Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ситуативний щітпостінг | #УкрТґ
Added 14 Jul 2024

ситуативний щітпостінг | #УкрТґ

@milkamemes
Number of subscribers: 313
Photos: 2,029
Videos: 818
Links: 190
Description:
Комітет ВРУ з питань мемів, ниття та щітпостінга. Мажоритарниця — Позняки, Чернігівська губернія. Тільки пизжений контент. Слава Україні!
Source

ситуативний щітпостінг | #УкрТґ | Обзориш на смаки протеїнів, кому цікаво було, тримайте 👀1. 7/10, непог...

Telegram community logo - не придумала назву | #УкрТґ ситуативний щітпостінг | #УкрТґ @milkamemes
244 Views/Reach 2025-04-06 14:47 Message №2448
Обзориш на смаки протеїнів, кому цікаво було, тримайте 👀1. 7/10, непоганий смак, не приторний, доволі легко пʼється, але я не фанат полуничних смаків, взяла чисто для проби. Комочки якщо дати постояти пару хв самі розчиняються. 2. 3/10, це була помилка, що я взяла цей протеїн у достатньо великій упаковці, не пробувавши його. Він на смак жахливий, вже на 4й раз мене від нього почало нудити і я почала шукати способи з чим його можна розбавити і прибрати цю приторність. Наразі більша кількість молока допомагає найкраще. Ще один мінус — він піниться жоско. Не робіть мою помилку, не купляйте цей ванільний протеїн 😭3. 3/10, присмак цікавий тіпа пінаколада, але відчувається хімозно. Такий самий приторний як і ванільний, не дуже сподобався. Під кінець було важко пити. 4. 9/10, смачний шоколадний пудинг, на смак приємний, ввечері як смаколик захавать те шо нада. Пробувала з цієї серії карамельний, він значно гірший на смак, тому якщо хочеться добрати протеїн і не ригануть, то цей варік найкращий наразі з усіх, що я пробувала. 5. 10/10, пити було дуже легко, розчинився у воді помірно, але на смак мені дуже зайшов. Дуже схожий на какао, якщо прохолодним пити, то взагалі чіназес. Поки найкращий протік, з тих, які я куштувала. 6. 8/10, на смак непоганий, не приторний, приємно пʼється. А я ще така людина, яка любить банановий смак, тому мене цей протеїн дуже підкупив. Єдиний мінус це напевно те, шо смак банану всеодно трішки хімією віддає, тому на постійній основі я б напевно не змогла його пити.