Source
Лонгріди Мюллера | Коли рік тому вперше одягав форму для служіння, це було щось особливе....
323 Views/Reach
2025-04-19 09:42
Message №818
Коли рік тому вперше одягав форму для служіння, це було щось особливе. Щось, чому ти маєш відповідати. Та ось минув час, і я розумію, чому за найменшої можливості військові вибираються в цивільне.Бо і сам одягаю форму тепер, коли є вказівка від старшого групи. Окрім того, що форма автоматично малює на тобі мітку в зоні бойових дій або навіть на наближених територіях, тепер вона може створити тобі проблеми у тилу. Особливо з огляду на те, що часто я подорожую бусом з тонованими вікнами🤪Ця історія недавня сама по собі погана. Дуже, дуже-дуже. Але це просто показник процесу.Ми втрачаємо контроль над молоддю. Бо молодь (не вся, звісно, і слава Богу), але значна її частина, живить свій світогляд тіктоком. У віці, коли критичне мислення перебуває в зародковому стані.Якщо ми втратимо молодь зараз - ми втратимо країну через десять років. І звісно, завжди були молоді люди, поведінка яких жахала. Але ми не в тому становищі, аби поблажливо розводити руками і спостерігати. Тут не йдеться про покарання для винних - це вже фінальний етап програної битви за свідомість. Тут йдеться про профілактику. Яка наразі не ведеться, і це тривожить.