Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Олег Мудренко
Added 14 Jul 2024

Олег Мудренко

@mudrenkooleg
Number of subscribers: 332
Photos: 2,590
Videos: 412
Links: 454
Description:
Мої думки та цитати розумних людей.

👥 Number of subscribers

332
Average/Day:: 0
Average/Week:: -6
Average/Month:: -15

👁️ Average views per message

100
Average/Day:: 156
Average/Week:: 84
ERR: 30.12%

📊 Messages per Day

1.3
Last day: 2
Week average: 2.3
Average per day: 1.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 69 24-10-06 08:37
24 лютого, коли за вікном розпочалася повномасштабна війна, ці люди ухвалили чітке рішення: будемо воювати. Так бригади ТРО наповнилися добровольцями. Тоді біля військкоматів вишикувалися довжелезні черги. Хтось вивіз родину та дітей і повернувся, хтось пішов одразу. Сам-один, у невідомість. Або гуртом, з друзями, кумами і братами. Вирішилися залишитися вдома і захищати свій дім за будь-яку ціну.  Хоча багато хто з них уперше тримав у руках автомат, вперше відкривав банку холодної тушонки радянським штик-ножем. У нас на Лаврській первинний інструктаж 206 батальйону тривав кілька годин, а у більшості підрозділів його не було зовсім. Одразу в бій, інакше ніяк. І вже в процесі кривавих боїв дізналися значення і сенс сигналу «повітря», слів «4.5.0» і «200». Об'єднатися, відкинути страх і всім як один стати на захист рідного міста, Батьківщини — ось єдиний спосіб вижити. Відтоді не багато змінилося.  Тільки от багатьох із тих героїв, які одягнули піксель у 2022, вже нема. Вони віддали своє життя за Батьківщину. А когось кинули напризволяще, як-от херсонську тероборону в Бузковому Гаю. Але вони дали бій. І повернулися на щиті, покриті українським прапором, до рідного міста, яке так сміливо захищали й за яке віддали власні життя.  Бригади ТРО продовжують нести службу по всій лінії фронту. Це легка піхота. А на долю піхоти завжди припадають найважчі прояви війни. І вони переносять їх неймовірно мужньо, ефективно виконують бойові завдання. За ці роки навіть ті, хто не планував ставати військовим, став справжнім воїном. Ви не просто круті — ви дуже круті!  Тому сьогодні, в день Сил територіальної оборони, хочу ще раз подякувати вам за ваше рішення і службу. Вічна пам'ять загиблим бійцям сил ТРО. Вічна слава українським воїнам ТРО!📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
👁 58 24-10-02 08:24
Ааааа, почему США помогает Израилю сбивать ракеты, а нам нет! Байден зассал! Запад говно!Ну, даже не знаю, почему...Может, потому, что Израиль является Основным союзником США вне НАТО?Википедия: в 2017 году, при проклятом барыге, Верховная Рада Украины большинством в 232 голоса отправила в Конгресс США обращение о получении статуса Украины как основного союзника США вне НАТО. Первого июня 2019 года Палата представителей Конгресса США представила законопроект, предусматривающий усиление поддержки суверенитета и территориальной целостности Украины, расширение оборонной помощи и предоставление Украине статуса нового главного военно-политического союзника США.А ПОТОМ БЛЯДЬ ВЫ САМИ ВЫБРАЛИ ЛЮДЕЙ КОТОРЫЕ ЧЕРЕЗ ДВА ГОДА ОТКАЗАЛИСЬ БЛЯДЬ ПРОСИТЬ КОНГРЕСС ОБ ЭТОМ, А????Нет? Ничего в голове не скрипит? Никакие шетесеренки?Заебали, инфантилы долбаные. Сами просрали, сука, все, а теперь им все всё должны заткнуться и за них делать. Читать уже этот долбанный инфантильный идиотизм не могу. Извините.
👁 128 24-07-27 16:12
Щоб там не казали у "Марафоні":- ворог повільно видавлює нас на Донбасі;- особового складу не вистачає;- добровольці 22 року вичерпуються;- чим нас (добровольців) менше у ЗСУ, тим більше ЗСУ стає схожими на радянську армію;- маленькій радянській армії, навіть з деякою кількістю зразків західної зброї, дуже важко перемогти більшу радянську армію;- судячи з якості поповнення у цьому році, ті хто має владу та/або гроші остаточно вирішили що це не їх війна, "тцкашная бусіфікація" зачепає тільки бідних.- поки в тилу пиляють бюджетні кошти на "місто повинно розвиватися", різні придурошні серіальчики та інші не дуже своєчасні напрямки, армія продовжує гостро потребувати РЕБів, пікапів та багато іншого.За цих умов ми можемо програти.Щоб не програти, ми повинні, у першу чергу, усвідомити що можемо програти, незалежно від бадьорості ведучих "Марафону", оптимізму запрошених експертів та можновладців.Після усвідомлення можливості програшу нам потрібно багато публічних кейсів участі у бойових діях можновладців та заможних, реальне реформування армії та спрямування максимально можливих ресурсів на потреби війська. Завдяки цьому ми зможемо перемогти, за умови, що не будемо забувати, що перемога не гарантована. (с) Євген Лібович
👁 106 24-07-25 14:07
Вночі бійцям 31 ОМБр вдалося прорватися з оточення Вчора північніше Прогресу був вкрай динамічний та напружений день. Близько 14:00, як і прогнозувалося, ряд спостережних пунктів 1 та 3 батальйонів потрапив у повне оточення. Командир бригади так і не віддав наказу на прорив, тому особовий склад, який перебував в тому районі поставив того перед фактом, що хлопці будуть прориватися з боєм. З допомогою злагоджених дій артилерії, аеророзвідки та суміжних сил, а також під управлінням офіцерів на місцях, хлопці з 1 та 3 батальйонів змогли вирватися з оточення в повному складі. Це була дуже нервова та важка операція. Затримка хоча б на пару годин могла призвести до другого кільця оточення. Не треба пояснювати, скільки інформаційних приводів отримала б кацапська пропаганда. Найголовніше — бійці живі і продовжують далі стримувати ворога. 31 і 47 ОМБр залишаються на тій ділянці головними стовпами оборони. Звісно, не без допомоги прикомандированих підрозділів, яких доволі багато. Даний випадок має бути нагадуванням для багатьох командирів не нехтувати особовим складом та довіряти сержантському та офіцерському складу, який знаходиться на безпосередній лінії зіткнення.
👁 65 24-07-24 06:52
В прямому етері SkyNews висловив свою теплу подяку президенту Байдену, коли журналісти попросили прокоментувати останні події в США.Я знаю його багато-багато років. Він був і залишається залученим в українську політику. Він уперше завітав до України під час моєї інавгурації як віце-президент, 6 разів відвідував Україну, я більше 20 разів зустрічався з ним як з віце-президентом.Йдеться не тільки про глобальне лідерство, але й про трансатлантичну єдність, тому що під керівництвом Байдена єдність усього НАТО, яке підтримує Україну, була надзвичайною. Щодо віцепрезидента Камали Гарріс, то я зустрічався з нею лише два рази. Минулого разу під час Мюнхенської конференції, і я можу вам сказати, що вона чудовий лідер команди Байдена. В тому числі і в підходах до українського питання. Знаю, що вона продовжить його політику.Але зараз нашим головним пріоритетом є збереження двопартійної підтримки України. Хочу нагадати вам, що першу летальну зброю ми отримали від адміністрації Трампа. Ефективний початок переговорів щодо миротворців ми теж мали за адміністрації Трампа, і створення незалежної української церкви, яке сталося теж за адміністрації Трампа.Тому ми тримаємо кулаки за американські вибори, але після виборів ми маємо бути впевнені, що Сполучені Штати будуть пліч-о-пліч з Україною. Тому що всі американці підтримують Україну. Перш за все, Україна повинна об'єднувати США, а не розділяти. Не варто так сильно звертати увагу на фрази певних політиків, особливо під час виборів, ми повинні бачити дії. А дії президента Трампа, дії президента Байдена та дії віцепрезидента Камали Гарріс дають нам підстави для оптимізму.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
👁 138 24-07-22 05:35
Анна Оскомина.Я категорично засуджую методи терору. Бо це розкручує спираль насилля, яку потім дуже важко взяти під контроль.Пам'ятаючи, як легко та добродійка злила ні в чому не повинного хлопця з Криму, причому, без жодних мук сумління, я схильна вважати, що мотивами було щось особисте, а не рука гебні. Та й сама демонстративність "заходу" наштовхує на думки про якусь особисту помсту.Гебні вона була скоріше корисна, бо несла розбрат своєю войовничою категоричністю, а владі вона була зручна, бо ніжнесенько її облизувала, обсираючи опонентів та їх прибічників. Кажуть, вона комусь допомагала, люди їй вдячні. Цілком припускаю. Кажуть, вона вивчила тисячі студентів. Цілком ймовірно.Кажуть, що вона сприяла українізації України. Дуже сумніваюся, бо українізувати Україну слід не у Львові і не методами добродійки, для якої всі російськомовні є другосортними. Але я не з тих, хто "про мертвих або добре, або нічого". Тому так: незважаючи на несправедливу та мученицьку загибель, людина вона була досить таки паскудна, лицемірна, хамувата і безжальна. Причому, оці її якості проявлялися на всю країну, на відміну від інших якихось більш позитивних (начебто) її рис, які вона демонструвала лише в камерному режимі, суто індивідуально. Вона мені нагадує Монтян, яка начебто допомагала певним ОСББ, зате лайно розливала з брандспойту на всю країну. Масштаб завданої суспільної шкоди не виправдовуваний тим благом, яке комусь ця особа принесла. Публічна особа, педагог, інфлюенсерка та "просвітниця", якою вона себе, безперечно, вважала, має значну відповідальність перед суспільством, бо певним чином формує громадську думку, впливає на суспільну згуртованість та взаємну довіру. Вона ж поводилася публічно як скажена хабалка, сіяла розбрат та нацьковувала одних українців на інших. Тому ще раз: методи терору категорично засуджую, але жодного співчуття до цієї особи в собі не знаходжу. Думка моя остаточна, переконувати мене марно, просто відписуйтеся собі помаленьку.
👁 46 24-07-17 18:47
​​🏛️Искренне поздравляем господина Татарова с очередным крупным обосрамсом. 🤔Только что суд отпустил под залог разведчика Романа Червинского, известного тем, что он в интервью нескольким изданиям раскрыл детали скандального дела вагнеровцев, чем крупно посадил в калошу офис Зеленского-Ермака. 😡Секрет Полишинеля для всех, кто в курсе тайной кухни Печерского холма – Зеленский категорически требовал, чтобы Червинский сел пожизненно. Чтобы прочим было неповадно. Реализовать желание экс-шоумена было поручено господину Татарову. 🤷🏻‍♂️Ну, Татаров «реализовал». 😄Вообще, глядя на потуги этой братии, начинаешь понимать, почему Янукович проиграл Майдану. Он проиграл благодаря образцовому дебилизму исполнителей. Пять лет эти гаврики пытаются найти хоть что-то что можно было предъявить Петру Порошенко – не нашли ничегошеньки. 🤦🏼Просто вдумайтесь, экс-президент, у которого за плечами десятки криминальных войн 90-х и аппаратных войн нулевых, благодаря этой публике оказался тефлоновым. Ему вообще нечего предъявить, кроме каких-то операций с облигациями – уверены это дело не то что до суда, до следствия не дойдет. Просто потому, что состав преступления отсутствует. 💸Да что там Порошенко? Эти ребятки так «мастерски» арестовали генералов Марченко и Павловского, что обоих пришлось отпускать, а потом Марченко защитил Николаев от российской агрессии. В обоих случаях фигуранты дел были отпущены под залог – и в обоих случаях залог пришлось возвращать структурам Порошенко. 🤗Кто-то сомневается, что залог за Червинского так же будет возвращен – причем скоро? 🤪Что произошло? Да ровно то, что Червинского так быстро пытались «закрыть» что дело против него склепали просто на коленке. И когда поняли что ни один киевский судья под таким делом не подпишется – суд перенесли в Кропивницкий, но тамошние судьи наплыва депутатов, журналистов и прочих гражданских активистов испугались еще сильнее чем Татарова. 😮Для офиса Ермака это очень плохой сигнал – их больше не боятся. Оппозицию боятся больше чем их – то есть в широких судейских массах уже не уверены что нынешняя власть переживет выборы. Среднее звено чиновников уже не желания Офиса Ермака исполняет, оно прикрывает собственную задницу. 🤓У нас простой вопрос к Офису Ермака. А зачем вам такой Татаров? Союзники сильно настаивают на его увольнении. Так может пора? А то смотрите. Завтра суд с подачи адвокатов Порошенко откроет уголовное дело против Зеленского (поинтересуйтесь у Кучмы – против него открывали) – и что вы тогда делать будете?
👁 34 24-07-15 17:38
​​Давайте підсумуємо. Після замаху шанси Трампа стати наступним президентом США добряче зросли. Чим це може обернутися для команди ЗЕ? Зеленський свого часу килимком стелився перед президентом США Дональдом Трампом, але в результаті став фігурнатом скандалу, що для Трампа обернувся імпічментом. Враховуючи, що в оточенні Зеленського тоді сиділи російські агенти Дубінський, Деркач, Кулініч та ініші, вирогідність того що запис розмови Трампа з Зеленським були злита в Києві доволі висока. Далі, коли запахло смаленим, в Україні було загальмована, а згодом закрита кримінальна справа по роботі Хантера Байдена в компанії "Бурисма", на яку штаб Трампа добряче розраховував. Хто тоді відповідав в оточеннні Зеленського за американський напрямок? Андрій Єрмак. Чи може Трамп розрахуватися з цими хлопчиками за дні принижень? Та запросто. Достатньо аби американці провели ретельний аудит переданої гуманітарки, а "Волл Стріт Жорнал" оприлюднив компру, яку на Зеленського та Єрмака має ЦРУ не дозовано як зараз, а зразу ударно. Починаючи від офшорок Зеленського через які Коломойський крав кошти рефінансування США. А далі - вояжі Єрмака до Росії напередодні зустрічі Зеленський-Путін, далі справа "вагнерівців"... Аж до візиту голови ЦРУ до Києва напередодні вторгнення. Але у Зеленського є політик який має багатий досвід роботи з Трампом - п'ятий президент Петро Порошенко. Свого часу саме Порошенко просив Байдена зустрітися з Зеленським, бо то був жест не Зеленському, а всій Україні. І саме Петру Порошенко зелені не дали поїхати на передвиборчий Республіканський національний конвент у Мілуокі. Гадаєте від того Порошенко не зможе спілкуватися з топовими республіканцями? Не смішно. Історія з пранкерами що намагалися розвести Девіда Кемерона і подзвонили йому від імені Петра Порошенка, показала - Порошенко не просто абсолютно вільно спілкується з Кемероном, а він з ним спілкується так часто, що Кемерон зразу відчув у поведінці фейкового "Порошенка" неприродність. Очевидно, Кемерон дуже гарно знає манеру Порошенка спілкуватися. З ким ще Порошенко спілкується крім Кемерона? Та з ким захоче. Кожна поїздка Порошенка на Захід - це сузір'я зустрічей. Порошенко - колишній секретар РНБО, міністр іноземних справ та президент України. Десяток топових республіканців серед знайомців Порошенка є, так точно. Вже повірте, Порошенко з ними зв'яжеться і пояснить чому він змушений пропустити їхній важливий захід. А тепер питання, з якою ж метою зелені заборонили Порошенкові виїзд? Я переконаний, що правильна відповідь: "А от можемо - тому не пустимо". Заборонивши Порошенкові виїзд, зелені взагалі не керувалися ніякою логікою, крім логіки скривдженої дитини. "А чого він роз'їздився? Хай вдома сидить - нема чого кататися!" Оце - їхній рівень. Сто разів уже писав, зелені взагалі не мислять стратегічно і діють виключно для задоволення своїх бажань тут і зараз. Поки що їм це сходить з рук, просто тому що сама політична система України побудована так (щиро дякуємо Європі і США), що кожну дурницю ОПУ вчасно виправляє Кабмін та виконавці на місцях. Але так буде не завжди. Одного дня невміння діяти стратегічно зеленим сильно вилізе боком. Не виключаю, що причиною провалу зелених стане той таки Трамп.