Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Заглушка
Added 14 Jul 2024

Заглушка

@mortisaeterna
Number of subscribers: 46
Photos: 4,560
Videos: 457
Links: 4,720
Description:
You can view and join @mortisaeterna right away.
Source

Заглушка | Кількість бронетехніки в російській армії зрослаТакий висновок зробив ...

Telegram community logo - Mortis Æterna / Розвідка та антидепресанти Заглушка @mortisaeterna
14 500 Views/Reach 2025-12-03 19:37 Message №10303
Кількість бронетехніки в російській армії зрослаТакий висновок зробив Delwin опираючись на цифри втрат, темпів реактивації техніки з баз зберігання та оцінок темпів виробництва. З початку повномасштабного вторгнення, російський парк техніки збільшився на 5%.Кількість техніки збільшувалася на фоні постійних величезних втрат росіян (за Oryx росіяни втратили 13,655 од. бронетехніки). Згідно з його розрахунків у росіян станом на 2022 рік було 19,900 од. техніки, а станом на кінець 2025 року, кількість техніки зросла до 20,900 од. Якщо дивитися вперед та припустити консервативні темпи виробництва та реактивації у 2026 році, загальна чисельність може досягти піку близько 23 000 одиниць, після чого поступово зменшуватиметься і к 2030 року знизиться до довоєнної кількості.Росія вступила у війну, маючи приблизно 26 000 одиниць техніки на зберіганні, з яких близько 16 000 було витягнуто зі складів (ми за цим активно спостерігали останні 2 роки). У моделі припускається, що вся ця техніка була реактивована, без детального аналізу темпів фактичного ремонту.Щодо виробництва нової техніки, досі немає ніяких достовірних даних щодо темпів виробництва. Більшість інформації базується на звітах заводів, оцінок аналітиків і інших даних. На основі цих даних Delwin вважає, що виробництво техніки у росіян подвоїлося з 2022 року і зараз складає близько 1330 одиниць на рік (усіх видів). Особливо це стосується БМП, виробництво яких зросло до 200+ на рік (мені здається, що реальна цифра близька до 400 од. з урахуванням ремонту).Окрім цього, супутникові знімки російського тилу свідчать про накопичення техніки й підрозділів, що може означати формування стратегічних бронетанкових резервів для можливих майбутніх операцій або регіонального стримування.Щодо того, чому бронетехніка стала менш помітною на передовій, на думку Делвіна, нинішня доступність техніки достатньо відповідає поточним потребам в умовах домінації дронів. При цьому брак особового складу обмежує можливість одночасного використання великих бронетанкових формувань разом із відповідною піхотною підтримкою.В цілому я погоджуюся з оцінками Делвіна, стосовно актуальної кількості техніки в росіян.Стосовно того скільки техніки може бути в майбутньому, я б не загадував навіть на рік вперед, адже все це буде залежати від поля бою. За умов, якщо якимось чином росіяни придумають протидію дронам, використання техніки зросте разом із втратами. Тут лише постає питання, яким чином ми будемо цьому протидіяти. Варто додати, що зі зазначеної кількості техніки, близько 30% можуть не брати участь у бойових діях (знаходяться не біля фронту, не боєздатні, на ремонті тощо).