Source
Червоні дияволи | З інтервʼю Рубена:– «Сандерленд»? Це буде складно. Вони добре справляю...
174 Views/Reach
2025-10-03 13:01
Message №16006
🎙 З інтервʼю Рубена:– «Сандерленд»? Це буде складно. Вони добре справляються. Вони впевнені у собі й знають, що ми будемо під тиском.– Якщо подивитися на перші шість матчів, ми не завжди однакові в дрібницях. Треба знайти баланс, це все для нас змінить.– Тактика? Коли я дивлюся на програні матчі, я не думаю, що ми програли через систему. Це моя думка.Про атаку на синагогу в Манчестері:– Світ, у якому ми живемо, божевільний. Ми думаємо про жертв і віддамо їм шану завтра.– Критика – це нормально, ми не можемо тікати від результатів. Є ще тягар минулого сезону. Але для мене минулий сезон не має значення. Щодо системи – ми вже говорили про це. Цього сезону ми зіграли шість матчів і три з них програли. Чи ми програли «Арсеналу» через систему? Це вам вирішувати. Коли ви дивилися матч із «Сіті», чи першою вашою думкою було, що проблема в системі? Думаю, ні. А з «Брентфордом»? Те, як ми пропускаємо голи чи створюємо моменти, не має нічого спільного із системою – це моя думка. Для мене головне – ми не програли через систему. Але люди мають різні думки, і це нормально.– Зараз не час говорити, зараз час діяти. Коли я дивлюся на матчі цього сезону – вони зовсім різні. Деякі речі повторюються, але це не пов’язано з позиціями на полі, це речі, які ми не можемо змінити. В одних матчах ми показуємо якість, а в інших – у деталях ми вже інша команда. Мені поки що нема чого сказати. Моя робота – готувати команду.– Не можна казати, що щось не працює, коли воно іноді спрацьовує. Якщо щось не працює, воно не працюватиме ніколи. Якщо один день працює, а інший – ні, це пов’язано з тим, як ми виконуємо завдання. Ми маємо робити одне й те саме, однаково, щодня – а цього немає. Це моя думка. Дехто з вас думає інакше, але це нормально.