, інформувати сучасний світ про справжню, правдиву історію України, гідно презентувати такі об'єкти, як пам'ятки історії, археології, архітектури національного значення, якими є територія Ділянки прибережного кварталу середньовічного Києва та будівля першої Поштової станції на території Києво - Подолу...Але, як можна зрозуміти та побачити по центру міста Києва, мало того,що ніхто нічого не робить без власного інтересу за державний кошт...так ще намагаються не давати довести до завершення перетворення Поштової площі з бетонного гетто на справній культурний центр, з музеєм та комфортним, змістовним середовищем. ..Дарма панове. Ми восьмий рік робимо все можливе та не можливе для збереження пам'яток і досягли результатів, які просто так знищити вже не вийшло! Всім справжнім українцям добра та мирного неба! Ми обов'язково переможемо! Далі буде!