Мент вивергнув із рота "думку".Це не черговий капловухий мусорок, це другий за посадою "правоохоронець". Спочатку культурно.1. Легальна зброя - перебуває під повним контролем того ж МВС. Від гільзотеки до перевірок умов зберігання. Що, до речі, дуже зручно для законного проникнення "захисників" у квартири обивателів. Ніхто при здоровому глузді не стане планувати злочин із застосуванням легальної зброї.2. Армія. Честь маю перебувати в ній другу п'ятирічку. Зброя тут є у всіх. У солдатів і генералів, у розвідників і кухарів, в інтелектуалів і окунів, в еталонних бійців і аватарів. У 90% випадків - особиста зброя 24/7 перебуває при власнику.Зараз я перебуваю в якомусь населеному пункті -тут зброя у кожного другого перехожого. У магазині, біля шаурм'ятниці, на новій пошті. Ментів, до речі, щось не видно - і трупи невинно вбитих на вулиці не валяються.Кожен взводник знає, як жити з озброєним народом і що робити. Якщо цей "генерал" не знає - може звільнити своє місце будь-якому польовому офіцеру.Тепер по життю.1. Мусори в край берега втратили. Толку з них, що з дійного козла, а понтів більше, ніж у британського Короля. У цього "генерала" легальний ствол є. Він же пан - а кріпакам не належить. Пан не дозволяє. Опухлий від власної важливості.2. Господарі життя та їхні холуї понад усе на світі хочуть, щоб "усе стало як до війни". Бидло паше за пайку, ТВ зомбоящик - проводить йому сеанси уринотерапії, "еліта" купається в розкоші, а її холуї - в пафосі.Так не буде. У суспільстві величезний запит на справедливість. На дотримання законів і правил гри по життю.За повної відсутності правоохоронної системи, за повного безпредела господарів життя. Протистояння немає тільки тому, що всі, здатні на вчинок - зараз або в Армії, або для Армії. Або в могилах...Підсумок.Питання не стоїть, чи буде у ветеранів зброя. Питання в тому, чи буде це легальний Форт, із гільзою в картотеці спецслужби, чи АКС із підствольником під курткою.Думайте, вибирайте - що вас більше влаштує.
Обговорювали вчора ситуацію.У тому числі І нові законодавчі висери - на тему НКВС із великими наганами - у кожен дім)Добра людина, перебуваючи в зневірі, поставила запитання. -І чим тепер Україна відрізняється від Росії?Відповідь, думаю, важлива не тільки моєму співрозмовнику.Нами. Нас набереться три-чотири мільйони - непримиренних. З досвідом боїв, підпілля, волонтерства, оперативної роботи. Від ДАПу та Іловайська до вул. Корсунського і Фасаду, від Мар'їнки до Кліщів. Від Строгино до Кыштыма. Зі знаннями надсучасних технологій. Від ШІ дронів до біохакінгу. Від органічної хімії до ядерної фізики. Які не забивають собі голову патологічною законослухняністю.Так, для "господарів життя" по обидва боки океану - ми бидло в пікселі. Наша доля - старанно марширувати в ногу, куди скажуть, мовчки вмирати і не заважати серйозному бізнесу.І це добре. Добре, що "пани" більше вірять у свої картонні ксиви і свою геніальність.Нам западло бігти і нас не купити за срану квартирку в новобудові або посаду заступника по ніхуям у гнилій тусовці.Можливо, ми переможемо. Жахливими методами. Можливо, нам доведеться піти. Тоді ми так грюкнемо дверима на прощання - що ті нечисленні, хто виживе на цій планеті, назавжди будуть тремтіти
Комітет ВР підтримав законопроєкт №10311щодо застосування сили проти цивільних під час «масових заворушень»:🔹 використання вогнепальної зброї без попередження для придушення протестів;🔹 застосування кийків, сльозогінного газу та електрошокерів проти мітингувальників;🔹 позначення порушників фарбою;🔹 використання дронів - без уточнення, ударних чи розвідувальних Комітет схвалив законопроєкт за зачиненими дверима, а Рада може ухвалити його вже наступного тижня.Ze кодла планомірно готується до фальсифікації виборів або капітуляції. Інших приводів для масштабних протестів - придумати складно.І ось мені цікаво - на що ці недоумки розраховують? На обозних рембо, які швиденько розженуть ветеранів? Тих, хто всупереч усьому вижив під фосфором, хто спав у снігу під Градами, хто спалював дронами важкі танки?Зрозуміло, що цей папірець писали люди, виховані московським менталітетом. Однією свистулькою і пафосною ксивою - там так, можна розігнати півміста.У нас - ще в 2014 мусорські БТР палили голими руками. А зараз - на один постріл по цивільних - буде миттєва відповідь. Як по ворогу. Навчилися, хто вижив.І ще нюанс. У кожної проблеми - є домашня адреса. З великими вікнами і звичайним РЕБом. У цю гру можна грати удвох.Відео з Майдану – якщо хтось забув. З того часу ми роками вчилися воювати і вбивати. Спробуєте зачепити наших цивільних - покажемо свої вміння.
Для того, щоб зрозуміти мотив - іноді достатньо повернути глобус. Одна з граней майбутнього - Арктика.Чверть світових запасів вуглеводнів. Невичерпні родовища на шельфі. Глобальне потепління існує не тільки в запалених мізках Грети - це реальність. Цілком собі серйозні люди прогнозують звільнення від льоду до 2030 року. Ресурси поступово стають доступними.А тепер подивимося на поведінку "успішного" бізнесмена, нещодавно обраного Президентом США. Глави сімейного клану таких самих бізнесменів. Концесії, один раз підписані - можуть діяти десятиліття. У Конго будете - самі переконаєтеся. Канада, Гренландія, рашистський рейх.На перших двох - тупий наїзд у дусі австрійського художника. З рашками - відверто загравання і прагнення до нормалізації бізнес-відносин за всяку ціну. Усе він знає розуміє - і про згорілі міста, і про геноцид цивільного населення. Йому на горе мільйонів похуй - бізнес, нічого особистого. Якісь тубільці заважають заробітку.Тож нам радше Король Великої Британії допоможе, ніж американський крамарь. У аристократів Лондона свої інтереси - і поки що вони збігаються з нашими.Ітого.Росія не велика - вона довга. І серце цієї паскуди одне - місто Москва в межах МКАД. З його знищенням або спустошенням війна закінчиться. Не раніше. Завдання складне, дороге, але реальне.Ніякого гламурного примирення "посередині" не буде. Посередині живе моя сім'я - і мене не влаштує повторення "фортеці" Бахмут у моєму місті.
По Курщині практично все. DeepState подає свої дані й карти з незначною затримкою. На сьогодні контрольована ЗСУ територія ще менша. Відхід по основній трасі вже давно був неможливим (принаймні, майже безвиграшна лотерея). Тож вихід військ уже переважно в пішому порядку, покинувши техніку й частину озброєнь. Це все з негативу. Як і те, що тільки на Курщині й більше ніде за весь час вторгнення втрати ЗСУ значно переважали втрати ворога.Абсолютна авантюра без ЖОДНОГО позитивного наслідку для України і з суцільним негативом. Моя версія, яку не раз аргументував - курська афера задумана однією з веж кремля (мєдвєдєв-патрушев-чємєзов - гієни рашистської політики) й реалізована в їхніх інтересах.З позитиву те, що апокаліптичні розповіді Трампа про тисячі оточених українців - найімовірніше, таки фантазії. Вихід військ усе ж відбувся, хоча з втратами. Ще з негативу. Як резонно казав генерал Муженко, ворог тепер не зупиниться на кордоні. Поки пробує прорватися до основної траси з північного заходу. Ніби закріпитися не вдалося. Там ще оте Zе добавило з бодуна, що рашисти хочуть оточити наші війська, але вже на території Сумщини. Ну, воно придурошне й карти в очі не бачило.Ні, ворог імовірно спробує просунутися вглиб від кордону, як і на півночі Харківщини, щоб значно погіршити ситуацію для міста Суми. Усе це чітко прогнозувалося, ще в серпні на початку цієї дикої афери. Чи ця загроза нездоланна? Зовсім ні. Але жу нас в тилу Zеленський і Сумська ова, очолювана Володимиром Артюхом не купуйтеся на його погони генерал-лейтенанта - виключно штабний паркетний генерал). Усе те ж саме - фортифікації!!! Ті, яких нема. Знову "фортеця" з тіл наших захисників.
Слухайте, дна нема. Нема дна!!!ДБР розгорнула гучну справу проти колишнього очільника охорони Порошенка, арештували його, на повному серйозі. Знаєте, що шиють? Що "Порошенко отримав гроші від росіян на свою передвиборчу кампанію" 🤦🏻♂️Ну, звісно, людині зі статками $1,6 млрд доларів просто нема де взяти гроші ))) До речі, у 2019 ФСБ фінансувало передвиборчу кампанію саме Зеленського і зараз їм просто треба скоріше ПЕРШИМИ! сказати таке саме про Пороха, і все - опа! - "це він, це він, це не ми" 😎АЛЕ НЕ В ЦЬОМУ СПРАВА! Які вони оприлюднили "докази"? Флешку з мутною фільмою як хтось там ходе і "таємно" передає на камеру бабло ))І справа не в тому, що у відео "сумнівне походження", справа в тому, що ДБР офіційно (!) отримали цю флешку у росіян!!! У Козака, представника Медведчука 😄І там на флешці - бубубу - фсбшний диктор надиктовує, що ось, бачите! це порошенко годує бойових гусаків ядерною отрутою, готуючи страшний теракт.Я в дитинстві читав бестселлер "ЦРУ проти СРСР", там про мою тітку Людмилу Алексєєву писали таку саму чухню, як вона "співпрацювала з ЦРУ" - дуже захоплюючий був триллер. Потім за часи путінізму я купу таких сенсаційних кінух дивився, де трагічним зловісним голосом диктор "викриває підлі задуми американської воєнщини і їхніх запроданців опозиціонерів".Зараз ФСБ-ТБ зняло чергову таку хєрню про підступного Порошенка, ОФІЦІЙНО ПЕРЕДАЛО цю смішну хню псам Зеленського в ДБР, і вони НА ЦІЙ ПІДСТАВІ почали розкручувати кримінальну справу! АААААААААА!!!Ви розумієте, до якого... бля... ми дожилися?!ІванІван СімочкіноІван Сімочкін
Ось таку дилему мають багато західних урядів:Antonin Ryndych "1. Ти йому пропонуєш план ПДЧ в НАТО, а він на льоту знімає бойового генерала, який летить це ПДЧ підписати і потім на весь світ тебе звинувачує в тому, що він не в НАТО (бросілі, абіділі).2. Ти йому надаєш повний розклад по плану ворожого вторгнення і пропонуєш готуватися до оборони, а воно волає, що ти гірший за Скабєєву.3. Ти йому пропонуєш сучасну зброю і допомогу, а воно намагається напередодні вторгнення заарештувати Порошенка і потім волає «закройтє нєба ізвєргі».4. Ти намагаєшся вгамувати власні ЗМІ, аби не писали муйні про цього наркомана, а воно на весь світ розповідає, як самотужки відбивало нєвідімий десант.5. Ти намагаєшся робити вигляд, що воно доросле і вести з ним перемовини, а воно приїздить до тебе у засаленій флісці і неголеною xapьою звинувачує тебе у недостатній підтримці.6. Ти фінансуєш половину (ПОЛОВИНУ!!!!!) бюджету України, а воно з тих грошей роздає тисячу і купує ворожі енергоблоки за три ціни!7. Ти віддаєш сучасну зброю, а воно замовляє порожні міни у фірми-прокладки і приймає закон, що забороняє штрафувати за неякісну aмуніцію.8. Ти пропонуєш власні війська на кордоні з Білорусcю, а воно зриває мобілізацію і продає індульгенції ухилянтам через свої МСЕКи.9. Ти створюєш йому позитивний образ в очах власних платників податків (аби не припиняли допомогу), а воно знищує верхівку ЗСУ і накладає санкції на найбільших волонтерів.10. Ти накладаєш санкції на тіньовий флот ворога, а воно відверто гонить ворожу нафту до Європи, спонсоруючи вбuвство власних вояків.Приймаючи до уваги все вище вказане, у мене виникає запитання, а чому Трампу увірвався терпець лише зараз?Він що, раніше на гідазепамі сидів?"©
Реален ли новый «поджог Рейхстага»?Многие сравнивают первые месяцы президентства Трампа с началом правления Путина. Однако по быстроте развития событий и общественной истерии вокруг «вождя» начало нового срока Трампа напоминает, скорее, утверждение власти Гитлера. Гитлер тоже пришел к власти демократическим путем в правовом государстве. Чтобы установить авторитарный режим, ему нужна была грандиозная провокация, которой стал поджог Рейхстага. Боюсь накаркать, но как бы что-то подобное не организовали трамписты в США, чтобы свалить на своих противников или мигрантов, а потом ввести чрезвычайное положения, законы против «антиамериканской деятельности», нейтрализовать власти демократических штатов и установить уже откровенно авторитарную диктатуру. Трамп давно подражает Гитлеру в риторике и технологиях работы с массами, как бы он не использовал и гитлеровские методы установления автократии. Тем более его рейтинг падает, экономические трудности нарастают и высока вероятность, что республиканцы проиграют уже ближайшие выборы. Гигантская провокация может стать для Трампа последней возможностью перевернуть ситуацию в свою пользу. В результате, нация должна будет содрогнуться от ужаса и дать карт-бланш на диктатуру.Уверен, что такая провокация Трампа не спасет, но может ведь попробовать?
"Россия и США довольны, ЕС напуган, Украина в отчаянии". Реакция мировых СМИ о переговорах в Эр-Рияде:▪️Politico: "К России с любовью: США и РФ на переговорах сделали важный шаг в сторону смягчения отношений".▪️The New York Times: "Переговоры подтвердили готовность Трампа сотрудничать с Россией для достижения мира, а не усиливать давление. <...> Кроме того, стало очевидно, что Трамп готов игнорировать озабоченности европейских союзников США".▪️The Guardian: "Украину положили на глянцевый стол переговоров в Эр-Рияде не для того, чтобы сразу препарировать, а скорее для первоначального осмотра американцами и россиянами, которые приберегли разделочные ножи для будущего".▪️BBC: "Было необычно увидеть высокопоставленных российских и американских чиновников, снова собравшихся за огромным столом переговоров. Многим, в первую очередь украинцам, это очень тяжело принять".▪️Die Welt: "В то время как Москва и Вашингтон на переговорах в Эр-Рияде создавали факты, европейцы спорили о том, что они могут сделать".Про препарирование - прям идеальная метафора. Снимаю шляпу, Гардиан.
За короткий проміжок часу в різних областях, на жаль, сталися три ганебні акти насильства, у яких постраждали військовослужбовці. На Полтавщині під час виконання військового обов’язку від рук убивці загинув військовослужбовець Збройних Сил України, який проходив службу в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. У Рівному військовослужбовці ЗС України зазнали поранень унаслідок підриву зловмисником вибухового пристрою. Ще один вибух пролунав на території РТЦК та СП в Павлограді Дніпропетровської області.Один із потерпілих у Рівному перебуває у важкому стані. Стан військовослужбовця, пораненого в Павлограді - стабільний, поранення легкі.Насильство щодо військовослужбовців - неприпустиме. Розраховуємо на повне і всебічне розслідування цих злочинів. Винні мають понести заслужене покарання.Збройні Сили України роблять все можливе, щоб захистити нашу державу і Український народ. В умовах повномасштабної війни це неможливо без заходів мобілізації.В ЗС України роблять все, щоб в ході мобілізаційних заходів не допускати випадки порушення прав людини. Сухопутні війська намагаються долати існуючі проблеми в роботі ТЦК, виправляти помилки, працюють над покращенням якості роботи ТЦК. Втім загальнодержавна справа захисту України неможлива без всенародної підтримки армії та поваги до військовослужбовців. Вдячний всім, хто підтримує Збройні Сили України, і кожному, хто шанує українських воїнів.Слава Україні!