Source
Лабораторна миша | Мартин Брест, чуєш?Їду сьодні в бусі трасою повз військові колони, що ...
4 700 Views/Reach
2024-09-01 18:54
Message №6867
Мартин Брест, чуєш?Їду сьодні в бусі трасою повз військові колони, що сунуть на схід і зі сходу, аж тут телефон починає тірьлінькать.І як ти думаєш, хто на дроті?Правильно, наш потужний командир Валентин К. з 65-ї бригади, в яку ми загнали вже з десяток машин.Так от. Прикладаю апарат до вуха, бо очікую, що може щось треба, а там:- Їду, - каже Валентин К. мені, - я на тому Форді Рейнджер, шо Ви підігнали нашому підрозділу. Їду і насолоджуюсь. Машина гоцає вже другий рік, а все працює. Суцільна насолода. Такі справні машини тут рідкість. Передавайте вітання тим двом родинам, що нам цю машину проспонсорували.- Дякую, - відповідаю, - як справи? Щось потрібно?- Та все норм. Ні, нічого не треба. Оце зателефонував просто подякувать.Просто подякувать, Мартіне, чуєш?Не так, як ти - телефонуєш мені, щоб розповісти черговий несмішний жарт, аби я його послухав і для ввічливості посміявся, а просто подякувать.Вчися.Але, по факту, тут варто зупинитися і подякувати усім причетним за постачання пікапа в 65-ку і окремо двом таємним родинам пані Олени та пані Катерини, які ту машину придбали.Шановні, ми всі робимо надзвичайно важливу справу.А тепер перенесемося в ТОВ Ірпінькорчвидобування, а якщо більш точно - до нашого дружнього проєкту Зомбітачки від Світлана Третьяк та Сергій Третьяк.Ви ж пам'ятаєте, що після того, як вони передали у війська (а саме на 120 бригаду ТРО) радикально перероблений Москвич [1] і капітально відремонтований Луаз [2], я попросив Вас передавати Сергію та Світлані в Ірпінь на відновленнярадянські відра, які в умілих руках з правильного місця ще послужать.І шо, і шо? (с)Ще два Москвича - відновлені, обслужені та пофарбовані - були подаровані Зомбітачкам, а їхній ремонт повністю Вами проспонсорований.1) Третю зомбітачку - синій Москвич - подарував проєкту Федір Олегович Гришкін. Машина поїхала служити знову в 120 бригаду ТРО.2) Четверта зомбітачка - Іж кольору слонової кістки, перефарбований в мартінбрестовський сірий фельдграу - була подарована Елена Яремчук і передана в 113 бригаду ТРО.Пан Федір, пані Олено. Доземний Вам уклін.До речі, з останньою передачею вийшло трохи надихаюче.Подібне авто для бригади шукав Maksim Smirnov.Так, той самий, що сосватав нам від Смірнов Сергій на 42 тачки на ЗСУ машину 43/42 Жігулі 2105.Ось тепер настала наша черга йому допомогти.Тож, фактично, на ринку рухомого майна відбулася рокіровка жигуля на москвіч.Світ тісний, прекрасний, сповнений взаємопідтримки і я зараз це пишу без тіні кепкування чи сарказму.За добро завжди мстяться добром.Дякую Вам усім, що машини отримали нові шини, акумулятори, гумотехнічні деталі, бензонасоси тощо, а родині Третьяків - за ваші золоті руки.Кстаті, оскільки зомбітачок вже стало 4 і я в них починаю плутатись, думаю, що скоро на нашому сайті https://42trucks.online/, який незмінно чисто на морально-вольових зусиллях підтримує Діма Головаченко, з'явиться відповідний розділ, те ми сумлінно колекціонуватимем машини радянського періоду, що поїхали робити росіян хорошими.Ще одне: якщо догортаєте фотки до кінця, побачите унікальну ляльку-мотанку, що поїхала в одному з Москвичів.Трохи заздрю. Нам би таку на розіграш.На цій чудовій ноті зичу Вам гарного вечора.[1] https://t.me/mouselab/6685[2] https://t.me/mouselab/6735