⚡️ ЗБИТО 31 ВОРОЖИЙ БПЛА ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖У ніч на 20 жовтня 2024 року (із 21.00 19 жовтня) противник атакував Україну балістичними ракетами із території Криму, ударними БпЛА типу «Shahed» та дронами невстановленого типу (райони пусків: Єйськ, Приморсько-Ахтарськ – рф.).Усього радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено та здійснено супровід 51 повітряної цілі: 49-ти ворожих безпілотників та двох балістичних ракет «Іскандер-М». Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.💥 Станом на 10.00 в результаті протиповітряного бою підтверджено збиття 31 ворожого БпЛА у Вінницькій, Хмельницькій, Житомирській, Львівській, Одеській, Сумській, Полтавській, Черкаській, Київській, Миколаївській, Дніпропетровській та Донецькій областях.13 російських безпілотників локаційно втрачено, інформація щодо збиття/падіння уточнюється та оновлюється. Два ворожих БпЛА – полетіли у напрямку Білорусі. 🇺🇦 Разом – до перемоги!
СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПІДТРИМКА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ❕ Дорогі військовослужбовці та члени їх сімей! Ми раді поінформувати, що працює офіційний сайт для соціального забезпечення та підтримки вас і ваших рідних. Веб-сайт створений для того, щоб ви могли легко знайти інформацію та отримати допомогу в різних питаннях.🔎 На сайті ви зможете знайти інформацію про:➡️Пільги та компенсації➡️Медичне забезпечення➡️Психологічну підтримку➡️Житлові програми➡️Освітні можливості для вас та ваших дітей➡️Юридичну допомогу та багато іншого🔹 Ми розуміємо, як важливо для вас та ваших сімей мати доступ до необхідних ресурсів та підтримки. Тому наш сайт надає детальну інформацію та контакти для отримання допомоги.🌐 Відвідайте наш сайт social.mil.gov.ua та дізнайтеся більше про всі доступні можливості та програми.🔹Ви не одні у своїй боротьбі – ми завжди поруч, готові допомогти та підтримати вас у будь-який час.#СоціальнеЗабезпечення #ДопомогаСімям#ПідтримкаВійськових #ЗахисникиУкраїни #Військовослужбовці #Житомирщина
Друзі,дуже потрібна ваша допомога 🙏🙏🙏🙏Той хто знає Дорошенка Сергія Анатолійовича,знає що він захищає нашу країну та нас уже на протязі 10 років!!!!Не одноразово з вашою допомогою ми збирали гроші для нього та його підрозділу!За що дуже вдячні усім хто долучився 🙏З початку вторгнення у 2014 Сергій добровільно пішов на фронт!Усі ці роки,дякувати Богу він вертався з завдань цілим і неушкодженим,кожного дня ризикуючи собою!21 липня цього року з Сергієм сталась велика біда!!!Під час крайнього завдання його дуже поранило,в результаті довелось ампутувати ліву ногу!Дякуємо Богу що він залишився живим!Але йому дуже потрібна допомога!!!Наразі Сергій знаходиться в госпіталі Мєчнікова,місто Дніпро.Після операції попереду важкий курс реабілітації!Згодом потрібно буде придбати протез,ціна якого 102 тисячі доларів!!!Це неймовірна сума яку родина не може собі дозволити 😔Вірю що усі разом ми точно зможемо йому допомогти!Та наш Герой після одужання повернеться до повноцінного життя!Будемо вдячні хоча б за репост🙏 Номер карти мами Сергія 4790729934209677
❗Шановні жителі Попільнянської громади, 01 серпня відбудеться День донора. До вас завітає Житомирський центр крові і просить усіх небайдужих долучитися до збору крові для Збройних сил України та обласних медичних закладів!🩸Забір крові проходитиме на базі лікарні з 9:00 до 13:00. ❓Хто може бути донором✅Вік від 18 років✅Вага від 50 кг✅Відсутність тимчасових або абсолютних протипоказів. Якщо вам властиві хронічні захворювання, ви приймаєте ліки — варто проконсультуватись з лікарем на місці. ❌Протипокази: серцево-судинні захворювання, захворювання печінки та нирок, хвороби органів дихання, цукровий діабет, ендокринні захворювання, онкологія, вірусні гепатити В і С, серйозні хірургічні втручання.📝 З собою взяти:✔️Паспорт✔️Ідентифікаційний код❓Як підготуватись✔️За 5 днів відмовитись від прийому ліків від болю, анальгетиків, аспірину, а також препаратів, що їх містять;✔️За 2 дні не вживати алкоголь;✔️За 2 години не курити;✔️За добу необхідно дотримуватися нескладної дієти, відмовившись від: ❌яєць; ❌молочних продуктів, вершків, масла; ❌жирного м’яса, ковбас, копчених виробів; ❌снеків і фастфуду; ❌жирних солодощів.✔️Обов’язково виспатись і з’їсти легкий сніданок (солодкий чай, дієтичне печиво, каша на воді). Не варто зранку пити каву!✔️Не приходити здавати кров, якщо присутнє відчуття нездужання: озноб, запаморочення, головний біль, слабкість.
Шановні медики!Щиро вітаю вас з професійним святом!Мої особливі вітання усім медикам, які зараз працюють на передовій. Бойовим медикам, які безпосередньо в окопах пліч-о-пліч з побратимами та посестрами. Тим, хто у ці хвилини евакуює українських захисників і захисниць з поля бою та рятує їхнє життя у стабпунктах та польових шпиталях. Щиро дякую медичним працівникам, які борються за життя людей у операційних по всій Україні, які допомагають воїнам проходити реабілітацію і повертатися до строю.Бути українським медиком - це священне покликання!Для мене особисто символом жертовності і відданості своєму покликанню стала сержант медичної служби 58 окремої мотопіхотної бригади Інна Дерусова. Під час запеклих боїв за Охтирку вона рятувала українських воїнів не жаліючи себе. Під артилерійським обстрілом жінка, ціною власного життя, врятувала щонайменше 10 побратимів. Посмертно мужня і жертовна Інна Дерусова була нагороджена званням Герой України.У цей день закликаю згадати всіх медиків, які, віддавши найдорожче, зберегли життя для інших! Згадаймо тих, кого російські терористи вбили на своїх робочих місцях у лікарнях Маріуполя, Дніпра, Києва та десятках інших медичних закладах по всій країні…Криваві російські окупанти не мають принципів і жалю, для них не існує поняття про честь, звичаї і закони ведення війни. Вони свідомо цілять і б’ють своїми ракетами по медичних закладах. Ми повинні зупинити російських загарбників та помститися за кожну жертву російської агресії!Дорогі медики! Бажаю вам стійкості, мужності й божої опіки. Дякую вам за те, що своїм самовідданим служінням наближаєте нашу перемогу.Слава Україні!
Шановні жителі Попільнянської громади, 1 серпня 2024 року до нас завітає Житомирський центр крові і просить усіх небайдужих долучитися до донорства! Забір крові проходитиме за адресою: вул. Київська, 40, КНП «Попільнянська лікарня» з 9:00 до 13:00. Хто може бути донором:Вага від 50 кгВік від 18 роківНе мати тимчасових або абсолютних протипоказів. Якщо вам властиві хронічні захворювання, ви приймаєте ліки чи стоїте на обліку, ви не можете бути донором тимчасово або взагалі. Варто проконсультуватись з нашим лікарем перед донацією. З собою взяти: Паспорт Ідентифікаційний номер Як підготуватись За 5 днів до донації слід відмовитись від прийому анальгетиків і аспірину, а також ліків, що їх містять Не вживати алкоголь за 48 годин та не курити за 1-2 години до здавання крові (дуже важливо!) Виключити із раціону жирну, смажену, копчену, молочну їжу, тваринні жири, соління за 24-48 годин до донації (інакше кров не пройде перевірку) Обов’язково виспатись і з’їсти легкий сніданок (солодкий чай, дієтичне печиво, каша на воді). Каву пити не можна. Не приходити здавати кров, якщо присутнє відчуття нездужання (озноб, запаморочення, головний біль, слабкість). Під час огляду лікарем перед донацією чесно відповідати на запитання і не приховувати інформацію про вживання ліків, алкоголю, наркотичних речовин і перенесені захворювання. Харчування перед донацієюВключає овочі, фрукти, каші на воді, відварені або пропарені риба і м’ясо, хліб. Споживання великої кількості води до 2 л в день, чай, компот із сухофруктів. Каву не пити!За день до здачі виключити:• копчена, гостра і смажена їжа з численними спеціями• ковбасні вироби• жирні сорти м’яса (свинина), шинку, сало• молочні продукти, вершки, масло• яйця• кетчуп, майонез• насіння, горіхи, фініки• шоколад, халва• цитрусові, авокадо, буряк, банани • газовані напої Відмовтеся від алкоголю за 2 доби до здачі!
Доброго дня всій громаді та всім хто знає та надав допомогу моїй сім‘ї. Як ви пам‘ятаєте у квітні цього року з моїм сином сталося горе, тоді ви всі за кілька днів зібрали для нас такі необхідні кошти, сума була не реальна для нас, але з вашою допомогою ми пройшли перше лікування та операцію. За що я безмежно вдячна кожному і не забувала ні дня про вашу допомогу.Але, нажаль наш шлях до одужання тільки починається і тривати він може від року( Кілька днів тому ми виписались з Охматдиту та вже на цьому тижні нас чекають для подальшого лікування на Західній Україні, тому вимушена знову звертатись до кожного з вас по фінансову допомогу на реабілітацію. Наша родина вичерпала всі заощадження та кошти, і навіть більше, знаю не на часі, зараз дуже тяжкі часи для кожного з нас, але це мій материнський обов‘язок поставити на ноги своє дитя будь якою ціною. Тому вимушена слізно просити вас знову не кинути нас в біді.Всім миру та добра.Наперед вдячна кожному хто це прочитає, поділиться чи пожертвує хочаб гривнею,яка для нас буде спасінням.Номер карти ощад банку5167 8032 7506 6137На Фаранчук Ірину