Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - #МузейНаПоштовій площі в м.Києві
Added 24 Jan 2022

#МузейНаПоштовій площі в м.Києві

@muzeynaposhtoviy
Number of subscribers: 261
Photos: 12
Links: 222
Description:
Все про Музей, який створюється Українцями! Музей, як місце сили цілої нації, як площа опори та точка відліку на шляху до остаточного повернення: Українцям - Історії, Києву - Величі та Слави, Україні - Справжньої незалежності та славетного минулого!
Source

#МузейНаПоштовій площі в м.Києві | ​20 червня 2018 року почалась безстрокова мирна акція простих киян за ...

​20 червня 2018 року почалась безстрокова мирна акція простих киян за збереження унікальної місцевості, пам'ятки історії, археології національного значення та утворення повноцінного Музею На Поштовій площі! До сьогодні триває боротьба за збереження єдиної та унікальної території стародавнього Києва відкритої та збереженої від "остаточного дослідження шляхом викопування". Дана місцевість унікальна та єдина в світі як по площі ( 6000 м2),так і по історичному змісту, а про інформаційний та туристичний потенціал можна взагалі не говорити! Все це можна побачити наживо та крізь зріз сторіч побачити,відчути та усвідомити наскільки глибоко уходять в темряву віків наші коріння ! Це на сьогодні єдине відкрита місцевість, яка пов'язана з появою Християнства на Русі та яка фактично,фізично доводить будь яким хуйлам історичну істину, яка говорить сама за себе! Тисячу років тому в Києві вже було мощення вулиць !!! Уявіть собі!!!Тисячу років тому навіть болот не було на яких сидять представники третього недоРиму ...Навіть тільки за це одне вони готові залити бетоном, просто знищити, стерти з обличчя землі Київської цю місцевість під Поштовою! Саме ці забаганки обслуговують ті,хто лобіюють торгівельні центрита зараз укриття ...назва або функція груди бетону не має значення - головне це припинення існування реальної історичної правди! Ми вже маємо Глобус, на місці якого було зруйновано багато скарбів нашої нації ! А як виглядає "музєїфікація" всі можуть побачити ,якщо зможуть знайти,один фрагмент з цілих Лядських воріт, який нам дозволили лишити! Він є, він на Майдані Незалежності, але куди поділося все інше, чому та хто так вирішив ?! Відповіді очевидні та зрозумілі ...