Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Моє Яремче
Added 14 Jul 2024

Моє Яремче

@mojejaremcze
Number of subscribers: 3 603
Photos: 24,600
Videos: 8,940
Links: 14,900
Description:
Телеграм-канал Фейсбуку спільноти "Моє Яремче".
Source

Моє Яремче | Гуляйпільский напрямок — другий за кількістю штурмових дій ворога. Оку...

Telegram community logo - Моє Яремче Моє Яремче @mojejaremcze
572 Views/Reach 2026-03-25 04:04 Message №33251
Гуляйпільский напрямок — другий за кількістю штурмових дій ворога. Окупанти просунулися поблизу Залізничного — DeepState.Аналітики зауважують, що статистика штурмових дій ворога повернулася в логічний вектор. При вітряних, дощових та морозних умовах, ворог ліз, користуючись цим, щоб бути непомітним. Зараз він може штурмувати з відносним полегшенням. Для СОУ покращення погодних умов — це можливість більше і легше знищувати противника. Тож бойові дії набирають обертів після "зимового спаду"... 🔹Найбільшу кількість на сьогодні зберігає Покровський відтинок. Противник здійснює активний тиск в напрямку Гришиного, постійно просочується, але й знищується.Продовжується накопичення в самому місті та перегрупування цих сил. 🔹Друге місце займає Костянтинівський відтинок, де противник активно прощупує оборону СОУ, шукаючи слабкі місця для просочування та накопичення в напрямку міста. Іллінівка та Бересток залишаються бажаними цілями для затягування в саму Костянтинівку. 🔹Майже таку ж активність по штурмових діях має противник і на Гуляйполі, з постійним просочуванням в глибину нашої оборони. Найбільше фіксацій ворога здійснюється в Залізничному і вже за ним. Військовий на псевдо «Мучной» пише, що ділянка поблизу Залізничного фактично перейшла в сіру зону: контроль нестійкий, обидві сторони працюють по виявлених цілях, йде боротьба за ініціативу. У районі Гіркого противник намагається просочуватись малими групами, підтягувати особовий склад і закріплюватись, але частину піхоти знищують ще на підходах, повноцінно розгорнутися не дають.По Староукраїнці, за його словами, ситуація неоднозначна, ворог застосовує «Молнії», що вказує на присутність наших сил у районі. Поки що незрозуміло, чи це локальні епізоди, чи початок системної роботи по цьому населеному пункту. Село під тиском, зона ризику зростає.🔹Продовжує зберігатися активність на Слов'янському відтинку, де ворог реалізовує свої ресурси підтягнутих додаткових сил. Постійне просочування в глибину, спроби накопичення та закріплення створюють додаткові проблеми для українських бійців там. Аналітики радять звернути особливу увагу на ділянку по відтинку Федорівка Друга-Новомаркове.🔹Також дещо набрав активності Лиманський відтинок, де на позиції Сил оборони почався здійснюватися тиск з боку ворога, який підтягнув туди додаткові ресурси. 🚀Підтримати🤝__🤝🚀Приєднатися до ZN.UA