Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Лабораторна миша
Added 14 Jul 2024

Лабораторна миша

@mouselab
Number of subscribers: 5 176
Photos: 3,570
Videos: 238
Links: 2,680
Description:
Канал про науку, науково-популярні заходи, реформування наукової сфери України, цікаві розумні статті про розумних людей та їх роботу.
Source

Лабораторна миша | Пам‘ятаєте, я Вас просив у випадку, якщо десь раптом завалявся якийсь ...

Telegram community logo - Лабораторна миша Лабораторна миша @mouselab
1 200 Views/Reach 2024-07-22 19:46 Message №6735
Пам‘ятаєте, я Вас просив у випадку, якщо десь раптом завалявся якийсь непотрібний Луаз, віддати його в Ірпінь на відновлення, щоб на ньому потім воювали військові?Ну, буває ж таке, ходите по хаті, а під ногами Волинянка бовтається.Віктор Бабак дослухався до прохання і віддав машину свого батька в Ірпіньдівіжн - тобто нашому дружньому проєкту Зомбітачки.Зомбітачки - волонтерська ініціатива по відновленню простих автівок типу Луазів та москвичів - заснувана Сергій Третьяк та Світлана Третьяк.Вони розібрали іржавий Луаз до гайки, відреставрували, наліпили купу нових запчастин, переварили, відфарбували і передали машину в 120 бригаду бійцю з руками з правильного місця.І це вже друга відновлена тачка в їхній майстерні.Вікторе, Сергію, Світлано, дякую!Принагідно дякую Вам усім, бо всі нові запчастини, моторні оливи та рідини, електроди тощо (а також паливо для генератора, бо в Ірпіні зі світлом теж проблеми) - придбані на Ваші пожертви.Луаз ВЖЕ відправився у війська.Захочете наспати Сергію кави - можна сюди 5355 2800 1007 6170 Третьяк Сергій.Тільки не треба багато.Тільки на каву, серйозно.По-перше, запчастини ми йому і так купимо.По-друге, щоб людині не блоканули картку.Він в принципі не в курсі, що я тут про нього пишу.Він дуже скромний та сором‘язливий, а може образитись і проверне мені кардан.Поки ж у відео ми тихо стібем діпстрайкера Мартин Брест, бо він зараз далеко, а зайвого дрона у нього нема.Всіх обійняв. Ви суперські.Завтра-післязавтра будуть ще хороші новини.Якщо щось не відригне 🙂Майте тиху ніч. P.S. І, так, якщо десь валяється ще якийсь луаз - віддавайте.