Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 𝐌𝐎𝐍𝐀𝐗
Added 06 Dec 2025

𝐌𝐎𝐍𝐀𝐗

@monaxlab
Number of subscribers: 3 030
Photos: 1,850
Videos: 709
Links: 1,000
Description:
Режисер / Блогер Написати автору каналу @MishaMY Будуємо будинок для дітей: https://dytyasvitla.com.ua

👥 Number of subscribers

3 030
Average/Day:: -2
Average/Week:: -3
Average/Month:: -20

👁️ Average views per message

564
Average/Day:: 536
Average/Week:: 568
ERR: 18.61%

📊 Messages per Day

6.6
Last day: 4
Week average: 7.3
Average per day: 6.6

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 360 26-06-09 13:44
БОГОХУЛЬСТВО У ВИКОНАННІ «UKRAINEPRIDE» У той час, коли тисячі віруючих зі зброєю в руках захищають нашу землю, представники ЛГБТ-організації вирішили вчергове вдатися до відвертого блюзнірства. Офіційна сторінка «UkrainePride» у соціальній мережі Threads опублікувала цинічний коментар, який глибоко ображає релігійні почуття християн та переходить усі межі суспільної моралі. Інцидент розпочався з допису користувача Максима Тарківського, який висловив традиційну біблійну позицію: «Ісус не був бісексуалом. Ісус не був геєм. Ісус не був ЛГБТКІА. Ісус був і є нашим рятівником». У відповідь на ці слова, офіційний акаунт «UkrainePride» залишив відверто хамський та богохульний коментар: «Ісус це наша біч, геть руки від нашої дєвачки». На цьому провокатори не зупинилися. Згодом вони опублікували скріншот цього листування окремим дописом на своїй сторінці, зневажливо висміявши Таємну Вечерю та автора допису: «Зібрала подружка 12 подружок на афтер, тепер ті, кого не запросили, ніяк не успокоються». Такий вияв неповаги очікувано викликав справжній шквал обурення в українському суспільстві. Християни, релігійні організації, громадські діячі та військові масово висловлюють свій протест. Вже відомо про підготовку звернень до правоохоронних органів та судів з вимогою надати сувору правову оцінку діям організації.Детальніше читайте за посиланням.Підтримай нас — долучайся або зроби донат! Будемо вдячні за заряди для нашого каналу.Всі разом! – Підписатися
👁 525 26-06-06 14:55
Кримінальна відповідальність настає за:Умисні дії, спрямовані на розпалювання релігійної ворожнечі та ненависті.Образу почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями.Пряме чи непряме приниження національної або релігійної честі та гідності. [1]Покарання: Від штрафу (від 3400 до 8500 грн) до обмеження волі на строк до 5 років. Якщо дії вчинені групою осіб або через інтернет із великим охопленням, покарання може бути суворішим.Необхідно зібрати такі матеріали:Фіксація публічності: Прямі посилання на публікації у соцмережах (Facebook, Instagram, TikTok, Telegram), скриншоти постів, коментарів, відеозаписи виступів або фотоматеріали з плакатами/перформансами.Нотаріальне завірення (бажано): Скриншоти з інтернету можуть бути видалені авторами. Спеціалісти радять фіксувати вебсторінки через сервіси інтернет-архівів або завіряти у експертів.Ідентифікація осіб: Докази того, хто саме є автором матеріалу (конкретні імена, назви громадських організацій чи посилання на верифіковані профілі)
👁 498 26-06-04 19:54
А тепер виважено і чітко пояснюю:Замість простого: «Це неправильно. Так не можна говорити про Христа», почалися пошуки виправдань, контекстів, причин і винних.Типу, треба зрозуміти, чому вони так написали))))Отже, логіка проста: Якщо людина краде - можна пояснити причини.Якщо людина бреше - можна пояснити причини.Якщо людина ображає - можна пояснити причини.Але шановні - пояснення не перетворює зло на добро🤦 і не робить із зла НЕ ЗЛО. Можна довго сперечатися про стиль постів окремих християн, методи євангелізації церков, стилі музики, риторики і т. д‼️Але жоден, навіть найбезглуздіший коментар християнина не вартий того, щоб у відповідь називати Ісуса «сукою». Навіть, якщо цей християнин дуже тупий (на чиюсь субʼєктивну думку) І мене дивує не те, що це написали люди, які не вважають себе християнами.Мене дивує, що частина християн не змогла сказати просту річ:«Я засуджую таку зневагу до мого Господа Христа!» Іноді бажання виглядати мудрим і тримати позиція, що типу я «над конфліктом» закінчується тим, що людина перестає називати речі своїми іменами, проявляє беззубість і безхребетність. Я не суддя і не поліція думок.Але якщо для християнина публічна образа Христа не заслуговує на чітке засудження, то що має статися, щоб такі християни сказали: - Прибери свої руки від мого Господа!«Хто цей необрізаний филистимлянин, що так ганьбить військо Бога Живого?»(1 Самуїла 17:26)Хоча, думаю Давиду потрібно було спочатку розібратися, хто із тупих (на його субʼєктивну думку) євреїв, так розлютив ГоліафаМені шкода. Але, це триндець, панове (тут вже не виважено і з емоціями)
👁 365 26-06-03 13:28
Я звертаюся до правоохоронних органів України з проханням надати правову оцінку публікаціям та висловлюванням, у яких Ісуса Христа називають «біч» та «дєвачкою».Якщо в цьому є ознаки порушення законодавства України, суспільство має отримати відповідну реакцію держави.Також я звертаюся до пасторів, священнослужителів, капеланів, християнських лідерів та всіх віруючих людей.Сьогодні Україна веде війну за своє існування. Тисячі християн служать у війську. Сотні капеланів щодня працюють на фронті. Церкви допомагають переселенцям, сиротам, пораненим та сім’ям загиблих.І саме в цей час організація ukrainepride дозволяє собі публічно називати Господа Ісуса Христа «біч» та «дєвачкою». Це вже перейшло будь які рамки, це за межами прав людини. Не про свободу слова. І не про суспільну дискусію.Це про відверту неповагу до віри мільйонів українців, для яких Ісус є Господом і Спасителем. Особливо дивно бачити це від організації, серед засновників якої, згідно з відкритими даними державних реєстрів, був громадянин Російської Федерації, але яка при цьому регулярно намагається шукати «російський слід» в інших людях.Я закликаю всіх християн не мовчати.Вже одного разу Христа публічно принижували. І були ті, хто мовчали…Закликаю твердо заявити: зневага до нашої віри, до нашого Господа і до почуттів мільйонів віруючих людей не може вважатися нормою в українському суспільстві.Мовчання сьогодні — це теж позиція.
👁 714 26-05-02 08:14
Насильство над дітьми протягом 15 років: у Вінниці затримано засновника християнського реабілітаційного центруЗаклад створили у 2006 році, як місце де діти, що опинилися у складних життєвих обставинах, мали знаходити підтримку та допомогу. Натомість засновник перетворив довіру на інструмент злочину.З кожної групи, яка систематично збиралась на базі закладу і налічувала від 25 до 50 дітей, чоловік обирав жертв серед дівчат. Далі використовував довіру до нього як до вихователя, навмисно залишався з дитиною наодинці та вчиняв насильницькі дії. Місцем злочинів ставав практично кожен куточок центру: кабінет, кімнати, котельня, туалет і навіть виїзний відпочинок на природі.При цьому «вихователь» залякував дітей покараннями аби вони не чинили опір і мовчали про пережите. Насильство тривало впродовж 15 років з моменту створення центру. Лише у 2021 році мати 13-річної вихованки дізналась про наругу над донькою та звернутись до правоохоронців. Розслідування тривало п’ять років. Слідство опитало десятки свідків та колишніх підопічних центру, щоб зібрати доказову базу та встановити об'єктивну картину всього, що відбувалося. Встановлено 10 жертв – дівчата, яким на момент вчинення злочинів було від 8 до 14 років. Не виключаємо, що потерпілих може бути більше.Так званого «вихователя» затримано. Йому повідомлено про підозру за сексуальне насильство та розбещення малолітніх і неповнолітніх осіб (ч. 4 ст. 153, ч. ч. 1, 2 ст. 156 ККУ). Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права застави. Відповідальність буде неминучою та максимально жорсткою. Бо ті, хто ховається за благородною метою, щоб скоювати злочини проти дітей – зраджують усе: довіру, надію та саму людяність.Слідство триває. Працюємо далі
👁 570 26-04-28 18:40
Суд з ц. Skeemans виграли. Слава Богу. Багато людей включилися і приходили на засідання прямо в суд. Суспільний резонанс До червня, починаю знімати серію відео про свого друга. Йому заблокували рахунки. Вже більше 5 років. Справа не доходить на розгляд судді, бо прокурори не зʼявляються і завжди переносять засідання. Я особисто приходив вже тричі, і суди переносили на моїх очах. Бо прокурори то не зʼявляються, то змінюються і не вивчили справу, то ше якісь болячки… Людина 5 РОКІВ із заблокованим життям. Це пряме порушення прав людини. Ще до розгляду справи та вироку по факту несе величезні збитки та втрачає якісь життя. Я буду дуже просити нас усіх вступитися з нього. В писанні написано, не поручатися ні за кого. Я не ручаюся. Я просто бачу і знаю цю людину. І довіряю людям, які поруч із ним в цій ситуації. Я знайомий із матеріалами справами. Там повний брєд. І цей брєд нарешті має побачити суддя. Але вони блокують будь які спроби вийти на суд. Постійно блокують розгляд справи, і суд переноситься Я дуже вас проситиму, не пропускати інформацію про це, і допомогти нам в суспільному розголосі
👁 792 26-04-08 12:53
В момент, коли Ярослав бореться за життя, ти Валентин, навіть в такі моменти починаєш розводити срач на рівному місці. Ти його особисто знаєш, і навіть сторіз немає в підтримку Ярослава, окрім каналу «ОПРЯ», за те про мене є😐Чекаю, коли ти напишеш своїм підписникам в коментарях, що Міша Манастирський два роки тому говорив на цю тему. І не хайпував, а шукав спосіб допомогти жертвам. Що М. Манастирський пише книгу на цю тему вже 6 років. І що М. Манастирський ходить в церкву, де пастором є жінка. Яка буквально посадила одного педофіла у вʼязницю, безпосередньо фігурувала у справі Лії, яка з часом записала відео, яке ми всі побачили і згадує там їі. Що Міша Манастирський не в ЗСУ, бо втратив рідного брата на війні. Просто, у нас немає звичаю кричати на все горло, які усі навкруги покидьки, і виставляти і нести себе любімого. Але тепер ця інфа доступна, можеш відписати людям, яких ти свідомо чи несвідомо вводиш в оману і займаєшся відвертою травлею. Хоча, якщо забрати у вас такий елемент, як «травля», то знімати вам не буде про що
👁 515 26-03-03 08:52
Вискажуся по ІзраїлюПобачив на днях рілз один, де мене як християнина спробували переконати у тому, що якщо я не підтримую якісь дії Ізраїля, то і не християнин я зовсім. Будьте обережніУ Біблії є заклик благословляти Ізраїль. Я з цим погоджуюся. Благословляти - означає бажати Божої волі, миру та захисту для народу і т. д. І я однозначно цього бажаю цьому народу. Але благословляти - не означає автоматично виправдовувати будь-які дії🙄 А за останній рік, Ізраїль також чудив і вбивав невинних людей. Якщо подивитися на саму біблійну історію Ізраїлю, ми бачимо, що цей народ не був безпомилковим. Від золотого тельця до відступництва царів - Писання дуже чесно і прозоро показує їхні падіння, непослух і наслідки таких рішень. І сам Бог, люблячи Ізраїль, не замовчував їхніх помилок, а викривав і дисциплінував. І каравТому любов і благословення не дорівнюють СЛІПІЙ ПІДТРИМЦІ. Можна молитися за Ізраїль і водночас не погоджуватися з конкретними рішеннями і діями. От так от🤷🏼‍♂️А люди, які замість того, щоб благословляти Ізраїль перетворюються на сліпих фанатиків Ізраїлю, ніколи не скажуть, в чому євреї зараз були не праві, чи які помилки вони допустили. Боже - благослови Ізраїль 🇮🇱 Боже - врятуй Україну 🇺🇦
👁 600 26-02-03 15:51
Сьогодні мав негативний досвід. Витратив день, щоб допомогти. Власники бізнесу вирішили, що їм потрібне відео. Я погодився благодійно, в рамках своєї пропозиції у січні. Вони найняли дівчину, якій сказали, що буде відеограф, якому вони платять багато грошей. Я приїхав і мені довелося розповідати персоналу, чому я приїхав і хто я😑Там ніхто нікому нічого не сказав. Дуже не грамотно розпорядилися часом і створили накладки, бо на зйомки приїхав ще хтось в той час, коли зйомки ще не завершив я. Дівчині обіцяли оплату, і не заплатили. В кінці, я побачив емоційні розмови дівчини із власниками бізнесу, і запитав що сталося. Вияснилося, що вони придумали «подвійні» і «потрійні» ігри. і тепер дівчина забороняє їм використовувати своє обличчя на тому відео, яке зняв для них я. Вони їй просто відмовляються заплатити за її час. Знайшли безкоштовного хорошого оператора (бо я запропонував в інтернеті допомогу) - і найняли якимись мутками ще моделей і UGC дівчат, щоб вони одночасно познімали і знялися у моєму відео. А по часу і умовам шось намутили. Дівчину завіз по дорозі додому. Окремо звʼязався із власниками, і сказав, що не буду монтувати для них, поки не вирішать питання із дівчиною. У висновку, я витратив 7 годин часу, і власники в наказовій формі у приваті мене змушують це монтувати, бо «Я ВАШ КЛІЄНТ» Але прикол в тому, що у мене не було тут клієнтів. У мене був запит від бізнесу, який потребував допомоги, і я відгукнувся. Найбільше знецінюють добро ті люди, які отримують його БЕЗКОШТОВНО
👁 598 26-01-24 00:00
Інфраструктура Києва дуже пошкоджена. Прямо зараз - знову летить.Вся Україна без світла.На вулиці −12…−15.Тепла немає.Світло 2–3 години на добу.Це третя зима, яку люди переживають у холоді й темряві. Ця зима найважча((Це умисне катування цивільного населення.Проведу паралель з блокадою Ленінграда.Там була загарбницька і страшна війна.Страшна і нелюдськаМісто хотіли зламати, змусити здатися, виграти війну.Тому не брали штурмом і тримали в кільці.Це був інструмент досягнення результату☝️А тепер — Україна.Росія сьогодні нічого не досягає🤷🏼‍♂️Вона не виграє фронт.Не бере міста.Не змінює хід війни цими обстріламиВона просто вимикає світло.Забирає тепло.Ламає нормальне життя мільйонів людей.Без військової необхідності, і без результату. І водночас, нагадаю - по офіційному лору,Вони це роблять, щоб “звільнити цих самих людей від нацистів”.Це чиста ненависть,помножена на цинізм і брехню.Просто мордування людей. В нациків хоч мета була якась. Відверто нелюдська. Ці навстіж відбиті, приховують свою диявольську сутність. Нація злочинців та покидьків