👁 401
22-04-04 17:33
Наша русофобія все ще недостатня. Я досі бачу спроби розгледіти у ворогу людину. То ви вдивляєтеся у фото документів росіян і бідкаєтеся, що путін відправив на війну хлопчиків 2002 року народження. То вишукуєте на гугл мапах їхні рідні міста, щоб показати, що це все від того, що нічого, крім сірості та бідності, вони не бачили. А тут раптом красивезна Буча. Ну як тут від заздрості не в'їбати по будинку. Але це не путін гвалтував дівчат у Бучі, спалював живцем тварин у Бородянці, переїжджав танком дітей у Ірпені чи бомбив пологовий у Маріуполі. Він навіть точно не віддавав їм всією повнотою своєї влади такий наказ. Це зробили вони, оті хлопчики 2002 року народження. І далеко не всі вони приїхали з російської глибинки. В Ірпені орудували пітерські. Ті з них, що повернулися додому, зараз намагаються залогінитися з вкрадених у Ірпені телефонів саме з Санкт-Петербургу. Та я і до того знала, що це Пітер. Один такий солдатик намагався писати мені в телеграм в перші дні захоплення Ірпеня. Сподіваюсь, усім українцям, хто їздив в Пітер помилуватися архітектурою і вважав, що це щось геть інше, зараз хоч трохи соромно.Науковцям ще потрібно буде дослідити, як цим істотам вдавалося тисячоліття жити серед нас і видавати себе за людей.