Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Червоні дияволи
Added 14 Jul 2024

Червоні дияволи

@mufc_ua
Number of subscribers: 552
Photos: 13,200
Videos: 1,640
Links: 1,410
Description:
Фан-канал «Манчестер Юнайтед». Пропозиції – @devils_admin Або в дірект нашого інстаграм: https://www.instagram.com/manchesterunited_ua Чат: https://t.me/+UnpM-WFcYy9kMGEy

👥 Number of subscribers

552
Average/Day:: -1
Average/Week:: 0
Average/Month:: +3

👁️ Average views per message

259
Average/Day:: 272
Average/Week:: 307
ERR: 46.92%

📊 Messages per Day

4.9
Last day: 2
Week average: 4.4
Average per day: 4.9

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 208 26-06-22 14:00
❗️ Офіційно: «Юнайтед» придбав більшу частину ділянки, необхідної для будівництва нового стадіону на 100 000 місць — приблизно 25 акрів.Коллет Рош (директорка проєкту будівництва):«Сьогоднішнє оголошення висвітлює прогрес, якого ми досягаємо, щоб подарувати «Манчестер Юнайтед» новий стадіон світового класу, і позначає важливий етап переходу до наступної фазу проєкту.Можливість будувати настільки близько до Олд Траффорд дозволяє нам зберегти спадщину, традиції та ритуали, які є важливими для наших уболівальників. Ми прагнемо побудувати стадіон світового класу разом із уболівальниками, а не лише для них, ставлячи в центр наших міркувань атмосферу, фінансову доступність і легкість доступу.Це унікальна нагода, яка ідеально узгоджується з амбіціями зростання як на місцевому, так і національному рівнях.Було абсолютно необхідно знайти відповідну ділянку для нашого нового стадіону, і та, яку ми придбали, пропонує ідеальні умови для створення стадіону світового класу, який вшановує наше минуле і буде готовим до нашого майбутнього».
👁 331 26-05-25 20:52
Бруну Фернандеш: «Коли Майкл прибув, він намагався надати команді стабільності та спокою. Він знає клуб, розуміє, як клуб хоче грати, і що хочуть бачити вболівальники.Він приносить багато спокою своїм стилем тренерської роботи. Ми підходимо до матчів зі здоровим глуздом, але також із великою відповідальністю.Він дає основи та правила, які не підлягають обговоренню, але також хоче, щоб ми брали на себе відповідальність і приймали рішення, бо під час матчу багато що може змінитися. Він залишає вам свободу приймати рішення з м’ячем.Він каже нам: «Я не можу вирішувати за вас, куди пасувати і коли бити, але можу допомогти вам розуміти, де буде простір», і я думаю, що знати, де будуть зони — найважливіше. Це повідомлення Майкла. Він дає нам поради, а потім ми маємо прийняти правильне рішення. Він дозволяє нам аналізувати матч, бо багато що може статися».«Авжеж буває, що він гнівається. Звісно, він як усі, але він дуже спокійний і дуже добре говорить. Він знає, що і коли сказати. А коли він трохи агресивніший, то це тому, що нам це потрібно».
👁 353 26-04-02 10:51
📊 За Керріка «Юнайтед» грає довшими, більш витонченими позиційними атаками з більшою кількістю серій із 10+ передач (12.2 проти 9.7 за Аморіма), водночас зберігаючи майже той самий темп. Команда виконує більше передач у фінальній третині поля та швидше комбінує в центрі, однак найбільшу загрозу створює правим флангом: Шоу зміщується всередину, а Далот активно піднімається високо.Кількість навісів зменшилась (13.8 проти 17.1 за матч).Пресинг починається трохи глибше (41.8 м проти 43.1 м), через що команда опустилась до середини таблиці за цим показником, але пресингує майже так само часто, використовуючи компактний блок 4-4-2.Загроза зі стандартів зменшилась — менше ударів і відсутні вкидання з аутів як інструмент створення моментів.У 10 матчах Майкл має 7 перемог і 1 поразку, зрівнявшись із Аморімом за кількістю «сухих» матчів, але за вдвічі меншу кількість ігор. Команда зменшила кількість допущених гольових моментів, покращила точність ударів і реалізацію.Різниця non-penalty xG зросла до 0.42 за матч, що свідчить: його зміни покращили як результати, так і базову якість гри.[The Athletic]
👁 309 26-03-05 20:24
Хай хтось скаже що я нічого у футболі не тямлю але я досі впевнений що Аморім робив правильні речі і робив над складну роботу саме він почав в вибудовувати механізм команди, так спочатку він зламав старий. Кожна наявна деталь тієї запланованої машини яку він прагнув створити шалено скрипіла і важко адаптовувалася в новій системі, деякі деталі нарешті викинули, а деякі потрібно докупити. І вся ця робота добряче обливалася лайном від вболівальника та мега фахівців які колись грали. Так те що робилося не могло всіх влаштовувати, це просто потрібно було прийняти і дати час щоб цей механізм запрацював так як того вимагав тренер і тоді ця машина вже б поїхала. Мені щиро шкода цього хлопака, я дійсно думав що це нова ера МЮ, гаряча молода тренерська голова яка потрапила у великий клуб і творитиме історію не на рік, а на десятки. Я бачив і наскільки міг на стільки розумів що відбувається на полі, головне що я бачив це награвання, потрошки вимальовувався стиль.Але результат ми знаємо. Чи вплинулапророблена робота Аморіма на якість гри вже при Карріку - однозначно так. Чи Каррік красунчик дивлячись на результати - однозначно так.Чи чи вимальовуються якісь тактичні ноу-хау від Карріку - ні, як на мене це видозмінений механізм Аморіма + гравці на максимально зручних позиціях + грайте як можете = результат.Чи матиме це довготривалий ефект - гадаю ні. Та хто я такий у великому футболі)))Чи варто насипати і панікувати через поразку - камон, ні. Каррік працює і гадаю всі ми будемо лише раді прогресу та перемогам і якщо буде результат то нагадайте мені моє скептичне ставлення до нього. Дякую за увагу. Нам перемог.
👁 338 26-02-12 06:38
🚨🇬🇧 Джим Реткліфф вляпався у скандал національного рівня.Його вислів про те, що Британія – «колонізована мігрантами», розкритикував навіть Премʼєр-міністр країни.«Велика Британія була колонізована іммігрантами», – сказав співвласник «Юнайтед» у інтерв’ю Sky.«Неможливо мати економіку з дев’ятьма мільйонами людей, які отримують допомогу, та величезною кількістю іммігрантів, які прибувають.Я маю на увазі, що Велика Британія була колонізована. Це коштує забагато грошей.Я маю на увазі, що населення Великої Британії у 2020 році становило 58 млн, зараз — 70. Це +12 мільйонів людей.Він також сказав про прем'єр-міністра: «Я не знаю, чи це просто апарат, який не дозволив Кіру це вирішити, чи, можливо, він занадто хороший — я маю на увазі, Кір — хороша людина. Він мені подобається, але це важка робота, і я думаю, що доведеться зробити деякі складні речі з Великою Британією, щоб повернути її на правильний шлях, тому що наразі я не думаю, що економіка перебуває в хорошому стані».Реакція премʼєр-міністра Великої Британії Кіра Стармера – на зображенні 👍
👁 278 26-01-31 08:29
З пресконференції Майкла КеррікаПро матч із «Фулгемом»:«Це буде складно, справді серйозний виклик. Минуле — це минуле. Ми нічого не сприймаємо як належне, це було б абсолютно недоречно».Про обмежений ігровий час Маунта:«Я великий фанат Мейсона. Саме тому в нас є команда. У нього є всі якості, щоб виходити в стартовому складі. Мені він дуже подобається — це важливий гравець для цієї команди й цього клубу».Про майбутнє Бруну:«Зосередьмося на цьому матчі. Моя мета — обіграти «Фулгем». Поки що все виглядає позитивно».Про Бруну:«Я бачив, який вплив він мав одразу після приходу. Це був колосальний вплив. Було видно його пристрасть і те, наскільки сильно він хотів проявити себе. Бруну був фантастичним. Про нього можу говорити лише позитивне».Про майбутнє Зіркзе:«Джош просто намагається знову набрати ігровий ритм. Чудово мати його знову [на тренуваннях]. Власне, це й усе».Про трансферне вікно:«Ніколи не кажи «ніколи», адже може статися багато різних речей. Ми спокійні. Подивимось, що принесуть наступні дні».Про стабільність і форму команди:«Стабільність — ключ до успіху, але це одна з найскладніших речей, яких можна досягти. Це вимагає багато роботи й уміння контролювати емоції. Ми над цим працюємо. У нас були чудові два тижні. Головне — зберегти правильний настрій».Про травму Доргу:«На жаль, він буде відсутній певний час. Це прикро, адже в нього були чудові тижні. Він вибуде на кілька тижнів».
👁 279 26-01-23 11:15
📝 Питання півзахисту, на мою думку, стає більш гострим після оголошення відходу Каземіро.Клуб може зіштовхнутися одразу з двома важкими моментами:• Перший – відсутність опорника: Казе йде, залишається лише Угарте, який явно не є основною опцією для конкуренції у Премʼєр-лізі.• Другий – потенційна втрата також і Бруну цього літа.Певні джерела вважають, що МЮ може спробувати залишити його ще на сезон. А якщо не вийде?Риторичне питання: подивіться на відео і спробуйте уявити, хто ще в поточному складі, окрім кепа, здатен віддавати подібні складні передачі, часто створюючи моменти буквально з нічого?Часто коли команда демонструє неконкурентний для АПЛ футбол, Бруну сам «організовує» для МЮ голи там, де їх ніхто не чекав.Старенький Казе, хоч і не в праймі, викладається на повну, намагаючись закрити опорну зону.Якщо ми втратимо не одного, а одразу двох найкращих хавбеків команди влітку, чим нас зможе забезпечити в центрі пара Мейну-Угарте і хто гратиме над ними «десятку» замість капітана?Можливо, Кунья, який тоді виходитиме в старті, а не з лавки - як було в останньому матчі. Це – більше фізики, але менше креативу в передачах та створенні великих шансів, за показником яких Бруну є безперечно найкращим гравцем ліги.Хто в такому разі підсилюватиме гру з лавки у другому таймі? Зіркзе – вже під питанням через інтерес італійців, а окрім цього, слід зауважити, що він щось доволі часто став отримувати ушкодження.Тоді з опцій в нас залишиться молодь – Флетчери, які поки себе не проявили, Тобі Кольєр - зараз на травмі (що теж відбувається доволі часто).Ши Лейсі – ще явно не досвідчений юнак, який точно не закриє потребу у досягненні високих цілей найближчими сезонами, які задекларовані керівництвом.📝 Недарма Девід Орнштейн заявив, що «влітку на МЮ чекає один з найскладніших моментів з точки зору найму гравців».
👁 263 26-01-06 21:10
З пресконференції Даррена Флетчера:«Мейсон та Бруну тренуються, тому мають повернутися до складу, але їхній ігровий час буде обмежений, оскільки вони щойно відновили тренування».«Зі мною поруч будуть Тревіс Біньйон, який керує командою U21, з ним я розпочав тренерську кар'єру в Академії, ми знайомі вже п'ять років. Я не міг би мріяти про кращу людину поруч, ніж Тревіс. Він людина, яку я поважаю і в якої багато чого навчився. Його помічник, Алан Райт, а також персонал U21 прийде допомогти, як і Джонні Еванс. У нього чудові стосунки з клубом, він знає гравців, комфортно почувається в цьому середовищі. Тому ці троє людей допомагатимуть мені на матчі».«Чи зіграють мої сини? Я не збираюся надавати жодної інформації про команду. Вони були на тренуванні в понеділок, яке було заплановано ще до мого приходу, вони нещодавно були з командою. Побачимо, чи будуть вони в складі».«Я хочу бачити команду, якою люди пишатимуться. Я вірю в гравців, у нас є хороші футболісти. Я сподіваюся дати їм платформу для самовираження. Це стосується їх, а не мене. Це їхній сезон, їхня кар'єра. Я тут, щоб допомогти їм».«Я зосереджений і вкладаю всю свою енергію в те, щоб зробити все можливе для «Юнайтед». Допомагати клубу, людям, з якими я працюю, персоналу. Усі очікують, що «Юнайтед» перемагатиме, це норма».«Чесно кажучи, я не думав про можливість отримати роботу назавжди. Я зосереджений на «Бернлі».«Це неймовірно. Це величезна честь - мати можливість керувати «Манчестер Юнайтед». Я ніколи не уявляв, навіть у найсміливіших мріях, що таке може статися».
👁 174 25-10-03 13:01
🎙 З інтервʼю Рубена:– «Сандерленд»? Це буде складно. Вони добре справляються. Вони впевнені у собі й знають, що ми будемо під тиском.– Якщо подивитися на перші шість матчів, ми не завжди однакові в дрібницях. Треба знайти баланс, це все для нас змінить.– Тактика? Коли я дивлюся на програні матчі, я не думаю, що ми програли через систему. Це моя думка.Про атаку на синагогу в Манчестері:– Світ, у якому ми живемо, божевільний. Ми думаємо про жертв і віддамо їм шану завтра.– Критика – це нормально, ми не можемо тікати від результатів. Є ще тягар минулого сезону. Але для мене минулий сезон не має значення. Щодо системи – ми вже говорили про це. Цього сезону ми зіграли шість матчів і три з них програли. Чи ми програли «Арсеналу» через систему? Це вам вирішувати. Коли ви дивилися матч із «Сіті», чи першою вашою думкою було, що проблема в системі? Думаю, ні. А з «Брентфордом»? Те, як ми пропускаємо голи чи створюємо моменти, не має нічого спільного із системою – це моя думка. Для мене головне – ми не програли через систему. Але люди мають різні думки, і це нормально.– Зараз не час говорити, зараз час діяти. Коли я дивлюся на матчі цього сезону – вони зовсім різні. Деякі речі повторюються, але це не пов’язано з позиціями на полі, це речі, які ми не можемо змінити. В одних матчах ми показуємо якість, а в інших – у деталях ми вже інша команда. Мені поки що нема чого сказати. Моя робота – готувати команду.– Не можна казати, що щось не працює, коли воно іноді спрацьовує. Якщо щось не працює, воно не працюватиме ніколи. Якщо один день працює, а інший – ні, це пов’язано з тим, як ми виконуємо завдання. Ми маємо робити одне й те саме, однаково, щодня – а цього немає. Це моя думка. Дехто з вас думає інакше, але це нормально.
👁 303 25-08-18 19:14
📱 Подивився огляд матчу МЮ-Арсенал від Андрія Колісника.Там пан Андрій детально розібрав багато епізодів, акцент був на те, що не потрапляє в хайлайти.Загальні враження від переглянутого: 😞😞😞Основні тези, які для себе виніс:- Все не так позитивно, як здалося під час перегляду матчу в прямому ефірі- Аморім як тренер – топ: дає команді все, що може, але футболісти технічно слабкі і не здатні це виконати- Через це Аморіма пізніше буде звільнено і звинувачено в усіх гріхах МЮ- Сумнівно, що ці гравці можуть претендувати на серйозні позиції в АПЛ бодай з якимось тренером через свій рівень- Команда ще може трохи покращитись, але це майже максимум- Мбемо не коштує грошей, які за нього заплатили - багато браку- Загалом позиції "десяток" для Куньї та Мбемо - не найкращі- Доргу - сильний захисник, але слабкий латераль- Велика проблема з опорниками: пара Бруну-Каземіро - не працює- Шешко поки найкраще показав себе з новачків- Гол "Арсенала" - дуже сумнівнийХочу від себе додати: раніше, дивлячись контент на каналі Андрія Колісника, часто не був згоден з деякими думками, і, звісно ж, не вважаю їх істиною, але було цікаво глянути розбір людини, яка пов'язана з футболом і давно займається аналітикою.Тому якщо є годинка вільного часу - дивіться і залишайте свій відгук тут, в каналі, бо я після перегляду щось трохи підварився 👌А це ще я песиміст 👀