Source
ситуативний щітпостінг | #УкрТґ | подивилась серіал "Венздей" 🤷♂️🤷♂️🤷♂️1 і 2 сезониНу штош, нарешті я...
232 Views/Reach
2025-09-05 13:30
Message №2912
#подивилась серіал "Венздей" 🤷♂️🤷♂️🤷♂️1 і 2 сезониНу штош, нарешті я добралась до рев'юшки по цьому серіалу. Дивилась його ще тоді, коли він тільки вийшов, у 22 році, пропишу окремо по кожному сезону.1 сезон вийшов дуже цікавим, доволі стильним і сповненим оцього вайбу Тіма Бартона, його фірмових картинок і загравання зі смертю. Особливо видно по монстру, який теж дуже нагадує візуально стиль його мультиків, де в героїв великі очі і дуже викривлені пропорції тіла. Загалом сезон вийшов класним, до кінця тримав в напрузі, хоч і місцями був трошки silly, що притаманно усім підлітковим серіалам. Оцінка 9/10 (танець Венздей це прекрасно, прув мі ронг) 🫦2 сезон має більше фокус саме на сімейні цінності (що і не дивно, бо серіал буквально про головну героїню сімейки Аддамсів). Кетрін Зета-Джонс у ролі Мортиції дуже крута, айконік ля фем фаталь. Загалом всі герої дуже круті, на них приємно дивитись в кадрі, хоча помітила, що цей сезон прям дуже попахує фемінізмом, бо всі жінки класні сильні і круті, а більшість чулувіків це або антагоністи, або чуть-чуть лохи. Дуже порадувало камео Леді Гаги, але оцих silly моментів в цьому сезоні стало більше, що трішки підпсувало мені враження від перегляду. А ще чувак-зомбі бісив від початку і до кінця 😈Оцінка: 8/10 (за міні-мультик в стилі Тіма Бартона окремий лайк) 🙂