Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Червоні дияволи
Added 14 Jul 2024

Червоні дияволи

@mufc_ua
Number of subscribers: 552
Photos: 13,200
Videos: 1,640
Links: 1,410
Description:
Фан-канал «Манчестер Юнайтед». Пропозиції – @devils_admin Або в дірект нашого інстаграм: https://www.instagram.com/manchesterunited_ua Чат: https://t.me/+UnpM-WFcYy9kMGEy
Source

Червоні дияволи | Хай хтось скаже що я нічого у футболі не тямлю але я досі впевнений що...

Telegram community logo - Червоні дияволи Червоні дияволи @mufc_ua
309 Views/Reach 2026-03-05 20:24 Message №17337
Хай хтось скаже що я нічого у футболі не тямлю але я досі впевнений що Аморім робив правильні речі і робив над складну роботу саме він почав в вибудовувати механізм команди, так спочатку він зламав старий. Кожна наявна деталь тієї запланованої машини яку він прагнув створити шалено скрипіла і важко адаптовувалася в новій системі, деякі деталі нарешті викинули, а деякі потрібно докупити. І вся ця робота добряче обливалася лайном від вболівальника та мега фахівців які колись грали. Так те що робилося не могло всіх влаштовувати, це просто потрібно було прийняти і дати час щоб цей механізм запрацював так як того вимагав тренер і тоді ця машина вже б поїхала. Мені щиро шкода цього хлопака, я дійсно думав що це нова ера МЮ, гаряча молода тренерська голова яка потрапила у великий клуб і творитиме історію не на рік, а на десятки. Я бачив і наскільки міг на стільки розумів що відбувається на полі, головне що я бачив це награвання, потрошки вимальовувався стиль.Але результат ми знаємо. Чи вплинулапророблена робота Аморіма на якість гри вже при Карріку - однозначно так. Чи Каррік красунчик дивлячись на результати - однозначно так.Чи чи вимальовуються якісь тактичні ноу-хау від Карріку - ні, як на мене це видозмінений механізм Аморіма + гравці на максимально зручних позиціях + грайте як можете = результат.Чи матиме це довготривалий ефект - гадаю ні. Та хто я такий у великому футболі)))Чи варто насипати і панікувати через поразку - камон, ні. Каррік працює і гадаю всі ми будемо лише раді прогресу та перемогам і якщо буде результат то нагадайте мені моє скептичне ставлення до нього. Дякую за увагу. Нам перемог.