Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Позивний МОЛОТ
Added 14 Jul 2024

Позивний МОЛОТ

@molotgryup
Number of subscribers: 1 996
Photos: 168
Videos: 82
Links: 40
Description:
You can view and join @molotgryup right away.

👥 Number of subscribers

1 996
Average/Day:: -2
Average/Week:: -12
Average/Month:: -11

👁️ Average views per message

6 528
Average/Day:: 1,800
Average/Week:: 9,657
ERR: 327.05%

📊 Messages per Day

0.1
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.1

Logo change history

Name change history

Позивний МОЛОТ 2024-08-03
Позивний МОЛОТ (ПАТРУЛЬ NATO) 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,060 26-02-24 20:18
Не зламали! Ми навчилися жити під сиренами. Працювати без світла. Планувати “після перемоги”. Ховати своїх.І якщо хтось думає, що стало легше — ні. Просто ми стали жорсткішими.Ворог не зміг зламати нас ракетами й танками. Тепер він робить ставку на інше — на нашу втому. На сварки в коментарях. На “мене це не стосується”. На байдужість.І ось тут найнебезпечніше.Бо країну вбивають не тільки ракети. Її вбиває думка: “без мене якось впораються”.Не впораються.Хтось зараз у окопі. Хтось на ротації. Хтось після поранення знову стає в стрій.І поки військові тримають фронт — всі інші зобов’язані тримати тил.Донат — це не “якщо лишиться”.Підтримка — це не “коли буде настрій”.Єдність — це не красиве слово. Це питання виживання.Зараз немає маленького внеску. Є або участь, або самоусунення.Ми вже довели, що нас не зламати силою.Тепер треба довести, що нас не зламати втомою.Велика повага тим, хто в строю з 2014 року.Дякую кожному, хто служить сьогодні.Пам’ять тим, хто не повернувся.Це наша країна.І якщо не ми — то хто?🇺🇦
👁 2,200 26-01-22 20:05
День Соборності — це не просто дата в календарі.Це наш вибір. Щоденний. Болісний. Свідомий.Сьогодні я вітаю кожного українця з Днем Соборності — не з підручника, не з красивих слів, а з того, що вистраждано кров’ю, втратами й незламною вірою.Я — людина, яка на війні втратила надто багато. Друзів. Близьких. Рідних.І саме тому я не маю права зупинитися.Саме тому я йду далі. Впевнено. До кінця.Соборність — це не лише про території.Це про те, що ми не зламалися, коли нас хотіли роз’єднати.Про те, що схід і захід, південь і північ — це одне серце.Одна земля.Одна боротьба.Ворог хоче, щоб ми втомилися.Щоб змирилися.Щоб кожен подумав: «Моя хата скраю».Але правда в іншому:якщо ми втратимо Державу — ми втратимо Соборність.А разом з нею — майбутнє.Захищати Україну — це не лише тримати зброю.Це бути відповідальним.Бути чесним.Підтримувати тих, хто на передовій.Бути готовим стати на захист своєї землі тоді, коли настане твій час і твій обов’язок.Ніхто за нас цю країну не втримає.Ніхто, крім нас, не зробить її сильною.І ніхто, крім єдності, не приведе нас до перемоги.Я борюся — бо знаю ціну свободи.Я вірю — бо знаю, за що ми стоїмо.Я не відступлю — бо за моєю спиною Україна.З Днем Соборності, українці.Тримаймося разом.І переможемо. 🇺🇦
👁 1,420 26-01-20 11:36
Кінець вересня. 2014. Переїзд з локації на локацію. Постійна команда «Окопатись», ми знали і відчували на собі вже що таке гради, стволка, дрг… тому копали з задоволенням. Команда «Збір висуваємось» наші старі коробочки «80-чки» вишикувались і 1 рота 1 бату як завжди перші! Куди? Навіщо? Нам було все одно, є наказ і ми його виконаємо!Бетоні плити, згоряна техніка, постійні обстріли , заїзд в Новий термінал.. Проте до нас там було ще відносно лайтово.. В ДАП заїжджає дєсантура 79, всі булки розслабили що аж проєбали ворожий Танк який з декількох пострілів розносить коробочку наших побратимів, загинуло біля 10 наших побратимів.. Танк знищили.. але ступор, страх, біль про втрату…Добу просидів в ступорі , страху і бажані пошвидше сєбатись, але потім щось трапилось в середині, в голові кожного хто це відчув і Бача підкинув трохи нам «Афгану» вічна йому памʼять… почали яро насипати, з усього, кулемети, АГСи, і вся наявна зброя, з підтримкою арти, нищила все навкруги чи то Вимпєл, чи то Кадирівці, чи то Кальміус з Оплотом і Моторолою прикурювали всі…Так почалася моя історія захисту ДАП..Світла та вічна памʼять захисникам ДАПу.🫡
👁 56,300 26-01-16 17:39
Ми це змогли! На фоні інших підрозділів ми робимо космічний результат!Змогли зробити неймовірно ефективний підрозділ , точніше дружня команда в СБС яка робить найкращий результат, і не просто результат, а системно вже понад два роки знищує ворога на найбільшій ділянці фронту де ворог є найактивнішим.Сотні уражених та знищених цілей щодня, верифіковано через систему ситуаційної обізнаності Delta. Організована команда «Глово» робить забезпечення позицій безпечними без постійних ризиків ротацій.«Совкодроч» викорінено на завжди! Хоча її і не було! Технічна служба «Фіксиків» робить «любе-голубе» Тому задача бойових екіпажів працювати просто в Кайф, що безпосередньо вони і роблять!Система працює, треба просто наростити мʼязи 🫡Нам потрібні:♦️Пілоти-оператори дронів коптерного типу♦️Водії♦️Пілоти-оператори БпАК типу крило♦️Інженери-сапери♦️Програмісти, розробники ПЗ♦️Спеціалісти автослужби♦️Механіки♦️мотивовані люди яких ми навчимо!За всими деталями пишіть :Телеграм +380 99 561 5371Сигнал +380 99 561 5371ВатСап +380 99 561 5371
👁 1,980 26-01-09 20:34
«Командою створили найкращий, найрезультативніший, найбільш забезпечений, без армійського «до..їб..му» колектив у світі. Чим більша каманда, тим більше гниє хробаків»🫡Чекаємо в дружній організації винищувачів «всього поганого в цьому світі» № 1, і це факт!За дуже багато років війни історій неймовірно багато, і всі вони повʼязані з Іконою Святого Миколая, яка з початку Донецького аеропорту до сих пір зі мною. Від неї аура нормальна, вона оберігає не тільки мене, а й людей, які біля неї, вона в бойовому рюкзаку постійно зі мною.. До прикладу, в ДАПі, де вона висіла, кімната з гіпсокартону, де ми знаходились — всі були цілі і кімната також. Коли я звідти забрав її, то потім кімнату завалило. В Миколаївській адміністрації, коли прилетіла ракета, вона залишилася в кімнаті, де були хлопці. Кімната з хлопцями залишилася не заваленою, і всі хто був в ній — живі. В інших кімнатах, на жаль, хлопців завалило, загинули.. І вже більше 10 років ікона їздить зі мною по всім позиціям. Звісно, в Бога не дуже вірю, бо війна забрала дуже багато рідних і друзів, але вірити треба…Користуючись нагодою хотів би запропонувати всім бажаючим долучитися до нашої дружньої команди, де передусім бережуть життя побратимів, і знищують найбільше ворога! Поки час є — запригуй у вагон СБС, який на своєму шляху нищить все! Шанс вижити максимальний! 🌐 Інстаграм Молота💬Телеграм-канал Молота ЕПІЗОДИ ВІЙНИ
👁 1,900 25-11-11 19:04
Це відео, мабуть, сьогодні було у стрічці в кожного. Можливо, когось воно здивувало, але ті, хто воює в цьому районі, розуміють, що ситуація передбачувана й зрозуміла.Але хочу звернути увагу не на це. Це відео дуже показове для цивільного населення — воно добре ілюструє стан справ у ворога.Колони танків та БМП закінчилися. Тепер, якщо десь виїжджає танк на вогневу позицію, усі підрозділи на смузі оборони одразу відчувають «збудження» щодо його знищення. Їх небагато, і їх бережуть. Навіть штурми із застосуванням ББМ — рідкість.Основне, чим пересувається ворог під час штурмів, — це ось такі «корита» з вирізаним верхом, мото- та квадроцикли. Коли ворог іде в атаку, це не схоже на штурм технологічної армії, а радше на сцену з фільму «Шалений Макс».Ворог не страшний — він просто чисельний. Вбивати їх стало легше, адже легше відпрацьовувати по ворогу з будь-якого засобу, якщо він їде на «буханці», а не в броні.Тому не все так жахливо, але кількість бере своє. Тактика Жукова, на жаль, працює.У нас кількість СЗЧ збільшується й стає суспільно підтримуваним явищем. «Бусифікована» частина у своїй основі не є дієвою та ефективною як бойова одиниця. Усе це в комплексі призводить до появи таких відео. І надалі ви бачитимете їх ще більше, адже у нас багато міст.Той, хто сподівається, що все завершиться Донецькою та Луганською областями, — дурень.Звісно, є й позитив. Спостерігаю прихід у підрозділ, де я служу, молодих, вмотивованих, тямущих людей. Зараз вони вчаться всім тонкощам роботи й скоро будуть «зтесувати» ворогів у промислових масштабах. Так, такі ще трапляються, хоч загалом — велика рідкість. Думаю, що наступнимявищем, яке може бути ефективним у питанні поповнення особового складу, є залучення жінок як операторів БПЛА та НРК. Наші військовослужбовиці демонструють рівноцінну ефективність і виконують свої обов’язки без зауважень.В умовах, коли йдеться про виживання народу, я вважаю це цілком нормальним явищем, тим більше, що подібні приклади є серед воюючих країн сучасного світу.Хоча, водночас, виникає відчуття іспанського сорому за деяких представників чоловічої статі — особливо коли спостерігаєш, як такі «особини», гламурно підстрижені й попиваючи флет-вайт через трубочку, розповідають про свій бруталізм та власну «важливість» у цьому світі.Зрозуміло, що уся країна воювати не може й не повинна. Для цікавості рекомендую переглянути статистику мобілізованих відносно кількості населення під час Другої світової війни.Але щоб країна й її народ не перестали існувати, потрібно, щоб кількість козаків переважала кількість свинопасів і гречкосіїв. Те саме стосується й співвідношення між тими, хто робить усе можливе для перемоги, і тими, хто залишається інфантильною безтолоччю.Як би там не було, кожен робить те, що вважає за потрібне. Особисто я знаю, що роблю все, що можу, у команді крутих людей — про історії яких колись писатимуть книжки.Наша команда зростає, і це чудово. Це — великий доказ того, що «не все пропало».Рекомендую зберегти це відео й час від часу переглядати його перед сном, бо вони вже потроху їдуть до вас — і щоразу стають ближчими.P.S. Дракон.🐉
👁 1,820 25-10-14 19:00
Хотів написати на картонці, але не влізе..На пост в фейсбуці напали різного роду «сили впливу», Порохоботи, Зелені, всякі Безуглі, Геї як старі так і молоді яким тільки 21 і вони діти їм зброю не можна тримати, інваліди , та діабетики, та навіть пані Звіробій, яка занесла фото на свій майданчик для своїх підписників Зелених, чи Порохоботів, ( не знаю за кого топить, але військові які лізуть і політику і прикриваються формою для мене було завжди сором) ,Але всі вони ненавидячи один одного не зрозуміли один єдиний посил « Фронт валиться» Покровську пизда, Дніпропетровська область вже на повну відчуває арту, фпв, Каби… і на це реакції суспільства немає! Пікети з картонками, це норм , але не треба мені розповідати, що якщо б не діти, які вийшли на мітинги, то ми б проєбали війну, не треба! Вмійте аналізувати, і думати, проблема в корупції від того що буде існувати НАБУ чи не буде? Проблема саме в ментальності людей, гляньте собі в очі і дайте відповідь які ви чесні: Ми вчимо дітей до корупції з дитинства, в садочок на день вихователя покладемо краще гроші в конверті, це норм.В школу здамо гроші на штори, на фонди, це норм.В Універі за заліки та екзамени треба викладачу за «добре» чи «відмінно» також занести в конверті.Коли попадаємося поліції, то щоб адмінка чи штраф не висів, - бо ми ж повинні бути чистими, «давайте домовимося»На роботу якщо брати , то візьмемо родича , чи кєнта, хоть він і не кваліфікований..На протязі всього життя ми і спотворюємо самі собі корупцію, і з цим менталітетом йдемо чи в поліцію, чи в політику тощо..Чи зміниться щось в найближчому часі ? Ні на жаль.. це велика проблема суспільства, як та що люди не вміють виставляти пріоритети!!І від своєї думки з плакатом не відмовлюся!! Нам треба підсилення, нам треба воїни, і ті «Діти з плакатами» як би це не звучало, потрібні не там зі своєю ініціативою, хоча нажаль великий відсоток там також виперся за «копійку» , або взагалі просто «потусити», Бо вони навіть не знають які задачі виконують НАБУ чи САБ ., вони потрібні в військових академіях, військових вузах, вони повинні технологічно прогресувати для допомоги армії, щоб в будь-якій момент піти до війська готовими..Чомусь хтось з 14-го гинув з 18-ти років, а зараз не можна… бо вони ще мамині..P.S. провокувати моїм фото різного роду політичні сили це не правильно, тому Порохоботи, Зелені, Голубі, Праві, Геї, військові яких затягнули в політику і ви там в гівно вступили, ідіть всі разом взявшись за руки в одне місце!!! Якщо комусь цікаво яке , то це саме про те що ви подумали, а ми далі будемо пройобувати посадки.. 🫡
👁 1,980 25-06-25 08:24
🔍 Приєднуйся до нашої команди в R&D!🌟 Шанс стати частиною революції у світі дронів!🌟Ми, команда інноваторів, шукаємо талановитих інженерів, програмістів та техніків БПЛА для розвитку сучасних дронів, які змінять уявлення про технології! Якщо ти мрієш про інновації, у тебе є бажання працювати над передовими проектами та створювати продукти, які вплинуть на майбутнє, ми чекаємо на тебе!🔧 Що ми пропонуємо:- Робота в динамічному та креативному середовищі.- Можливість реалізації власних ідей і проектів.- Конкурентоспроможна заробітна плата та соціальні гарантії.📍 Вимоги:- Досвід в інженерії, програмуванні або технічні знання по БПЛА.- Захоплення новими технологіями.- Бажання вчитись та розвиватись.Ми шукаємо саме тебе!Стань частиною команди, яка немає меж у своїх прагненнях. Разом ми зможемо досягти неймовірного!📩 Заявки надсилайте на email: [email protected] або пишіть в приватні повідомлення. Розглядаємо мобілізацію цивільних, переведення чинних військовослужбовців та повернення з СЗЧ. Не проґав цей шанс стати частиною майбутнього!
👁 2,480 25-02-18 15:21
“Кому війна, а кому хайп!”Всю родину Варти та родини наших бійців обурило, з якою цинічною безжальною легкістю в матеріалі видання “NikCenter” була подана неперевірена та маніпулятивна інформація про нашого загиблого побратима та наших працівників.Під час повномасштабного вторгнення росії в Україну понад 600 наших колишніх працівників вступили до лав Збройних сил України та Сил оборони України. Саме зараз рота Національної гвардії, у складі якої понад 20 наших ексбійців, знаходиться на одній з найгарячіших ділянок фронту. П’ять Захисників України, які були співробітниками Варти, загинули, виконуючи свій громадянський обов'язок. В матеріалі видання “NikCenter” журналісти натякають на те, що наш загиблий побратим Олександр Стаськів нібито заброньований та має якісь особисті зв'язки з керівництвом Варти. Олександр Стаськів прийшов до нас на самому початку війни, 1 березня 2022 року. Вже 23 травня 2022 року пойшов до лав ЗСУ. В червні 2023 року Олександр загинув на фронті! Зараз його фото на спеціальній дошці пам'яті, разом з іншими нашими загиблими та зниклими безвісти працівниками.Також повідомляємо, що в матеріалі “розслідувачів” є неправдива інформація, щодо ще одного військовослужбовця ЗСУ!Так, Максим Гайдаржи не може бути заброньованим працівником Варти. Вже дев'ять місяців він виконує громадянський обов'язок та захищає Україну. Він дійсно прийшов до нас у віці 22 років та 2,5 роки відповідально працював на звичайній посаді охоронця об'єктів. В травні 2024 року йому виповнилось 25 років та одразу в травні 2024 року він доєднався до Сил оборони. Також щодо інших наших співробітників, про яких йдеться мова у матеріалі. Микола Кукуруза - став очільником Варти 27 лютого 2022 року у віці 59 років. 25 лютого 2022 року він об'єднав 84 добровольців, саме з них була сформована Варта. На зараз він не підлягає бронюванню по віку.Олександр Болтянський - прийшов до нашого підприємства 26 лютого 2022 року добровольцем, у віці 60 років. Спочатку був звичайним працівником та з автоматом в руках виконував бойові розпорядження. На зараз він не підлягає бронюванню по віку.Володимир Бутенко - прийшов до Варти добровольцем в березні 2022 року, у віці 66 років. На зараз він не підлягає бронюванню по віку.Артур Войтенко - прийшов до Варти у лютому 2022 році та звільнився в грудні 2023 року. Він давно не є співробітником підприємства. Отже, не є заброньованим в Варті.Олег Рахмілевич та Віктор Власенко - вступили до наших лав у найкритичніший для міста Миколаєва час, за 1,5 року до того, як в Україні почали бронювати працівників критичної галузі. Сумлінно працюють на своїх посадах, наразі заброньовані. Зараз в штаті Варти працює 228 працівників. Середня заробітна плата становить 17 тисяч гривень. Левова доля фінансування підприємства йде на зарплатний фонд.  Ми продовжуємо виконувати бойові розпорядження Сил оборони з питань оборони об'єктів критичної інфраструктури, фортифікаційних споруд та інші завдання в умовах воєнного часу. Ми вимагаємо шанобливого відношення до всіх Захисників та Захисниць України! Ми наполягаємо на тому, щоб видання принесло вибачення родині загиблого Захисника України, змінило матеріал та зробило окремий пост з вибаченнями на своєму сайті та своїх соціальних мережах! Також вимагаємо прибрати з матеріалу всі неправдиві натяки та маніпуляції про наших нинішніх і колишніх працівників.Крім того повідомляємо, що напишемо офіційні звернення до редакції “NikCenter”, в Національну раду з питань радіомовлення та телебачення, в Комісію з питань журналістської етики, а також всім грантодавцям видання. В разі ігнорування готові звертатися до суду.Шануємо наших загиблих Побратимів та віримо в Сили оборони України!
👁 1,800 24-12-31 20:00
Україна залишатиметься Україною рівно стільки, скільки ми за неї боротимемося, віритимемо в неї та у власні сили і усвідомлюватимемо в повній мірі персональну відповідальність КОЖНОГО її громадянина за збереження її цілісності, Незалежності та свободи. Памʼятаючи ціну тієї свободи. Безвідносно, у мирний час чи під час війни. На полі бою чи за робочим місцем у компанії, дитячому садочку або органі місцевої влади… На порядку денному гостра фаза війни, тому кращі сини та доньки вже три роки на передку, кращі з кращих склали голови за Україну, а частина притомних Українців кріпить військо з тилу. Небайдужість,самоорганізація, рішуча дієвість.А ще- віра у Збройні сили та у сили власні. Зусилля кожного одного з нас є безцінним компонентом- стрижнем нашої боротьби. Незламність еквівалентна зусиллям . Дива не станеться, рожеві окуляри не захистять, пиздунству та зрадойобству не час, не стерпиться/злюбиться, не пропетляємо. Тільки нарощування супротиву та боротьби, почуйте. Не з розрахунку виключно на «завдяки», але й всупереч. У передчас підняття новорічних келихів на мить схиліть голову у памʼять про загиблих Героїв та побажайте збереження життя та успіху Козакам, що сьогодні на смузі. Ми тут, щоб Ви там. А Ви там, щоб ми тут встояли. Без нас разом України не стане. 31 грудня 2024 року- офіційна дата створення 414 окремої бригади безпілотних систем, у народі- «Птахи Мадяра». Честь кожному з Вас, Птахи🫡Дякуємо за довіру, підтримку та любов.З Новим роком, Дорогі. Links to videos with English subtitles:https://youtu.be/fd5vGNZ6Jeo?si=Ww88LLtKsfmtpC4P‼️Єдині реквізити зборів Мадяра:https://t.me/robert_magyar/12Святкової, але тихої та спокійної,МАДЯР🇺🇦31.12.24🔵Telegram 🎞YouTube 👥👥FВ RB 📷Insta