Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Позивний МОЛОТ
Added 14 Jul 2024

Позивний МОЛОТ

@molotgryup
Number of subscribers: 1 996
Photos: 168
Videos: 82
Links: 40
Description:
You can view and join @molotgryup right away.
Source

Позивний МОЛОТ | Хотів написати на картонці, але не влізе..На пост в фейсбуці напали рі...

Telegram community logo - Позивний МОЛОТ Позивний МОЛОТ @molotgryup
1 820 Views/Reach 2025-10-14 19:00 Message №788
Хотів написати на картонці, але не влізе..На пост в фейсбуці напали різного роду «сили впливу», Порохоботи, Зелені, всякі Безуглі, Геї як старі так і молоді яким тільки 21 і вони діти їм зброю не можна тримати, інваліди , та діабетики, та навіть пані Звіробій, яка занесла фото на свій майданчик для своїх підписників Зелених, чи Порохоботів, ( не знаю за кого топить, але військові які лізуть і політику і прикриваються формою для мене було завжди сором) ,Але всі вони ненавидячи один одного не зрозуміли один єдиний посил « Фронт валиться» Покровську пизда, Дніпропетровська область вже на повну відчуває арту, фпв, Каби… і на це реакції суспільства немає! Пікети з картонками, це норм , але не треба мені розповідати, що якщо б не діти, які вийшли на мітинги, то ми б проєбали війну, не треба! Вмійте аналізувати, і думати, проблема в корупції від того що буде існувати НАБУ чи не буде? Проблема саме в ментальності людей, гляньте собі в очі і дайте відповідь які ви чесні: Ми вчимо дітей до корупції з дитинства, в садочок на день вихователя покладемо краще гроші в конверті, це норм.В школу здамо гроші на штори, на фонди, це норм.В Універі за заліки та екзамени треба викладачу за «добре» чи «відмінно» також занести в конверті.Коли попадаємося поліції, то щоб адмінка чи штраф не висів, - бо ми ж повинні бути чистими, «давайте домовимося»На роботу якщо брати , то візьмемо родича , чи кєнта, хоть він і не кваліфікований..На протязі всього життя ми і спотворюємо самі собі корупцію, і з цим менталітетом йдемо чи в поліцію, чи в політику тощо..Чи зміниться щось в найближчому часі ? Ні на жаль.. це велика проблема суспільства, як та що люди не вміють виставляти пріоритети!!І від своєї думки з плакатом не відмовлюся!! Нам треба підсилення, нам треба воїни, і ті «Діти з плакатами» як би це не звучало, потрібні не там зі своєю ініціативою, хоча нажаль великий відсоток там також виперся за «копійку» , або взагалі просто «потусити», Бо вони навіть не знають які задачі виконують НАБУ чи САБ ., вони потрібні в військових академіях, військових вузах, вони повинні технологічно прогресувати для допомоги армії, щоб в будь-якій момент піти до війська готовими..Чомусь хтось з 14-го гинув з 18-ти років, а зараз не можна… бо вони ще мамині..P.S. провокувати моїм фото різного роду політичні сили це не правильно, тому Порохоботи, Зелені, Голубі, Праві, Геї, військові яких затягнули в політику і ви там в гівно вступили, ідіть всі разом взявшись за руки в одне місце!!! Якщо комусь цікаво яке , то це саме про те що ви подумали, а ми далі будемо пройобувати посадки.. 🫡