Source
Здоров‘я та краса SparkEnergy | Корисні поради | Харчування | Догляд | Вправи | Move to Health | Чому ми набираємо вагу? Набір ваги — це результат багатьох факторів, о...
3 100 Views/Reach
2025-04-04 06:33
Message №2376
Чому ми набираємо вагу? Набір ваги — це результат багатьох факторів, ось декілька з них: 🟢 Неправильне харчуванняЖири, цукри та вуглеводи — це необхідні для організму елементи, але проблема виникає, коли ми споживаємо їх більше, ніж потрібно. Тоді отримана енергія накопичується у вигляді жиру.🟢 ГенетикаВизначає швидкість обміну речовин, може впливати на рівень гормонів, а також пропорцію м'язової та жирової тканини. Тому деякі люди мають схильність до набору ваги або до накопичення жиру в певних частинах тіла.🟢 Гормональні зміниВони контролюють метаболізм, апетит і зберігання жиру. Гормони, такі як лептин, грелін, інсулін, тироксин, а також кортизол (гормон стресу), впливають на те, як організм накопичує жир.Набір ваги часто є наслідком описаних вище факторів. На деякі з них повпливати важко, але варто дотримуватися загальних рекомендацій: харчуватися збалансовано (більше овочів), мати фізичну активність (не ліфт — а сходи), і найголовніше — приділяти увагу якості та тривалості сну. #харчування #схудненняЗапропонувати допис📩Здоров‘я та краса | Підписатись✅