Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Олег Мудренко
Added 14 Jul 2024

Олег Мудренко

@mudrenkooleg
Number of subscribers: 332
Photos: 2,590
Videos: 412
Links: 454
Description:
Мої думки та цитати розумних людей.

👥 Number of subscribers

332
Average/Day:: 0
Average/Week:: -6
Average/Month:: -15

👁️ Average views per message

100
Average/Day:: 156
Average/Week:: 84
ERR: 30.12%

📊 Messages per Day

1.3
Last day: 2
Week average: 2.3
Average per day: 1.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 69 26-06-20 17:35
Один популіст і балабол забрав у іншого такого ж брязкальця - і помчало...Вся стрічка завалена вересками та прокльонами, наче це Польша нам міста зносить.Не можу приєднатися до хору. Я не рибка гуппі, у мене пам'яті більше ніж на п'ять хвилинПам'ятаю сотні тисяч жінок та дітей, яких прийняла Польща.Пам'ятаю польські Краби влітку 2022 року.Пам'ятаю сотні !!!! танків восени 2022 - я сам був прикритий ними на КорсунськогоПам'ятаю винищувачі, системи ППО та довгі ряди бронетраспортерів.Десятки навчальних центрів, логістичних хабів та складів. Мільярди доларів фінансової допомоги, волонтерів чи не кожної АЗС під двома прапорами. Я не сука, я добро пам'ятаю.Аферу із зерновим транзитом, на мільярди доларів теж пам'ятаю. На таких зашкварах Навроцькі і виграють вибори.До речі, вони нам нічого не винні і нічим не зобов'язані.Хоче він свою брошку назад - та нехай чекає посилку за рахунок одержувача. А нам треба про свою гідність та свої інтереси пам'ятати, а не актора скривдженого зображати.У тому числі - подякою тим, хто допоміг і допомагає в жуткий час.Za naszą i waszą wolność!Слава Україні!Слава УПА!
👁 50 26-06-10 12:15
Старі пісні про головне - знову у тренді.''Терміни служби, демобілізація, наші хлопчики хочуть додому'' - з кожної праски.Кожен кандидат на тепле крісло поспішає застовпити електорат на міфічних виборах. Від верескливого ​​губошлепа або всіма забутого Разумкова - до серйозних політиків.Спільне у них одне.НІХТО не каже, а, власне, ким нас міняти.НІХТО не згадує про божевілля броні та відстрочок.Артисти, писарі всюдисущого чиновництва, студенти-аспіранти, футбоглісти дворових команд, навіть збірні зі спортивної риболовлі.Мерії давно окупованих міст – від Бахмута до Маріуполя. З величезним штатом та бюджетом. Кубло ''адміністрації Луганської області" та всякі прокуратури Криму. Десятки тисяч дармоїдів на міфічних посадах. Мільйони жлобів із заповітною довідкою в кишеніНІХТО не заїкається про сотні ''законних'' способів отримати бронь або відстрочку будь-кому, хто хоч трохи почухався цим питанням.В результаті зі ста самців у тилу-90 жваво і охоче пред'являє відмазку.З чого б таке єднання політоти – зрозуміти нескладно кожному, хто має IQ хоча б двозначний.Це у нас війна-а у них мозолі на дупах від посадових крісел.Це у нас катастрофа з поповненням, а у них міфічні вибори. Електорат, рейтинги, коаліції та інші чвари.Це у нас діти лякаються від вибухів – а їх давно у теплих місцях.Це нам відступати нікуди-а вони завжди готові до ролі куртуазного уряду у вигнанніПріоритети різні. Дві різні планети.Тож, братва, не розкочуйте губи. Ми тут до кінця. Ніхто крім нас – як завжди
👁 78 26-06-01 08:05
1 червня 2025 року — історична дата, коли СБУ провела спецоперацію «Павутина».Світ був вражений рівнем української майстерності, а окупанти зрозуміли: навіть глибокий тил рф більше не є недосяжним. Це був не просто удар по ворогу, а унікальна за своєю складністю операція, яка вже увійшла в підручники сучасного військового мистецтва.Вона здійснювалась за дорученням Президента України, Верховного Головнокомандувача Володимира Зеленського та під безпосереднім керівництвом генерал-лейтенанта Василя Малюка.Спецоперація «Павутина» готувалась понад півтора року — в умовах повної таємності та максимальної конспірації. Її метою було не лише завдати масштабних втрат, а й зруйнувати ілюзію безпеки, яку в рф вибудовували десятиліттями. У визначений момент 117 FPV-дронів одночасно атакували стратегічну авіацію противника на чотирьох військових аеродромах рф: «Бєлая», «Дягілєво», «Оленья» та «Іваново».У результаті уражено 41 літак, серед яких — Ту-95, Ту-22М3, Ту-160 та А-50. Сума завданих збитків перевищує 7 млрд доларів.Особливої ваги «Павутині» надав той факт, що СБУ знищила частину «ядерної тріади» рф. Саме нею кремль роками залякував та шантажував увесь цивілізований світ.Деталі однієї з найяскравіших та найрезультативніших спецоперацій сучасної війни дивіться у відео.СБУ продовжує методично знищувати цілі в глибокому тилу рф, відплачуючи за кожен злочин!
👁 94 26-05-25 18:58
«Гаряча фаза» війни закінчиться до листопада цього року, — заявив Зе на зустрічі з депутатами-слугами. Приблизно те саме кажуть, як про факт, і пікейні жилети з куртуазної столичної тусовки.ВСЯ політота вже рвонула на вибори. Рейтинги, активісти, замовна брехня та дешеві маніпуляції... Бійці, волонтери та технарі - діляться на свій-чужий. Кухонні розмовляючі голови стають важливішими за бойовиків.Який, нах, фронт, яка катастрофа з мобілізацією? Почався чемпіонат "вилижі дупу електорату". При цьому всі розуміють, кого більше - ухилянтів-енурезників, що втомився від війни, або армійського співтовариства.На все це з цікавістю дивиться руський генштаб. Там війну закінчувати не збираються. Принаймні на лівому березі Дніпра. А якщо ми рухнемо-правий берег захищати не буде кому.Милі рожеві поні. Вам уже шашлик обіцяли. Тільки ви не за столом – а в меню.І лише Армія не дає вас зжерти. Поки тримається фронт-ви живі. А верески про міфічні вибори, від кого б вони не виходили, - це просто струс повітря.Ви б так про восповнення втрат в Армії, про скасування безумства броні та відстрочок думали, - як про теплі крісла для своїх мозолистих дуп
👁 91 26-05-13 07:51
Так бачуНапередодні візиту Президента США до Сі пішов жорсткий "примус до миру". Термін, хто пам'ятає, із рашисткого вторгнення до Грузії.Колись безшумні детективи зірвалися з ланцюга - аж на самого Козиря! Колись віддана господареві профурсетка палить напалмом, зриваючи покриви.У кращих традиціях пропаганди - на першому місці чиста правда про нікчемність, соціопатію та жахливе мародерство Ze кубла.Далі – цікавіше. Далі йдуть мало не дослівні цитати з листівок, що скидають нам на голову. Про "безглуздість війни", про "треба хоч якось, але зупинити", "краще віддати частину, але щось зберегти"Сам Ze заганяється за прапорці. Роби, що скажу, підписуй, що без сопливих затвердимо, відводь війська, куди скажу. Дедлайн – візит Трампа до КНР.А тепер повернемося з небес на землю і подумаємо особисто про своїх та про себе.Слухняні - помруть. Решта – як карта ляже.Що, чим і ким робити – детально зрозуміло. Але у фейсбуці, цьому царстві толерастії, розвивати ці тези треба.Тримаємо зв'язок.Змінюємося контактами в сигнал та симплекс, кому є навіщо.Залишаємося на зв'язку і залишаємось живими. Сподіваємось на диво, руку побратима та силу зброї.Nulla est veritas, omnia licent
👁 95 26-05-10 17:51
Безкарність вбиває.Нагадаю, рік тому в Дніпрі такий самий чорт поранив ножем двох військовослужбовців. Для тилових щурів, переодягнених у суддів, війни немає, є лише понти та каса. Вирок 5 років. Два роки і вийде за УДО.Це у воєнний час,за збройний напад на бійців.Та йди я в СЗЧ, нікого не образивши, мені вісім дадуть.Ось і дійшли до того, що форму у відпустках не носимо, нагороди сховані, а емблеми бойових бригад на машинах заклеюємо.Бидлу насрати на все, крім власних дуп. Закону немає, судді та менти чорти, а балакуни готуються до міфічних виборів. Ворог вибиває бійців і продовжує наступ.Падіння Сайгона, друга серія.А кожна мерзота чекає «перемоги або хоча б перемир'я,а потім виборів»Будуть вам вибори - між кадировцями та бурятами.Або:Арешт пропагандистів ворога, починаючи з губатого Алёши. Перегляд «дивних» вироківНаказ - діяти згідно зі Статутом у разі нападу.І, головне,скасування 80% брони та відстрочок для всей шушвали від студентів і футбоглістів до мусоров та чиновницьких писарів
👁 74 26-05-02 15:21
2 травня (в Одесі) є і передісторія, і підсумки...27 лютого російський спецназ захоплює будівлі уряду та парламенту Криму.1 березня у Харкові москвич Міха Ронкайнен піднімає прапор РФ над захопленою білгородськими «туристами» міськрадою3 березня флот РФ блокує український військовий флот у Криму, розпочинаються штурми кораблів спецназом.18 березня в Криму під час штурму російським спецназом військової частини вбито прапорщика Кокуріна27 березня росіянами штурмом взято останнього з кораблів блокованого флоту — «Черкаси».6 квітня у Донецьку «зеленими» захоплено будівлю облдержадміністрації, натовпу кричать про створення «ДНР»6 квітня ж у Луганську штурмом захоплено будівлю СБУ7 квітня у Криму солдатом РФ вбито українського майора Станіслава Карачевський12 квітня банда росіян Гіркіна (кличка «Стрілків») захоплює Слов'янськ.13 квітня "туристи" захоплюють міськадміністрацію Маріуполя25 квітня у Краматорську збитий український Мі-8. У «зелених» з'явилися засоби ППО...28 квітня у Донецьку втоплено в крові мітинг городян за єдину Україну.29 квітня у Луганську захоплено будинки ОДА та прокуратури1 травня - Маріуполь, захоплені будівлі міліції, СБУ та прокуратуриВранці 2 травня під Слов'янськом збито два українські Мі-24.Армія — у розрусі, менти — продажні, СБУ спить на ходу. Національної Гвардії та добробатів — не існує. Окупант волає з кожної праски про «новоросію» на 8 областей. А тут Одеса... І Куликове поле як природний вертолітний майданчик, і залізничний вокзал поруч, і «зелені» зовсім недалеко, у Придністров'ї.План здавався безпрограшним. Розстрілявши мирну ходу на Грецькій, захопити будівлю і чекати підмоги... Так би й було, і на ранок з кожного вікна стирчав би стовбур, куплений у воєнторгу, а на даху бовтався прапор РФ і ганчірка якоїсь «ОНР». У Донецьку спрацювало – Сонячна Одеса – була б наступною.Стратеги армії вторгнення не врахували лише одне — мужність городян. Керуючи роками слухняним стадом, окупант і подумати не міг, що звичайні, мирні люди, боротимуться за своє місто та свою країну.Упир «ОНР» здох, не народившись. На жаль, вбивши 6 городян і підвівши до смерті натовп своїх "корисних ідіотів" З ним здохла і "новоросія".Почала воскресати армія, спішно збивалиcь перші добробати, підбадьорилися небагато на той час чесні співробітники МВС і СБУ, починався великий подвиг волонтерів...
👁 103 26-04-27 15:08
Папужки.Або «ти взагалі хто такий?»Вже всоте в інтернеті одне й те саме. Людина роками працює на фронт або воює сама. Зриває нерви, втрачає здоров’я, ховає друзів... Іноді — робить кар’єру в Армії або як фахівець військової промисловості, стає відомим волонтером.А потім відкриваються ворота в пекло. На нього набігають натовпи мілф з кухонними лопатками та вгодованих диванних знавців. Великі експерти з усіх питань. І починають змішувати з лайном.Цей не так командував фронтами, той «позеленів», ця, напевно, краде (але це не точно)...Ви, блх, взагалі, хто такі, щоб судити бойових генералів, польових офіцерів, технарів і волонтерів???Дванадцять років війни тільки верещали правильні слова, жрали і срали в теплі і ходили на свої куртуазні тусовки. А зараз, у черговому нападі «боротьби за електорат», перед міфічними виборами - уявили себе рівними тим, хто тримав небо весь цей час. Тим, хто волонтерив, воював і винаходив. Тим, хто нас навчав і лікував.Повертайтеся на кухні та до гри в танки. Не лізьте в дорослі справи. Вони вас не стосуються.
👁 106 26-04-25 10:32
Вибачте, звичайно. Але про перспективи змушені думати не лише придворні радники та пикейні жилети телемарафону. Тим паче, коли їхні особисті інтереси не мають жодного стосунку до збереження держави, міст та мешканців. Про явне бажання частини правлячого кубла стати легітимним урядом у вигнанні — і згадувати не хочеться.Зараз нам пропонується стратегія Олександра Матросова.Тримайтеся! Ще років три! Закордон нам допоможе!Крики про те, що у ворога гроші раніше, ніж у нас бійці — і, водночас, нафтопровід «Дружба». Кредит від ЄС — і сотні мільйонів на зомбі-марафон.Ракет ППО — ледь вистачає на столицю.З 13 «Іскандерів» сьогодні вночі збито НУЛЬ. Це ще не розстріл у тирі — але перспективи нових поставок попливли в Ормузьку протоку. Разом із нашою елітою ППО. Шейхи важливіші.Мобілізація, під верески радісної гопоти, провалена. Політота стрункими рядами бореться за електорат енурезників. Про вакханалію броні та відстрочок жодна сука рота не розкриє — сакральний рейтинг важливіший.Про зміну владної вертикалі - мова не йде взагалі. Ні гламурними виборами, ні іншими методами. «Еліти» все влаштовує. Серйозні люди заробляють серйозні гроші, діти у всіх у безпеці - а для бидла є телевізор і ТЦК.Нам треба змінювати правила. Інакше — ми ще недовго побудемо «щитом Європи», дамо час бюргерам переозброїтися — а самі підемо в небуття.Без патологічної законослухняності та куртуазних конвенцій. Нам потрібні не подвиги останніх Матросових, а методи Ігруна. Не «неприступні фортеці» у панельній забудові, а асиметричний удар.Ракетний завод — це не стіни, а п’ять кранівниць без охорони. Банк, міністерство, Останкіно, РЖД, енергетика ворога — це сотня ключових фахівців. Серце темряви — це місто Москва в межах МКАД.Технології дозволяють, людей вистачить. Потрібна структура. Без політоти, гуманізму та кротоферми — тільки робота на результат
👁 67 26-04-15 17:49
Чоловік заходить у розкішний ресторан, де його зустрічає ідеально вдягнений робот зі штучним інтелектом.Робот каже:— Вибачте, сер, але всі столики зайняті. Доведеться зачекати приблизно пів години. Але якщо бажаєте, ресторан пригостить вас напоєм у барі, і я складу вам компанію.Чоловік погоджується, сідає в барі.Робот наливає йому напій і починає розмову:— Назвіть ваш рівень IQ.Чоловік усміхається:— 150.Робот одразу переходить на складну інтелектуальну розмову: обговорює квантову фізику, філософію свідомості, штучний інтелект, ставить глибокі запитання, аналізує відповіді.Через деякий час:— Ваш столик готовий.Чоловік іде, але йому стає цікаво. Він повертається назад у бар і каже:— Насправді мій IQ — 120.Робот киває і починає іншу розмову: більш просту, про роботу, побут, новини, підтримує легкий діалог.Чоловік знову повертається:— Насправді мій IQ — 80.Робот наливає ще напій, трохи нахиляється вперед і каже:— А ви ж розумієте, що у всьому винні євреї і вони хочуть захопити нашу країну?