Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ситуативний щітпостінг | #УкрТґ
Added 14 Jul 2024

ситуативний щітпостінг | #УкрТґ

@milkamemes
Number of subscribers: 313
Photos: 2,029
Videos: 818
Links: 190
Description:
Комітет ВРУ з питань мемів, ниття та щітпостінга. Мажоритарниця — Позняки, Чернігівська губернія. Тільки пизжений контент. Слава Україні!

👥 Number of subscribers

313
Average/Day:: 0
Average/Week:: -6
Average/Month:: -6

📊 Messages per Day

1.3
Last day: 1
Week average: 1.7
Average per day: 1.3

Logo change history

Name change history

ситуативний щітпостінг | #УкрТґ 2025-12-07
не придумала назву | #УкрТґ 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

#подивилась серіал "Венздей" 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️1 і 2 сезониНу штош, нарешті я добралась до рев'юшки по цьому серіалу. Дивилась його ще тоді, коли він тільки вийшов, у 22 році, пропишу окремо по кожному сезону.1 сезон вийшов дуже цікавим, доволі стильним і сповненим оцього вайбу Тіма Бартона, його фірмових картинок і загравання зі смертю. Особливо видно по монстру, який теж дуже нагадує візуально стиль його мультиків, де в героїв великі очі і дуже викривлені пропорції тіла. Загалом сезон вийшов класним, до кінця тримав в напрузі, хоч і місцями був трошки silly, що притаманно усім підлітковим серіалам. Оцінка 9/10 (танець Венздей це прекрасно, прув мі ронг) 🫦2 сезон має більше фокус саме на сімейні цінності (що і не дивно, бо серіал буквально про головну героїню сімейки Аддамсів). Кетрін Зета-Джонс у ролі Мортиції дуже крута, айконік ля фем фаталь. Загалом всі герої дуже круті, на них приємно дивитись в кадрі, хоча помітила, що цей сезон прям дуже попахує фемінізмом, бо всі жінки класні сильні і круті, а більшість чулувіків це або антагоністи, або чуть-чуть лохи. Дуже порадувало камео Леді Гаги, але оцих silly моментів в цьому сезоні стало більше, що трішки підпсувало мені враження від перегляду. А ще чувак-зомбі бісив від початку і до кінця 😈Оцінка: 8/10 (за міні-мультик в стилі Тіма Бартона окремий лайк) 🙂
Виліз виписати вам догану.Нещодавно по мережі пролетіло фото хлопця з написом на картинці: “Моя мама воює не за корупцію”.Одіозний зовнішній вигляд + напис трохи збудили наших колег по цеху — типу, а якого хуя мама воює, а він у вигляді вафледрона по тилу тиняється?По-перше, панове, охолоньте: йому 20 років. Тобто, ламайтесь хоч заламайтесь, але це законний привід не йти у військо. Така от історія.По-друге, хочу зауважити, що стьоб цього хлопця — це серйозна неповага до його мами-військовослужбовця, яка, в принципі, і могла заборонити сину йти у військо.Уявіть, як їй, коли вона перебуває десь на Донбасі, відкриває інтернет, а там стібуть її сина — просто бо він нестандартно виглядає та не воює.По-третє, хлопець сам по собі добрий, свідомий, ходить, плете сітки, робить усе, що може — на відміну від однолітків, які вміють тільки валятись п’яними під АТБ.І по-четверте, стьоб за зовнішній вигляд у 2025-му — ну це не крінж взагалі?Ну вам реально не соромно стібати за зовнішність?Тобто ми говоримо про єдність, повагу один до одного — але при цьому готові зафавлити суто через те, що вигляд не сподобався. Серьозно?Написати нам | Мерч | Підтримати канал
Практичні з водіння, день 17:Почались заняття-імітація іспиту, де інструктор сидить мовчить, а я проїзжаю маршрути. Рандом видав мені маршрут №10 (найскладніший на Усенка) і я його проїзжала сама. Помилок наробила піздєц, ще й паралельну парковку заруїнила на нервах. Почувалась дуже некомфортно, але в цілому я проїхала маршрут нормально. Інструктор сказав що я зробила 7 помилок (учні зазвичай на цьому маршруті, коли проїзжають вперше, роблять 10-12 помилок, як він сказав), тому в цілому я ще непогано впоралась. Під кінець коли вирівнювала тачку заглохла нахуй (ааааааааааааааааааа)Список помилок пишу нижче:- Не переконалася в безпеці перед рушінням (2 помилки)- Не подивилась в дзеркало при об'їзді (1 помилка)- Парковка (критична)- Не тримала руки на кермі, коли стояла на світлофорі (1 помилка)- Перетнула суцільну при розвороті (1 помилка)- Зупинка роботи двигуна (1 помилка)Всі помилки я записала радше для себе, але якщо і вам цікаво було на чому я пройобуюсь, то велкам в коментарі обговорювати яка я лохушка 🥱
Обзориш на смаки протеїнів, кому цікаво було, тримайте 👀1. 7/10, непоганий смак, не приторний, доволі легко пʼється, але я не фанат полуничних смаків, взяла чисто для проби. Комочки якщо дати постояти пару хв самі розчиняються. 2. 3/10, це була помилка, що я взяла цей протеїн у достатньо великій упаковці, не пробувавши його. Він на смак жахливий, вже на 4й раз мене від нього почало нудити і я почала шукати способи з чим його можна розбавити і прибрати цю приторність. Наразі більша кількість молока допомагає найкраще. Ще один мінус — він піниться жоско. Не робіть мою помилку, не купляйте цей ванільний протеїн 😭3. 3/10, присмак цікавий тіпа пінаколада, але відчувається хімозно. Такий самий приторний як і ванільний, не дуже сподобався. Під кінець було важко пити. 4. 9/10, смачний шоколадний пудинг, на смак приємний, ввечері як смаколик захавать те шо нада. Пробувала з цієї серії карамельний, він значно гірший на смак, тому якщо хочеться добрати протеїн і не ригануть, то цей варік найкращий наразі з усіх, що я пробувала. 5. 10/10, пити було дуже легко, розчинився у воді помірно, але на смак мені дуже зайшов. Дуже схожий на какао, якщо прохолодним пити, то взагалі чіназес. Поки найкращий протік, з тих, які я куштувала. 6. 8/10, на смак непоганий, не приторний, приємно пʼється. А я ще така людина, яка любить банановий смак, тому мене цей протеїн дуже підкупив. Єдиний мінус це напевно те, шо смак банану всеодно трішки хімією віддає, тому на постійній основі я б напевно не змогла його пити.