Source
🐘🔺🍉✙| Жидівські н8сен8тниці | מגזין ארגון הנוער היהודי טלגרם |🏳🌈🚫 #ЖидТґ | Я провів у російському полоні 3 роки та 5 місяців. Говорити про те, що...
50 Views/Reach
2026-01-22 14:31
Message №15779
«Я провів у російському полоні 3 роки та 5 місяців. Говорити про те, що росіяни дотримуються Женевської конвенції? Ні! Вони нелюди, садисти. Росіяни знущалися з полонених українців у всьому, починаючи з харчування – усі бачили, якими виснаженими повертаються військовополонені. Нас постійно катували електричним струмом – без жодних обмежень на частини тіла. Ми могли ходити лише зігнутими, у супроводі собак, із закритими очима. Будь-який вихід із камери означав жорстокі побої. Я хочу наголосити на тому, що ми маємо говорити про полонених оборонців Маріуполя, які вже четвертий рік перебувають у російських в’язницях, і ставлення до них надзвичайно жорстоке», – розповів військовослужбовець 1-го окремого батальйону 36 окремої бригади морської піхоти Іван Наконечний під час панельної дискусії в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі, присвяченої обговоренню досвіду російського полону. Це свідчення нашого побратима, морського піхотинця, який боронив Маріуполь та кілька років провів у полоні. Це жахлива правда, яку повинні чути у всьому світі. Маємо докласти максимум зусиль для того, аби домогтися визволення усіх українських військовополонених та притягнути до відповідальності росіян, які щодня здійснюють злочини проти людяності.🟦36 ОБрМП у соцмережах:Facebook | YouTube | InstagramОфіційний сайт | Х | TikTok