❗Єб**утим нема спокою або черговий ядерний шантаж росії.Кацапські недоЗМІ публікують свої пропозиції завданнЯ удару ядерною зброєю по західних регіонах України. Залякування, психологічний тиск, шантаж — це звичайна тактика монголо-татарського зброду. І в цій писанині є глибокий психологічний аспект. Авжеж, наприклад, «Орєшнік»: сам факт запуску ніби-то нової балістичної ракети (а вона не нова) створює інформаційний резонанс, покликаний посилити відчуття загрози навіть тоді, коли її реальна руйнівна дія не є чимось принципово новим.А погрози ядеркою звичайно ж лякають — це природна реакція. Не бояться тільки психічно хворі. Але є «але»: офіційна позиція Китаю щодо застосування росією ядерної зброї у війні з Україною. Китайські лідери неодноразово заявляли, що ядерна війна не повинна бути розв’язана і ядерною зброєю не можна погрожувати.путін проти своїх господарів «не піде». Писати по ЗМІ-помийках і малювати кружечки на карті — це поки що все, на що здатні аналоговнєтнікі.— 📡 єРадар✅ ПІДПИШИСЬ
⛺ ЗАЛИШИЛОСЬ ЛИШЕ ДЕКІЛЬКА МІСЦЬ!👉🏻 @_fine_art_studio_ Сьогодні як ніколи важливо подарувати дитині справжнє дитинство — зі сміхом, пригодами, друзями та спогадами, які залишаться на все життя 💛«Острів дитинства» — це місце, де діти забувають про гаджети та поринають у справжнє таборове життя.Що входить у вартість?🏕️ проживання в наметовому містечку серед природи (у разі непогоди — в будинку)🍃 24/7 на свіжому повітрі🥘 5-разове харчування🎨 творчі та кулінарні майстер-класи🤾♀️ спортивні заняття, зарядки, активні ігри та квести🧗♀️ канатне містечко та командні випробування🤽♀️ купання та водні пригоди🔥 вечори біля багаття з маршмелоу🍿 кінотеатр під відкритим небом🫂 турбота, підтримка та увага до кожної дитини📸 професійна фотозйомка🚌 трансфер з Білої Церкви до табору та назад❕ Усі майстер-класи, матеріали, активності, трансфер, харчування та розваги вже включені у вартість. Жодних прихованих платежів чи додаткових зборів📅 Донабір на зміну 13.07–20.07‼️ Кількість місць майже вичерпана ‼️📸 instagram.com/_fine_art_studio_Подаруйте дитині не просто відпочинок, а тиждень справжнього, щасливого дитинства.#реклама
Доброго дня.Оновлення інформації та звіт по коштах, які були використані на оплату стаціонара, біохімії крові, рентгенів, УЗІ, операції та штіфта (спиці) для собачки РИЖУЛІ 🐶💉: вдалось зібрати на банку 20936 грн станом з 03.06.2026 по 07.06.2026 📅💰. Сьогодні з банки ми зняли 20000 грн 💸. Загальний борг 30600 грн на сьогодні. Залишок боргу на сьогодні складає 10600 грн., але Рижуля ще буде перебувати невизначений термін на стаціонарі 🏥. Вартість стаціонару приблизно 1700-2000 грн в день. Плюс необхідні кошти на реабілітацію собачки 🐾. Нагадуємо, що собачку переїхала машина на автостоянці на масиві Незалежності 03.06.2026 🚗🚫.Водій з місця ДТП зник,залишивши РИЖУЛЮ помиратиВ суботу собачку прооперували. Стан стабільний,але зменшилось виділення сечі,тому сьогодні будуть відібрані ниркові проби і прийнято подальший план лікування.Рижуля їсть зі шприца,сама п'є водичку,знаходиться під крапельницями. Сама не ходить в туалет, тому були встановлені катетери для виведення сечіЯкщо у когось ще є бажання допомогти — будемо безмежно вдячні 🙏💖.Волонтер Ірінархова Ксенія 🐕Номер банки монобанк 🏦:4874 1000 3939 4237https://send.monobank.ua/jar/3faXoCQnkH 🔗➡️ НАДІСЛАТИ НОВИНУ✅ ПІДПИШИСЬ
🔴 ПЕК № 1 ДЕІ Столичного округу виявив несанкціоновані сміттєзвалища у с. Дубівка та с. Велика Березянка Таращанської МТГ Білоцерківського району🔎 Під час огляду земельної ділянки в селі Дубівка за координатами 49.437221, 30.472743 виявлено факт несанкціонованого видалення побічних продуктів тваринного походження (курячого посліду) на відкритому ґрунті. За результатами замірів, площа засміченої ділянки комунальної власності становить 680 кв.м (40 м х 17 м), орієнтовна висота – 1м. Вказане правопорушення спричиняє забруднення земель та створює загрозу для здоров’я людини і довкілля.📌 Також у селі Дубівка за координатами 49.433563, 30.487387 виявлено несанкціоноване розміщення змішаних побутових відходів, біовідходів (від зелених насаджень), азбестовмісних будівельних матеріалів (шиферу), відпрацьованих шин та інших відходів будівництва і знесення. Загальна площа сміттєзвалища становить 1500 кв.м (50 м х 30 м), орієнтовна висота – 4 м. За даними Державного земельного кадастру, ділянка має кадастровий номер 3224481300:02:005:0073 (категорія – землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення – 01.01, площа – 13,8854 га, власник не визначений). Доступ до території вільний, спецтранспорту на момент огляду не виявлено. Відповідно до ст. 30 Закону України «Про управління відходами», забезпечення управління побутовими відходами та надання відповідних послуг кожному утворювачу покладено на органи місцевого самоврядування.📌 У селі Велика Березянка за координатами 49.435790, 30.536839 виявлено аналогічне несанкціоноване розміщення побутових, біологічних, будівельних (шифер) відходів та відпрацьованих шин на загальній площі 2472 кв.м (103 м х 24 м) та висотою близько 1 м. Спецтранспорт відсутній, доступ вільний. За даними кадастру, ділянка не має кадастрового номера, власність не визначена. Візуальним оглядом забруднення ґрунтів не зафіксовано, проби не відбиралися.⚠️ Вказане сміттєзвалище у селі Велика Березянка розташоване в прибережній захисній смузі річки Шпінгаліха (ліва притока річки Гнилий Тікич, басейн Південного Бугу), що призвело до засмічення земель комунальної власності водного фонду. Згідно зі ст. 61 Земельного кодексу України та ст. 88 Водного кодексу України, прибережні захисні смуги є природоохоронною територією з режимом обмеженої господарської діяльності. Порушення водного та земельного законодавства, зокрема використання земель водного фонду не за призначенням, тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність винних осіб.🔴 З метою приведення засміченої території у належний санітарний стан та запобігання негативному впливу на довкілля Інспекцією надіслано лист-вимогу до Таращанської МТГ та зобов’язано у місячний термін вжити заходів реагування і проінформувати Інспекцію про ліквідацію несанкціонованого сміттєзвалища.— 🔰 Екологічна інспекція➡️ НАДІСЛАТИ НОВИНУ✅ ПІДПИШИСЬ
🔰🔴 Екологічне свавілля у Фурсівській громаді: стихійні сміттєзвалища та незаконний полігон під прикриттям місцевої влади.🔰 Державна екологічна інспекція Столичного округу повідомляє про суттєві порушення природоохоронного законодавства на території Фурсівської територіальної громади Білоцерківського району Київської області.📌 Ситуація, що склалася, є прямим наслідком бездіяльності голови територіальної громади Сергія Шаровари, який, всупереч законодавчим вимогам, не забезпечив належного контролю за використанням земель та поводженням з відходами на підпорядкованій йому території.Планова перевірка, яку наразі проводить Державна екологічна інспекція Столичного округу, оголила масштабну проблему засмічення регіону та відвертого ігнорування природоохоронного законодавства з боку місцевого керівництва.⚠️ Під час інспектування території громади державні інспектори Державної екологічної інспекції Столичного округу виявили жахливу картину: у лісосмугах, на узбіччях доріг та навіть на берегах водойм виявлено близько десятка стихійних сміттєзвалищ господарсько-побутових відходів, серед них є небезпечні відходи, що несуть небезпеку для життя населення.📌 Подібне накопичення відходів у невстановлених місцях свідчить про абсолютну бездіяльність голови територіальної громади, який безпосередньо відповідає за благоустрій, організацію поводження з відходами та екологічну безпеку на підпорядкованій йому території.🔴 Найбільш зухвалий інцидент зафіксовано 20 травня 2026 року. Інспектори ДЕІ Столичного округу виявили факт масового вивезення сміття та побутових відходів автомобілями на Фурсівський комунальний полігон. Як з’ясувалося, цей об’єкт тривалий час функціонує з грубими порушеннями вимог чинного природоохоронного законодавства. Більше того, процес незаконного вивантаження автомобілів контролював директор комунального підприємства Фурсівської ОТГ. Фактично посадові особи комунальної структури громади напряму брали участь у правопорушенні. 🚔 З метою припинення протиправних дій інспекторами Державної екологічної інспекції Столичного округу на місце вчинення правопорушення було невідкладно викликано слідчо-оперативну групу Білоцерківського РУП ГУНП у Київській області. Правоохоронці провели комплекс передбачених законодавством процесуальних заходів, спрямованих на документування правопорушення природоохоронного законодавства. За фактом виявленого екологічного злочину Інспекцією складено та скеровано заяву про вчинення кримінального правопорушення для відкриття кримінального провадження відповідно до статті 239 Кримінального кодексу України.🔰 Наразі Державна екологічна інспекція Столичного округу здійснює заходи щодо витребування документів та вивчення зазначеного правопорушення. Проте жодні «документи» не можуть перекрити той факт, що полігон функціонує з порушеннями, а громада потопає у стихійних звалищах.— 🔰 Екологічна інспекція➡️ НАДІСЛАТИ НОВИНУ✅ ПІДПИШИСЬ
🔰🔴 ПЕК № 1 ДЕІ Столичного округу зафіксував несанкціоноване сміттєзвалище у Таращанській МТГ Білоцерківського районуІнспекторами Державної екологічної інспекції Столичного округу проведено огляд земельної ділянки/території за координатами: 49.529007, 30.429650 в селі Потоки Таращанської МТГ Білоцерківського району Київської області.✅ Згідно з офіційними відомостями Державного земельного кадастру, земельна ділянка/територія за вказаними координатами не має кадастрового номера та відноситься до земель комунальної власності.⚠️ Під час візуального огляду вказаної території встановлено факт несанкціонованого розміщення змішаних побутових відходів (за складом подібних до відходів домогосподарств) та біовідходів (відходів зелених насаджень). Засмічення зафіксовано на площі 480 кв. м (60 м х 8 м) при орієнтовній висоті шару 0,5 м. На момент обстеження спеціалізований транспорт на об’єкті відсутній, доступ до території вільний.📌 Виявлене несанкціоноване розміщення відходів призвело до засмічення земель комунальної власності та створює потенційну загрозу негативного впливу на здоров’я населення і стан навколишнього природного середовища.✅ Відповідно до статті 12 Закону України «Про управління відходами», орган місцевого самоврядування або місцева державна адміністрація із залученням територіальних органів Державної екологічної інспекції та Національної поліції України встановлює утворювача та/або власника виявлених відходів.У разі невстановлення власника відходів, їх збирання, перевезення та оброблення, а також усунення негативних наслідків здійснюються органами місцевого самоврядування (у межах населених пунктів) або місцевими державними адміністраціями (за межами населених пунктів) за рахунок коштів місцевого або державного бюджету.— 🔰 Екологічна інспекція➡️ НАДІСЛАТИ НОВИНУ✅ ПІДПИШИСЬ
«Доброго дня, прошу розголосу. По вулиці Митрофанова від кафе Вернісаж до перехрестя Незалежності, було нарізано дорожне полотно. Цей участок дороги був в нормальному стані, дві - три ямки не значні. Тільки в одному місці , під самим світлофором велика яма, яку засипали пару раз, на декілька днів і знов вона з'являється. З цією ямою проблеми вже більше двох років. В том році також зрізали покриття по цій вулиці, потреби не було. Списування коштів громади? Адміністрація городу , чи люди які повинні контролювати ці питання, ви дійсно не бачите де є проблеми ? По тій самій вулиці Митрофанова, тільки вже в іншому напрямку, скільки років назад зробили дорогу, дякуємо. Але коли робили, зрізали- розтрощили і так не в кращому стані на той час пішохідну доріжку. На даний час, за всі ці роки, так її ніхто не зробив. Іти батькам з колясками в загалі не має можливості, вони вимушені виходити на проїжджу частину дороги. А в темну годину, то в загалі можна ноги повикручувати людині, таке робиться на цьому так названому тротуару. В тому году по вулиці Зенітного полку та Героїв Крут, також нарізали дорожне полотно, хоча не було такої потреби, була хороша дорога. А 50 м як дорога повертає в двори , там роками такі ями, що не знаєш з якої сторони проїхати. А ще в останній час там два будівництва. То ще гірше стало»,- нам пишуть. ➡️ НАДІСЛАТИ НОВИНУ✅ ПІДПИШИСЬ
👮Корупційна схема у Білоцерківському ТЦК: «анулювали» повістки, знімали з розшуку та оформлювали фіктивну «бронь» за тисячі доларів.СБУ та Національна Поліція за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури викрили та припинили діяльність групи осіб, які організували схему незаконного ухилення від мобілізації.За даними слідства, учасники схеми налагодили незаконний «сервіс», який за гроші дозволяв військовозобов’язаним уникати мобілізації.Серед їхніх «послуг» були: 🔹анулювання повісток (вартість 1,5-2 тисячі доларів США)🔹зняття осіб з розшуку (ціна - 5000$)🔹оформлення фіктивного бронювання через підприємство, яке має статус критично важливого (ціни від 7000 до 10000$).Організаторами оборудки був інструктор одного з відділів Білоцерківського ТЦК та його колишній колега, який нині проходить службу на Чернігівщині. До схеми вони залучили ще одного спільника - заступника директора підприємства з виробництва спецодягу та тактичного взуття. Він оформлював військовозобов’язаних на роботу лише на папері - для отримання «броні». Фактично жоден із таких «працівників» на підприємстві не працював.Правоохоронці затримали чоловіків на гарячому, під час отримання чергової неправомірної вигоди за зняття військовозобов’язаного з розшуку. Під час обшуків за місцями проживання, роботи та в автомобілях учасників схеми вилучено мобільні телефони, документи, що підтверджують протиправну діяльність, а також готівкові кошти, ймовірно отримані злочинним шляхом.Наразі трьом затриманим повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України - одержання неправомірної вигоди службовою особою шляхом вимагання, вчинене за попередньою змовою групою осіб, повторно.Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади.Прокуратура скерувала до суду клопотання про обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.Досудове розслідування триває. Правоохоронці встановлюють усіх осіб, причетних до організації та функціонування схеми.Комплексні заходи проводили співробітники ГУ СБУ у м. Києві та Київській області спільно з ДСР Національної поліції.— 👮♂️ Обласна прокуратура➡️ НАДІСЛАТИ НОВИНУ✅ ПІДПИШИСЬ
🔰⚠️ ДЕІ Столичного округу виявила факт незаконного транспортування деревини у Білоцерківському районі Київської областіДержавна екологічна інспекція Столичного округу продовжує заходи щодо посилення контролю у сфері охорони, використання та відтворення лісових ресурсів. Під час чергового заходу державними інспекторами Пункту екологічного контролю (ПЕК) з охорони навколишнього природного середовища було зафіксовано порушення вимог природоохоронного законодавства.📌 На автошляху П-18, неподалік селища Володарка Білоцерківського району Київської області, інспекторами виявлено транспортний засіб марки ВАЗ-2106 із причепом. Під час огляду встановлено, що водій здійснював перевезення лісопродукції без дозвільних документів, що підтверджують законність походження деревини.🚔 Для належної фіксації обставин події та надання правової оцінки діям правопорушника на місце було викликано слідчо-оперативну групу територіального підрозділу поліції. Наразі транспортний засіб та незаконно добуту деревину вилучено. Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР); вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ознаками відповідного складу злочину.🔰 Державна екологічна інспекція Столичного округу закликає громадян дотримуватися вимог законодавства. У разі виявлення фактів незаконної порубки або підозрілого транспортування лісоматеріалів, просимо невідкладно повідомляти правоохоронні органи або інформувати Інспекцію:— 🔰 Екологічна інспекція➡️ НАДІСЛАТИ НОВИНУ✅ ПІДПИШИСЬ
👮♂️Смерть мобілізованого під час перевезення — судитимуть військовослужбовців київських ТЦК🔴 Державне бюро розслідувань розслідує правопорушення, вчинені військовослужбовцями та посадовцями, і забезпечує відповідальність за перевищення повноважень та порушення прав людини ⬇️🔹 Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо заступника начальника Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та солдата Шевченківського районного ТЦК та СП міста Києва, причетних до смерті чоловіка під час перевезення мобілізованих.🔹 Обвинувальний акт скеровано до суду.🔹 Слідством встановлено, що у травні 2025 року працівники ТЦК перевозили мобілізованих із навчальних центрів у західних областях до Києва. Серед них був мешканець столиці, який мав проблеми зі здоров’ям.🔹 Під час поїздки між ним і військовослужбовцями виник конфлікт.🔹 Солдат застосував до чоловіка фізичну силу та електрошокер, завдавши тілесних ушкоджень. Заступник начальника Подільського районного ТЦК та СП, який відповідав за перевезення, не зупинив дії підлеглого, хоча мав таку можливість.🔹 Після прибуття до Києва чоловіка винесли з автобуса на плац, де медики констатували його смерть. 🔹 Солдата обвинувачують у перевищенні службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 121, ч. 5 ст. 426-1 КК України).🔹 Заступнику начальника інкримінують умисне неприпинення кримінального правопорушення підлеглого, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 426 КК України).— 👮♂️ ДБР➡️ НАДІСЛАТИ НОВИНУ✅ ПІДПИШИСЬ