Source
Червоні дияволи | Хай хтось скаже що я нічого у футболі не тямлю але я досі впевнений що...
309 Views/Reach
2026-03-05 20:24
Message №17337
Хай хтось скаже що я нічого у футболі не тямлю але я досі впевнений що Аморім робив правильні речі і робив над складну роботу саме він почав в вибудовувати механізм команди, так спочатку він зламав старий. Кожна наявна деталь тієї запланованої машини яку він прагнув створити шалено скрипіла і важко адаптовувалася в новій системі, деякі деталі нарешті викинули, а деякі потрібно докупити. І вся ця робота добряче обливалася лайном від вболівальника та мега фахівців які колись грали. Так те що робилося не могло всіх влаштовувати, це просто потрібно було прийняти і дати час щоб цей механізм запрацював так як того вимагав тренер і тоді ця машина вже б поїхала. Мені щиро шкода цього хлопака, я дійсно думав що це нова ера МЮ, гаряча молода тренерська голова яка потрапила у великий клуб і творитиме історію не на рік, а на десятки. Я бачив і наскільки міг на стільки розумів що відбувається на полі, головне що я бачив це награвання, потрошки вимальовувався стиль.Але результат ми знаємо. Чи вплинулапророблена робота Аморіма на якість гри вже при Карріку - однозначно так. Чи Каррік красунчик дивлячись на результати - однозначно так.Чи чи вимальовуються якісь тактичні ноу-хау від Карріку - ні, як на мене це видозмінений механізм Аморіма + гравці на максимально зручних позиціях + грайте як можете = результат.Чи матиме це довготривалий ефект - гадаю ні. Та хто я такий у великому футболі)))Чи варто насипати і панікувати через поразку - камон, ні. Каррік працює і гадаю всі ми будемо лише раді прогресу та перемогам і якщо буде результат то нагадайте мені моє скептичне ставлення до нього. Дякую за увагу. Нам перемог.