Source
Червоні дияволи | Рубен Аморім після матчу:– Іноді ти програєш і відчуваєш, що суперник ...
305 Views/Reach
2025-04-02 05:23
Message №13936
🎙 Рубен Аморім після матчу:– Іноді ти програєш і відчуваєш, що суперник грав краще, це легше прийняти. Сьогодні ж ми були кращою командою.– Я бачу прогрес у грі. Я не брешу собі. Кожен може говорити що хоче. Я дещо бачу, але ми повинні вигравати.– Ми вдосконалюємо манеру гри та повинні покращити манеру забивати. Це те, що нам явно треба покращити. Треба бути кращими в останній третині.– Магуайр в атаці? Коли суперник просто захищає штрафний майданчик наприкінці, складно комбінувати, тому ви навішуєте туди, а коли справа доходить до навісів, він, мабуть, найкращий гравець у нашій команді. Коли ви в штрафному, ви нападник, а не захисник. Була ідея поставити вправного в повітрі гравця, щоб забити.- Чи засмучує прогрес Еланги поза МЮ? Ні, футболісти повинні заграти в «Юнайтед». Ми не можемо дивитися на гравців, які йдуть. У них був свій шанс в МЮ. Коли ти граєш тут, тиск занадто великий. У них немає часу, як у мене не буде часу.Ви багато запитуєте про інших футболістів, ми повинні дивитися на гравців «Манчестер Юнайтед». Я зосереджений на вдосконаленні своєї команди.Спринт Еланги був хороший, але це була наша помилка.